IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 ^Ashtray's house^

In jos 
+10
Rocsy
Moriarty
SanjeroZe_PanDa
Ryan Hayes
bubulinex
Abby
Mitch Mercury
curse of me
Lu.lu
beBE
14 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36  Urmatorul
AutorMesaj
Rocsy
best friends
best friends
Rocsy


Fecioara feminin POSTURI : 507

^Ashtray's house^ - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 12:20 pm

off: la naiba da chiar aveti multe vaze=)))))))))))=)))))))
Sus In jos
bubulinex
sharing secrets
sharing secrets
bubulinex


Fecioara feminin POSTURI : 206

^Ashtray's house^ - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 12:22 pm

^Derek intra in apartament urmat de Beth.Avea mari emotii.Se ruga ca 'prietenii' lui sa nu-l faca de ras^Hello guyz:D
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

^Ashtray's house^ - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 12:23 pm

^observa ca facuse o fisura in perete.^tampitule^marai si se apleca tragand covoru' de sub el,iar acesta cazu pe spate dand cu capu de podea si cazand pe ce mai ramasese din vaza[cioburi]^haha!sper ca ti-au intrat in cur!
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

^Ashtray's house^ - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 12:26 pm

^ ii dadu un picior in stomac apoi o prinse de par...dar jumuli din el din greseala^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

^Ashtray's house^ - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 12:27 pm

off: Doamne feri-ma de rau! ce dracu faceti aici oameni buni???.. ma plicitiseam si am citit si eu..... henry cum poti sa dai asa intr-o fata??ai innebunit total??? :|:|....Rowan nu te lasa mai prejos Razz


Ultima editare efectuata de catre MissV. in Vin Iul 03, 2009 12:29 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

^Ashtray's house^ - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 12:31 pm

^ii dadu trei suturi la oua si-l lasa lat ,vaitandu-se de durere apoi fugi de acasa^
:)))
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

^Ashtray's house^ - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 12:33 pm

^ herny lua o vaza si o izbi de perete^ C*r*a^ zbiera el^ hey derek ce mai faci?

off: mda o vaza =)))))))
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

^Ashtray's house^ - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 12:34 pm

off:=)))=))))maq doare burta de ras=)))=)))=)))
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

^Ashtray's house^ - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 12:38 pm

off: si pe mn =))=)) bai mai datimi vaze=))))
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

^Ashtray's house^ - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 12:39 pm

off:fatah.nici la movie nu am ras asa:)) ma rog acolo faceam pe me de frica:))=)))
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

^Ashtray's house^ - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 12:43 pm

off: yo faceam pe mine de ras..mai ales cand ii scuipa baba in gura =)))))))
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

^Ashtray's house^ - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 12:44 pm

off:yuck=))) deci aia a fost mult prea scarbos.bleah.nici nu vreau sa stiu ce gust avea:))+)0 dar cand ii bagase mana pana la cot in gur?=))) ghici la ce ma gandeam:))=))
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

^Ashtray's house^ - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 12:49 pm

^ se uita uimita la toti^
Asta e cumva casa de nebuni?
-Hy guyz! Eu sunt Beth!
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

^Ashtray's house^ - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 12:52 pm

off:la o de aia mare =)) chiar asa arata...sau cand o picat baba moarta peste ea si ii curgea la ea in gura nush ce lichid verde =)))=)) ma faceam pe mine de ras=))

on: buna beth...eu sunt henry^ isi sterse firicelul de sange e la gura^ cur** iar mia spart buza..si deci derek ce faci? ^ intreba uitanduse cu sub inteles la el^
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

^Ashtray's house^ - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 12:57 pm

-Incantata!
^se uita prin incapere...peste tot era numai dezordine^
poate ca o sa imi placa aici...e exact cum imi place...nebunie
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

^Ashtray's house^ - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 12:57 pm

off:buna beth scumpo:* eu nu.s momentan acasa.nu-lk lua in seama pe labarul asta:))
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

^Ashtray's house^ - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 1:07 pm

off: thu cur*a nu ma fa labar =)))=))
Sus In jos
bubulinex
sharing secrets
sharing secrets
bubulinex


Fecioara feminin POSTURI : 206

^Ashtray's house^ - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 1:09 pm

-Hmm...se pare ca voi va distrati bine pe aici...Beth va locui la noi o perioada daca nu e cu suparare.Va dormi la mine in camera, deci nu va va crea probleme.Ah, si nu va ganditi la prostii
Beth hai sa iti arat camera^o conduse pana la el in camera^
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

^Ashtray's house^ - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 1:13 pm

^ henry incerca sa nu rada...cum sa nu se gandeasca la prostii cand stia de ce ii in stare derek sau poate so schimbat^ okey pe mine nu ma deranjeaza..frate..ma parasit gagika^ striga el^
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

^Ashtray's house^ - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 1:15 pm

^incepu sa rada^
-E foarte mijto aici! O sa imi placa. Si camera e draguta!
^il pupa pe obraz^
-mersi ca ai acceptat sa stau la tine!
Sus In jos
bubulinex
sharing secrets
sharing secrets
bubulinex


Fecioara feminin POSTURI : 206

^Ashtray's house^ - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 1:54 pm

^il ardea acolo unde il pupase Beth si se facu rosu ca un rac^Hmm...te pot servi cu ceva?Sau vrei sa te las sa despachetezi?
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

^Ashtray's house^ - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 1:55 pm

^se uita el si chicoti^
-Un suc daca se poate, pana atunci eu voi despacheta.
^ii zambi^
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

^Ashtray's house^ - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 2:02 pm

^ isi aprinse o tigara...lua telefonul si incepu sa ii scrie un mesaj lung la desiree^derek mai avem ceva bautura pe aici? ^ intreba fara sa ridice privirea din telefon^
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

^Ashtray's house^ - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 2:16 pm

^termina de despachetat si iesi din camera vaznadu-l pe henry^
-Buna din nou!
^chicoti^
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

^Ashtray's house^ - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 2:25 pm

buna^ zambi...apoi isi concentra din nou atentia pe telefon si tigara^ ai terminat de despachetat?
Sus In jos
Continut sponsorizat





^Ashtray's house^ - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 35 Icon_minitime

Sus In jos
 
^Ashtray's house^
Sus 
Pagina 35 din 36Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Kat's house
» Ashtray house
» Megan's house.
» Michelle House
» riley house

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: