IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Beth's house Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Beth's house Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Beth's house Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Beth's house Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Beth's house Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Beth's house Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Beth's house Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Beth's house Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Beth's house Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Beth's house Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Beth's house Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Beth's house Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Beth's house Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Beth's house Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Beth's house Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Beth's house

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Beth's house Empty
MesajSubiect: Beth's house   Beth's house Icon_minitimeSam Iun 27, 2009 3:34 am

^Intra cu zambetul pe buze. Era fericita ca in sf isi gasise o locuinta unde sa stea si numai trebuia sa imparte casa cu altcineva.^
Cred ca dupa ce voi despacheta voi merge la cumparaturi.
^Se apuca de despachetat apoi isi facu o lista de lucruri pe care trebuia sa le cumpere. Se imbraca in ceva mai lenjer si iesi din casa.^
Beth's house 23r4x85 bucataria
Beth's house 200xuo0 baia
Beth's house 25g5lll dormitor pt invitati
Beth's house 1pcu4z dormitorul meu
Beth's house 2lm4609 inca un dormitor
Beth's house 27xgmlv living

***
^Intra in casa nervoasa, trantind usa de la intrare. Bombanea cate ceva in drum spre baie. Facu un dush dupa care se imbraca in pijamale si se baga in pat dand drumul la tv.^
Off, sa vezi ce ii fac daca se indrag de Viktor al meu. Oare ce o face?

***
^Se trezi si se imbraca in ceva sexy si provocator. Vroia sa ii faca o vizita lui Viktor. Chiar daca era seara nu conta. Iesi pe usa si se indrepta spre casa lui.^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Beth's house Empty
MesajSubiect: Re: Beth's house   Beth's house Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 8:26 am

*intra impreuna cu ea*
- Nu o sa stau mult pe capul ta...si nici discutia noastra nu v-a fii lunga...
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Beth's house Empty
MesajSubiect: Re: Beth's house   Beth's house Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 8:29 am

-Perfect. Asa si trebuie.
^se aseza pe canapea strangandu-si picioarele la piept.^
-A, daca vrei poti lua loc pe unde vrei.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Beth's house Empty
MesajSubiect: Re: Beth's house   Beth's house Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 8:35 am

- Nu...am sa stau in picioare. Acum revenind la subiect. Daca vom avea un copil, ceea ce nu prea cred, dar gandul asta ma framanta intruna, imi voi asuma toata responsabilitatea. Nu te voi pune sa faci avort, pentru ca nu sunt un criminal. Daca ai vrea sa faci asta fara sa-mi spui, nu te voi ierta niciodata. Este si copilul meu, la fel de mult cum este si al tau. Dar, daca in caz ca vei afla ca nu esti insarcinata, nu incerca sa ma pacalesti, spunandu-mi ca esti. Daca v-a fii nevoie, ma voi casatori si cu tine, dar numai de dragul copilului. Intre noi nu v-a mai fii niciodata nimic. Nu o sa mai fie cum a fost in Austria, cand eram impreuna...
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Beth's house Empty
MesajSubiect: Re: Beth's house   Beth's house Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 8:40 am

^se uita serioasa la el^
-Daca voi afla ca am un copil fi sigur ca nu o sa iti spun nimic. De la mine nu vei afla niciodata nimic. Daca va fi nevoie voi pleca si din tara la mama. Pe tine nu te voi deranja cu asta. Ce a fost aseara intre noi a fost o greseala pe care am facut-o eu si pe care mi-o asum. Si nu te mai framanata atat in legatura cu Nicole ca eu nu o sa ii spun nimic. O sa dispar de aici inainte de a fi vizibila sarcina, asta daca o sa fiu insarcinata. Acum daca ai terminat poti pleca.
^o lacrima i se prelinse pe fata^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Beth's house Empty
MesajSubiect: Re: Beth's house   Beth's house Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 8:49 am

- Beth, nu imi poti face asta! Nu mie! Altul te-ar fii lasat asa si ar fi plecat, fara sa-i pese de nimic. Intelege! E si copilul meu, si poate ca mi-l doresc. Nu vreau sa creasca cum am crescut eu, cu niste parinti nepasatori... Si daca vei pleca, ce ii vei spune cand v-a creste si v-a vedea alti copii ca se joaca cu tatal lor, si te v-a intreba unde sunt? Il vei mintii, spunandu-i ca ori nu mi-a pasat, ori ca am murit, facandu-l sa sufere? Nu iti voi permite!
*era inca serios. si ii vorbii pe un ton mai ridicat. dar vazand ca plange revenii la tonul sau obisnuit*
- Beth... eu vreau acel copil, daca ai ramas insarcinata. Nu imi lua dreptul asta. Nu lua toata vina asupra ta. Si eu sunt de vina, poate cel mai mult...dar, acum nu mai conteaza cine e de vina.
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Beth's house Empty
MesajSubiect: Re: Beth's house   Beth's house Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 8:54 am

"E si copilul meu, si poate ca mi-l doresc" ^il ingana^
-Poate? Crezi ca acel poate e de ajuns. Si nu ma lua tu pe mine cu "v-a vedea alti copii ca se joaca cu tatal lor, si te v-a intreba unde sunt?" Voi vedea eu ce ii voi spune. Nu cred ca e problema ta. Si da voi avea nesimtirea de a-ti lua acel drept. Acum poti pleca? Vreau sa fac testul de sarcina.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Beth's house Empty
MesajSubiect: Re: Beth's house   Beth's house Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 8:58 am

- Bine atunci! Daca tu crezi ca voi sta si nu voi face nimic in legatura cu asta, te inseli!
*si iesi furios pe usa, trantind-o in urma sa*
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Beth's house Empty
MesajSubiect: Re: Beth's house   Beth's house Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 9:01 am

^se duse la baie si scoasa testul de sarcina. dupa cateva minute iesii din baie uitandu-se la test de parca vazusese o fantoma.^
Sunt insarcinata..nu se poate.. e stricat asta...vai deci...mai bine m-as duce sa mai iau inca cateva...trebuie sa verfici...nu poate fi adevarat
^iesi si se indrepta spre o farmacie^

***
^ajunsa acasa si mearsa direct in baie. si acestea aratau pozitiv. incepu sa planga. nu stia ce sa faca, apoi se gandi ca cel mai bine era sa ii spuna. se schimba de hainele acelea si pleca spre casa lui^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Beth's house Empty
MesajSubiect: Re: Beth's house   Beth's house Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 7:56 am

*intra impreuna cu ea*
- Deci. acum poti sa-mi raspunzi la intrebarea de mai devreme? Adica, unde ai fost?
*se uita serios la ea*
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Beth's house Empty
MesajSubiect: Re: Beth's house   Beth's house Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 7:58 am

^se aseza pe canapea^
-Poi nu cred ca e treaba ta.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Beth's house Empty
MesajSubiect: Re: Beth's house   Beth's house Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 8:05 am

*se duse in fata ei si se statea pe vine. cand vorbii ii lua mainile in mainile sale*
- Beth. poate ca nu e treaba mea. dar ii poti face rau copilului fara sa te gandesti. Nu crezi ca poate ma intereseaza ce patesti tu sau el?
*se uita in ochii ei. asteptandu-i raspunsul*
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Beth's house Empty
MesajSubiect: Re: Beth's house   Beth's house Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 8:10 am

-Ah nu ti se pare ca e cam devreme sa ii fac rau. Si da-mi drumul ca simt ca iar trebuie...
^nici nu apuca sa termine fraza ca ea deja era la baie vomitand^
Sa tii minte sa nu mai faci asa in veci
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Beth's house Empty
MesajSubiect: Re: Beth's house   Beth's house Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 8:14 am

- Ba sa sti ca nu e devreme! Si nu inteleg. Ce naiba ai facut de vomiti intruna? Nu cumva ai facut ceva ce nu trebuia?
*se duse la usa de la baie. care era inchisa. si astepta ca ea sa ii raspunda. dupa ce isi revenea*
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Beth's house Empty
MesajSubiect: Re: Beth's house   Beth's house Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 8:17 am

-N-am facut nimic, stai linistit! Doar am baut o cafea pe stomacul gol si azi-noapte cred ca m-am imbatat si am adormit pe o banca din parc. Asta e tot. Esti multumit?
^dadu drumul la apa si se spala pe dinti. isi arunca hainele murdare de pe ea in cosul cu rufe si iesi din baie doar in lenjerie intima, apoi cauta ceva de imbracat^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Beth's house Empty
MesajSubiect: Re: Beth's house   Beth's house Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 8:21 am

*isi dadu ochii peste cap*
- Chiar trebuia sa te imbeti? Tu n-ai minte sau ce? Ah! Si ti-am mai spus doar! Nu mai esti tu prioritatea acum. numarul 1 pentru tine. ci copilul pe care il astepti! Ce fel de mama o sa fi? Una care se imbata tot timpul?
*ii vorbii din nou pe un ton taios. la fel cum a mai vorbit cu ea si ieri*
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Beth's house Empty
MesajSubiect: Re: Beth's house   Beth's house Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 8:35 am

-Ah nu te mai stresa atata. E doar a doua zi in primul rand. Si inceteaza sa faci pe tata cu mine! Ce nu inetlegi ca pot sa am si singura grija. Am facut o prostie aseara.
^incepu sa tipe la el inca in lenjerie intima^
-Eu nu stiu cum o sa ne intelegm noi daca o sa tim tot timpul unul la altul. Cred ca copilul nostru o sa aibe traume cand o sa fie mai mare. Nu cred ca are nimic de invatat din astea. Inceteaza!!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Beth's house Empty
MesajSubiect: Re: Beth's house   Beth's house Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 8:41 am

- Iarta-ma daca tu crezi ca am tipat la tine. *ii spuse el ironic. apoi revenii la tonul sau normal*. dar. eu nu am tipat la tine. As putea sa stiu si eu ce prostie ai facut aseara. sau iar iti invadez viata personala?
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Beth's house Empty
MesajSubiect: Re: Beth's house   Beth's house Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 8:45 am

^se scarpina putin in cap^
-Asta e problema. Nici eu nu imi amintesc absolut nimic, decat ca m-am trezit pe o banca din parc. Habar nu am ce s-o fi intamplat, daca oi fi fost cu vreunul sau daca m-am drogat. Habar nu am.
^se uita prin camera^
-Ah si unde naiba mi sunt blugii?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Beth's house Empty
MesajSubiect: Re: Beth's house   Beth's house Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 8:52 am

*intra peste ea in camera*
- Beth. daca trebuie sa te supraveghez 24 din 24 de ore. sa sti ca am s-o fac. Spuneai ca poti sa ai grija de tine insuti si singura. Uite cum te contrazici singura.
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Beth's house Empty
MesajSubiect: Re: Beth's house   Beth's house Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 8:55 am

^incepu sa rada^
-Hai nu mai spune, si cum o sa faci?
^se uita la el apoi dupa cateva secunde isi dadu seama ca ea este in lenjerie intima, iar el cu ea in camera^
-Ah, iesi afara mai intai! Nu vezi ca sunt dezbracata.
^isi lua blugii pe ea^
-Poti ramane acum!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Beth's house Empty
MesajSubiect: Re: Beth's house   Beth's house Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 9:09 am

*o lua in brate*
- Daca sunt nevoit sa te iubesc. doar ca sa am grija ca sa nu mai faci vreo boacana. atunci asta voi face. Stiu ca nu te voi iubii cum ai vrea tu. dar am sa incerc. Dar. tine minte! Fac asta doar pentru ca esti mama copilului meu.
"Oricum. eu o voi iubii mereu pe Nicole. cu toate ca nu o sa-i spun... nu dupa ce i-am spus ca o sa devin tata."
*ofta si se desprinse de ea*
- Bineinteles. doar daca esti de acord.
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Beth's house Empty
MesajSubiect: Re: Beth's house   Beth's house Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 9:16 am

-Nu, nu sunt de acord pt k stiu ce este in inima ta. Ti-am mai spus nu trebuie sa te casatoresti cu mine. Uite nu voi mai pleca de aici, numai ca sa fie alaturi de tine copilul. Vei putea veni oricand vei vrea. Vei putea dormi cu el, il vei putea lua acasa. Cred ca e de ajuns. Nu vreau sa ma casatoresc cu o persoana care nu ma iubeste si pe care nu il mai iubesc nici eu.
Cat de tare ma doare sa zic ultimele cuvinte
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Beth's house Empty
MesajSubiect: Re: Beth's house   Beth's house Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 10:21 am

- Sper sa te mai gandesti la ce ti-am spus. Poate iti vei schimba decizia. Eu acum trebuie sa plec. Deci. ai grija ce prostii mai faci.
*se indrepta spre usa. si dupa iesi*
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Beth's house Empty
MesajSubiect: Re: Beth's house   Beth's house Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 12:37 pm

-Mda, poate.
^se dusa in dormitor se dezbraca de blugi si isi lua un furou pe ea. ii era somn^
Ma mai imbracai degeaba
Sus In jos
Continut sponsorizat





Beth's house Empty
MesajSubiect: Re: Beth's house   Beth's house Icon_minitime

Sus In jos
 
Beth's house
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Kat's house
» Purple House
» Riley house
» Woods house
» Ashtray house

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: