IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Lexer's apartment!

In jos 
+4
chiquita
Miky.Wolf
miss A.
scumpik
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Urmatorul
AutorMesaj
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 4:43 am

^o apuca de brat, razand usor^
-De fapt...eu vruiam sa-ti propun sa te muti in camera mea pana rezolvam cu geamul ala^zambeste^ Nu te dau afara si nici nu vreau sa pleci. Pentru ce? Pentru niste nebune?Atunci nu esti fata care te credeam. Renunti prea usor la ceva pentru care ai muncit din greu. In plus, daca o sa pleci tu, cine o sa-mi mai gateasca?Vrei sa ma ingras cu mancarea de la fast-food?^izbucneste in ras^
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 4:50 am

*Incepu si ea sa rada* Nu, nu vreau sa te ingrasi si sa-ti bati joc de stomacelul tau *ii atinse cu degetele abdomenul... simti prin camasa patratelele bine lucrate "Damn!!!!" ridica din umeri* Stiu ca ai o relatie cu Lola sau cel putin aveai inainte sa vin eu aici. Sunt doar de o zi aici si uite ce scandal s-a iscat! Gandeste-te ce se va intampla peste vreo saptamana... sau o luna! *ii zambi* Ok, ma mut in camera ta... esti un dragut! Dar tu unde o sa dormi atunci? *incepu sa rada*
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 4:57 am

-Nu pot numi realtie ceea ce a fost intre mine si Lola. Ea e o copila si....pur si simplu n-am vrut sa-mi bat joc de ea...si distractia are o limita. Cat despre dormit...hmm....cred ca voi incerca extensibilitatea canapelei din living ^rade usor^ asta daca ma gonesti din camera mea ^chicoti usor^
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 5:03 am

*Se rusina si incepu sa se fastaceasca "Tipu asta stie ce efect are asupra oamenilor?"* Pai e patul tau, camera ta, casa ta... eu sunt aici pt a-mi face o cariera.... tu muncesti toata ziua si mai esti si la facultate! Ne stim amandoi locul asa ca nu vad problema in a dormi impreuna atat timp cat vom pastra distanta! *se intoarse sa-si ia bagajele sa se instaleze in noua camera* Te avertizez, stiu karate *izbucni in ras*
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 5:06 am

^radea^ Poate ma inveti si pe mine cateva miscari. Lasa-ma sa te ajut cu alea
^ii lua bagajele si i le duse in camera^
-Si asa esti si mai aproape de baie. Aoleoo...baia...am uitat sa cumpar bazin chiuveta si toate cele....de fapt...nici n-am avut timp
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 5:15 am

*Se indrepta spre baie sa se schimbe in ceva mai lejer pt a se apuca de aranjat hainele* Da... ma bucur ca nu mai trebuie sa trec prin camera ta pt a ajunge la baie. Sincer, ma cam speria gandul asta, ca te-as putea intrerupe intr-un moment nepotrivit! *zambea si intra in baie, dupa ce isi luase ceva din bagaje. Dupa cateva min iesi http://topnews.in/light/files/jessica-alba_2.jpg * Nu iti e foame? Sau vrei sa ma ajuti la despachetat? *incepu sa rada cand acesta casca* Esti cam obosit, poate ar fi bine sa te intinzi putin! *se apropie de el si il impinse usor pt ca acesta sa cada pe pat*
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 5:21 am

-Se pare ca nu mai am vlaga deloc de ma domina o fata^chitoteste^lasa despachetatul...e timp destul...gatim impreuna....mai tarziu^timbrul vocii ii era din ce in ce mai scazut si intr-un final adormi^
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 5:26 am

*Ii zambi si se aseza langa el, in fund. Ii privi fata bine conturata, bratele puternice. Isi imagina ce putea fi sub camasa aceea si isi musca buza. Sopti* Da... o sa gatim impreuna... ma tarziu... *se intinse langa el privindu-l, fara sa-l atinga.... inchise ochii si adormi si ea*


*Deschise ochii usor... in timpul somnului ajunse mai aproape de Exer si de chipul lui. Zambi si il privi cum doarme. "Ce zile minunate as avea daca m-as trezi asa in fiecare dimineata"... ofta si se indeparta usor, nevrand sa-l trezeasca. Inchise usa dormitorului si se duse in bucatarie sa pregateasca ceva de mancare.... mirosul ajunse pana la Exer*
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 10:09 am

^se trezi incet. Observa ca afara deja se intunecase si un miros impietor venea din bucatarie. Se dadu jos din pat buimac,dar satul de somn si ajunse la locul cu pricina^
-Mornin` stranger! Ce gatesti tu acolo asa bun?
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 10:16 am

*Se incrunta si ii scoase limba jucaus* Stranger? Ok... you`ll sleep outside then! Am fost invatata sa nu vorbesc cu strainii si mai ales sa nu dorm cu ei in pat! No, no! *se intoarse cu farfuriile http://3.bp.blogspot.com/_fWN8sFr0ae8/SGyKxdKrGGI/AAAAAAAAATU/bN0f8g9R1ww/s320/cina+in+cure+de+slabire si se aseza pe un scaun* Daca vrei, poti sa stai jos! *zambi* Sper sa-ti placa!
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 10:38 am

-Ma bucur frumoasa domnisoara ca ma primiti in casa dumneavoastra cu atata caldura si binevointa^se aseza la masa si gusta,facand fete^
-Stii ce cred eu despre.....acest meniu?
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 10:41 am

*Facu ochii mari si scapa furculita in farfurie "La naiba, am dat-o in bara. Credeam ca ma pricep in bucatarie... ce am facut gresit, mie mi se pare chiar buna... de ce naiba imi pasa ca lui nu-i place... de ce vreau tot timpul sa-i fac pe plac?" inghiti in sec si spuse in soapta* N.. nu-ti place? *se ridica si se duse spre frigider* Daca vrei iti fac imediat altceva... daca nu-ti place!
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 10:45 am

-Combinatia asa de legume fierte si...coapte cu o tenta de cotlet este.....absolut .....mouthwatering,la fel ca bucatareasa^ii facu cu ochiul si infuleca din farfurie^
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 10:57 am

*Ramase cu gura deschisa si se inrosi "Doamne, ii place... mananca.... ii place atat de mult"* Ahm... multumesc... ti-am spus ca ma pricep la gatit! Si... ahm.... multumesc si de compliment.... "Ce m-a speriat cu faza aia... credeam ca o dadusem in bara" *se indrepta spre canapea si se aseza. Il privea si ii urmarea fiecare miscare "Ma intreb oare cum saruti... buzele alea ma innebunesc" http://snarkerati.com/movie-news/files/2007/09/jessica-alba-wallpaper.jpg *
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 11:12 am

^dupa ce termina de mancat isi spala farfuria si curata masa^
-Sarut mana pentru masa,scumpa ^se apleca si o pupa usor pe obraz^ oh apropo...sexi outfit! Am ceva treaba cu maldaru` ala de dosare asa ca ma retrag in lumea cifrelor^isi dadu ochii peste cap,oftand^
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 11:19 am

*Isi intinse obrazul sa-i simta mai bine conturul buzelor pe pielea ei* Hmmm... multumesc... desi sunt putin suparata... ma rog, nu conteaza asta. Actele sunt mai importante acum. *se ridica si il urma spre actele ce il asteptau. Dupa ce Exer se aseza, ea se apropie de spatele lui si il urmarea in liniste cu mainile pe umerii lui*
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 11:27 am

-Ce piele fina ai!^deschise un dosar,notandu-si pe o foaie datele importante ale creditorului,apoi isi indrepta pirvirea in sus, catre ea^
-Cred ca te plictisesc de moarte cu chestiile astea si mai pot astepta...nu-i bai. In plus...nu am apucat sa vorbim mai multe despre noi^privirea ii cazu catre sanii acesteia si un zambet i se afisa pe fata^ Tipa are in dotare cele mai noi echipamente.....niiice! ^isi musca buza inferioara^
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 11:33 am

Multumesc. Stai linistit, vreau sa termini aici si atunci vom putea vorbi cat vrei. Nu vreau sa-ti schimbi obiceiurile doar pt ca am venit eu *ofta si ii observa privirea* Apropo, am vazut un tricou in magazin cu o inscriptie tare draguta.. hmmm... cred ca era ceva de genul "Look into my eyes" si era scrisa exact aici *si trase o dunga orizontala pe sanii ei, ajutandu-l sa-si imagineze unde venea scrisul pe tricou "Iti place sa te joci? O sa ne jucam! Dar iti promit de pe acum, nu o sa joc cinstit" ii zambi strengareste*
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 11:39 am

-Yeah...pretty cool ^zambeste^ Am fost chiar asa de evident? Who wouldn't look in those pretty eyes of yours?^o priveste intens in ochi timp de cateva secunde^ Dac spui tu ca o sa ma astepti,atunci promit sa termin repede cu astea si sa ....ne vedem de ale noastre^ii zambi si-si baga nasul din nou in hartzoage, concentrandu-se asupra a ceea ce facea. Deveni serios,dand pagina cu pagina si notand datele importante^
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 11:47 am

*Ii zambi si se duse se pregateasca cafea* Cred ca o sa avem o noapte lunga! *zambi si se intoarse la masa intinzandu-i o cana* Te pot ajuta cu ceva? Asa poate terminam mai repede! *se aseza pe scaun. Stand picior peste picior, trebui sa stea cu ele inafara mesei, astfel incat Exer avea o priveliste destul de frumoasa* Esti dragut cand te concentrezi... *rase putin* Iarta-ma, te deconcentrez. Gata! Tac!
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 11:55 am

^lua cana din mana ei, neluandu-si privirea de la foi. La un moment dat o privi^
-Multumesc pentru cafea.Esti buna la casa omului "buna raaau!" ^fara sa vrea ii fugi privirea la picioarele ei lungi si sexi^
-Da,ai putea sa ma ajuti cu ceva.Vrei te rog sa asezi tu astea in ordine alfabetica?^ii arata catre teancul de dosare terminat.Mai avea cateva nerezolvate^Apoi le fac un proces verbal si am terminat
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 12:01 pm

Desigur... imi face placere sa te ajut! *lua actele si isi incepu treaba. Din cand in cand se mai uita la el pe furis si incepu sa viseze... dupa cateva minute se trezi la realitate si bau o gura mare din cafea "I need a cold shower right now!!La naiba Amira, vezi-ti de treaba ta! E baiat de bani gata, iar visezi ca o proasta?" ofta si deveni serioasa. Isi ascunse picioarele sub masa* Ahm, cred ca am terminat! *ii intinse actele*
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 12:12 pm

-Aham...lasa-le aici te rog^mai scrise si el ce scrise si apoi lasa pixul jos^ Gataaa.Pfu^inchise o data ochii, apoi facu curat pe masa,uitandu-se din nou la Amira^
-So.....spune-mi mai multe despre tine.De unde vii?Ce-ai facut pana acum?
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 12:20 pm

"Daca ii zic ca am stat toata viata mea la orfelinat nici nu o sa se mai uite la mine" *ofta* Nu prea sunt impacata cu trecutul meu. Vin dintr-un sat de langa. *rase putin cand ii vazu fata nedumerita* Stai linistit, nu e vorba de nimic vulgar, doar ca nu am avut o copilarie tare fericita. Sa o lasam asa! *ii zambi rusinata si incepu sa se joace nervos cu lingurita din cana de cafea* Fac sport de performanta, dans sportiv. Datorita acestei iubiri pot spune ca am razbit in viata si am tinut piept multor probleme! Am venit aici pt a avansa... profesorul meu mi-a zis ca ar fi cazul sa merg altundeva, el nu ma mai putea face sa avansez! *ridica din umeri* Cam atat! Aaaa, sa nu ma intrebi de familie ca nu am asa ceva. Rob, profesorul de dans, mi-a fost si tata si mama si prieten si sora si frate!
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 12:23 pm

-Hmm....^cazu un pic pe ganduri^ ceva asemanator mie ^spuse mai mult ca pentru sine,apoi o privi din nou^ Hei, d'asta arati tu asa de bine.Mi-ar face placere sa vad daca miscarile tale sunt in acord cu infatisarea
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lexer's apartment! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 7 Icon_minitime

Sus In jos
 
Lexer's apartment!
Sus 
Pagina 7 din 23Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» White Apartment.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: