IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Aida's house

In jos 
+3
beBE
Lu.lu
Heroin
7 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's house - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's house   Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 3:18 am

^ignora fiecare sunet si actiune din jurul sau;era intr-un spatiu inchis,numai cu ea alaturi;o iubea,mai mult decat ieri si poate ca asa va afce in fiecare zi;o saruta,respirand cu greu;ii mangaia fata,purtandu-si apoi mana prin parul sau;o saruta apoi pe gat,facand-o usor sa tresara;o dezmierda cu saruturile sale^
Sus In jos
Lauryta
almost lover
almost lover
Lauryta


Pesti feminin POSTURI : 929

Aida's house - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's house   Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 3:21 am

*Telefonul suna si pe ecran ii aparu un nou mesaj*
Luke...V. nu-mi raspunde si sunt ingrijorata. A patit ceva? Please sms me back. Kissez. Nicole
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's house - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's house   Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 3:23 am

^se lasa dezmierdata de saruturile sale pasionale,nemaiputand sa se gandeasca la altceva.Mintea ii era acaparata de mirosul placut al pielii sale,de fiecare atingere si sarutare a sa.Incepu sa ii ridice usor tricoul cu mainile tremurande^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's house - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's house   Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 3:31 am

^o saruta usor pe gat,mangaindu-i pielea sa fina cu buzele;isi purta usor degetele pe sub tricoul sau,dandu-i usor fiori;apa ii uda usor,incalzindu-le chipurile si invadandu-le buzele in momentele arre de respiratie;ii arunca tricoul jos,caderea sa nefiind auzita;stropii de apa alunecau grabiti pe umerii lor,facandu-i sa rada de placere^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's house - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's house   Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 3:35 am

^Ramase inca odata in sutien in fata lui.Reusi si ea sa ii dea tricoul jos,nu fara putin ajutor.Incepu sa ii mangaie spatele,unghiile sale lasand mici urme rosiatice.^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's house - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's house   Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 3:42 am

^o saruta in continuare,fiind fericit la maxim;nu se mai simtise asa niciodata,era atat de diferit acum;se simtea total indragostit de ea si de saruturile sale;ii mangaia usor abdomenul cu degetele sale,apoi cu buzele,dezmierdand-o;isi purta mainile pana la fusta sa,dand-o jos,apoi desfacandu-si si el cureaua de la pantaloni si lasandu-i sa cada;apa calda le mangaia trupurile,stropii scotand un sunet patrunzator la cadere;nu le pasa,erau doar ei doi,fericiti si mai indragostiti ca niciodata^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's house - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's house   Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 4:10 am

^Fiori de placere ii traversau corpul atunci cand acesta ii atinse abdomenul cu buzele.Tresari putin cand ii simti mainile pe soldurile ei,dandu'i fusta jos;nu mai simtea nici macar stropii de apa pe pielea sa.Se gandea numai la el,la sarutarile lui patimase,la mainile sale nerabdatoare mangaindu'i si dezmierdandu'i trupul.Atunci cand isi ridica capul si buzele sale le intalnira pe ale ei,inima ii batu cu atata putere incat se opri putin.Apoi buzele sale reincepura sa se miste mai energic decat inainte.^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's house - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's house   Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 4:20 am

^se simtea fericit in continuare,mintea sa fiind invadata de imaginea aidei;era in fata sa,in mainile sale,o simtea fiecare particica din corpul si sufletul sau;o mangaia pe spate,sarutand-o pe gat si fiind himnotizat de aroma pielii sale fine;era orbit de dragostea pentru ea,simtea ca numai ei doi existau in acea lume,in acele momente;ii desfacu usor sutienul,fiind dus de valul pasiunii ce ii invada tot corpul,din cap pana in picioare;o saruta apoi pe buze,privindu-i ochii superbi si pierzandu-se in abisul lor^
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Aida's house - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's house   Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 4:39 am

*telefonul suna din nou*
Hei lucas ce puii mei faci? Si eu si Nicole suntem ingrijorate. Te rog raspunde odata la telefonul asta. Pa!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's house - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's house   Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 4:55 am

off: fetele va chinuiti degeaba =)) e ocupat :"> va suna el mai incolo ;Wink

on: ^Il ajuta sa ii dea sutienul jos,coborand bretelele;intreg corpul ii tremura cand acesta isi lipi pieptul fierbinte de sanii ei.Ii saruta buzele,tamplele,obrajii apoi urechile.Il musca usor de lobul urechii,apoi sopti^
-Te iubesc!
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

Aida's house - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's house   Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 5:00 am

[Off: ete sistem de alarma=)) pompy nu lucreza miercuri:P]


Ultima editare efectuata de catre Abby in Mier Iul 08, 2009 5:04 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's house - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's house   Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 5:01 am

si eu te iubesc
^spuse cu greu printre saruturi;ii mangaia usor bratele si pieptul,fiind complet lipit de ea;in doar cateva momente,boxerii amandurora erau prin cabina de dus,ei sarutandu-se neincetat;isi purta mana prin parul sau ud,sautand-o pe buzele sale calde;apa curgea inutil,stropii intalnind in drumul lor corpurile celor doi care acum alcatuiau unul singur;se sarutau,lasandu-se purtati de pasiunea ce se nastea si crestea in inimle lor^

off:bai..nu va iese..curge apa si stinge focul =)))
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's house - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's house   Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 5:14 am

^Toate simturile ii erau acaparate de prezenta sa.Mirosul inconfundafil al pielii sale imi invada narile,nu ma puteam gandi decat la el,la sarutarile sale fierbinti pe pielea mea uda.Inima mea batea mai tare ca niciodata,vrand parca sa iasa din piept.Mainile sale imi mangaiau trupul,trimitand firori in tot corpul.^

off: incearca tu degeaba sa ne strici chefu k nu reusesti =)) geloasooo!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's house - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's house   Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 5:28 am

^ii simtea profund bataile inimii,parca ar fi fost a sa;o saruta in continuare,dorindu-si sa nu inceteze niciodata;nu se putea satura de buzele sale dulci si moi;cu fiecare sarut,se simtea mai aproape de ea;ii trimitea cu fiecar sarut pasiunea ce crestea in inima sa,apartinandu-i total;mintea sa era acaparata in continuare de imaginea ei;nu vedea si nu auzea nimic;apa cadea in zadar peste corpurile amandurora;putea sa intre si sa iasa oricine din casa,el se gandea numai la ea;o atingea numai pe ea si o iubea numai pe ea;saruturile sale continuara de la buze,pe gat si apoi pana la abdomen,dezmierdand-o si facand-o sa geama de placere^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's house - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's house   Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 5:58 am

^inimile lor bateau cu putere,la unison de parca ar fi fost una singura.Nu mai dura mult si Lucas isi uni trupul de al sau,facand'o sa fie a lui.Un geamat de placere ii scapa printre buzele intredeschise,facandu'l sa tresara.Acesta vvru sa se retraga,dar corpul i se arcui imediat,dorindu'si sa nu il mai lase sa plece.Fericirea ii invadase intreg trupul asa cum nu o mai facuse de mult^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's house - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's house   Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 6:05 am

^se lipi din nou de ea;nu vroia sa paraseasca acea lume in care erau numai ei doi;o iubea prea mult si nu-si dorea sa o pirada;isi lipi in continuare buzele de ale sale,fiind la fel de fericit ca si inainte;nimeni si nimic nu le putea strica aceste momente,aceasta fericire;vroiau sa ramana in cabina de dus,imbratisati,o vesnicie,sa nu-si mai desparta buzele ce tanjeau unele dupa altele;o mangaia,privind-o vesel in ochi si sarutand-o continuu^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's house - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's house   Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 6:12 am

^Il simtea inauntrul ei si asa vroia sa fie pentru totdeauna.Buzele sale incepura sa ii sarute gatul,sorbind picaturile de apa ce ii ieseau in cale.Amandoi tanjeau dupa atingerea buzelor celuilalt;nu dura mult si Aida incepu sa ii sarute buzele cu mai multa pasiune,muscandu'l usor in joaca de buza inferioara.^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's house - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's house   Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 6:17 am

^radea usor,privind-o fericit ca era langa el;o saruta,simtind din nou gustul buzelor sale^
se pare ca am avut un dus lung
^rade usor,sarutand-o din nou,tinand-o in continuare in brate^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's house - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's house   Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 6:21 am

^chicoti^
-Hmmm...M'am hotarat.Nu mai fac dus fara tine.
^rase,apoi ii fura un sarut^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's house - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's house   Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 6:22 am

suna bine
^zambi sarutand-o,intre timp apa se opri^
se pare ca tre sa ne platim factura
^rade^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's house - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's house   Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 6:24 am

^incepu sa rada^
-O fi vreo defectiune in sistemul bancar.Tata mi'a zis ca plateste el tot.
^rase^
-Iesim si noi azi din dus?
^il privi fericita^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's house - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's house   Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 6:27 am

^rade^
daca nu mai avem apa
^o lua de mana iesira,imbratisand-o si sarutand-o din nou^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's house - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's house   Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 6:41 am

^chicoti si lua un prosop de pe dulapior.Incepu sa ii stearga umerii,sarutandu'l^
-Va trebui sa il sun pe tata.Sa rezolv cu apa.
^rase^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's house - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's house   Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 6:43 am

^rade usor^
lasa o facem si pe asta
^se uita in baie la hainele sale ude^
aa..se pare ca va trebui sa-mi aduc de rezerva de acum ^rade^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Aida's house - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's house   Aida's house - Pagina 32 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 6:47 am

-Oh.
^rase^
-Avem doua variante.Ori stai aici pana se usuca hainele tale,ori merg la tine si iti aduc ceva de imbracat.Care varianta o preferi?
^il privi muscandu'si buza provocator^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Aida's house - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Aida's house   Aida's house - Pagina 32 Icon_minitime

Sus In jos
 
Aida's house
Sus 
Pagina 32 din 34Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Kat's house
» Aerin's house
» Heath`s house
» ^Ashtray's house^
» Beth's house

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: