IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 ^Ashtray's house^

In jos 
+10
Rocsy
Moriarty
SanjeroZe_PanDa
Ryan Hayes
bubulinex
Abby
Mitch Mercury
curse of me
Lu.lu
beBE
14 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36  Urmatorul
AutorMesaj
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

^Ashtray's house^ - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeJoi Iul 02, 2009 5:27 pm

^intra inapoi in casa razand si se duse in camera la ea sa se culce...unde dadu de joel.se intinse langa el in pat si adormi instantaneu^
Sus In jos
Rocsy
best friends
best friends
Rocsy


Fecioara feminin POSTURI : 507

^Ashtray's house^ - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 12:58 am

off: lasa ca va tin eu minte pe am2 >Razz

^se trezeste cu o durere de cap^auch^o vede pe rowan langa el^
^se ridica putin ametit,se imbraca si inainte sa iasa o saruta repede pe rowan pe frunte.Iese din casa ,ia masina si pleaca^
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

^Ashtray's house^ - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 9:09 am

offLhai mai am facut si noi caterinca:)) era 5 dimineata si eram beti cn dreak mai stia ce face=))(chiar e adevarat)
Sus In jos
Rocsy
best friends
best friends
Rocsy


Fecioara feminin POSTURI : 507

^Ashtray's house^ - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 9:31 am

off: si mai vrei sa pui mana pe mine? ..ne ne...:))
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

^Ashtray's house^ - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 11:34 am

^se trezi ,vazu ca e singura in pat si se duse sa-si faca o cafea.in timp ce astepta sa dea in clocot fredona o melodie de a lui M.J.^
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

^Ashtray's house^ - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 11:37 am

^ henry intra in casa chicotind^ draga rowan..tiam luat un cadou^ il dadu razand^

http://fashova.com/shoes/s_pix/thb_010.jpg
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

^Ashtray's house^ - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 11:41 am

wtf^se uita la el crucis^ ce sa fac eu cu ELE?
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

^Ashtray's house^ - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 11:43 am

^ radea deja isteric^ leam vazut intrun magazin^ nu se putea opri din ras^ si mam gandit k le poti folosi impreuna cu joel ^ rase ca un idiot^ nu vrei sa le probezi?
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

^Ashtray's house^ - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 11:45 am

^ii arunca cu o cizma in cap in timp ce cu cealalta iil lovea peste fata ^astea sa le dai curvelor tale!!!^se isteriza ea^
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

^Ashtray's house^ - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 11:46 am

^ isi feri capul cu mainile razand ca un apucat^ hei eu incercam sa fiu dragutz...daca nu le vrei damile inapoi...i le dau la joel^ rase si mai tare^
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

^Ashtray's house^ - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 11:49 am

ha.ha.ha!.lasa ca iti dau eu cu ele in cap?^le arunca cat colo^acum,scuteste-ma.sa-mi beau cafeaua
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

^Ashtray's house^ - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 11:52 am

^ se aseza lanaga ea serios^ ai vorbit cu desiree..ai facuto sa planga...cand a plecat ai fost cam nesimtita..azi am vorbit o ora cu ea la telefon..a ajuns cu bine in japonia^ zambi gandinduse la ea^
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

^Ashtray's house^ - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 11:53 am

aha^zise sec ,intorcandu-se cu fata la el.avea o expresie goala^ ma doare in cur de ce crezi u ,futadore ^izbucni in hohote de ras^
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

^Ashtray's house^ - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 11:54 am

dute dracu...esti proasta^ se uita la ea ca la o nebuna...poate chiar era^ deci te doare in cur de sorata...si vezi k dau o petrecere..
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

^Ashtray's house^ - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 11:59 am

nu dai nici o idioata de petrecere^sari cu gura^si ma doare in cur de tn nu de sormea.zi-mi odata ce mai face nu ma mai lasa sa fierb in suc propriu.Idiotule cu mutra de cimpanzeu.^rase.^haaaaai
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

^Ashtray's house^ - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 12:00 pm

dute dracu ca nu iti zik nimik proasto! ^ zise el punandusi o ceasca de cafea^
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

^Ashtray's house^ - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 12:02 pm

^ii dadu cu cafea in fata^ futacios nenorocit ce esti!^striga ea dandu-i o palma peste fata.apoi isi dadu parul pe spate intr-un mod care arata sfidare^
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

^Ashtray's house^ - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 12:04 pm

^ nu ezita si o trase tare de par^ asta ii ultima data cand faci asa...ma auzi?^ vorbea serios si foarte acru^ nu mai am nici o ezitare..daca vreau pot sa iti fac un mahiaj natural^ o trase si mai tare de par^
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

^Ashtray's house^ - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 12:06 pm

^ii dadu cu jenunchiu in co*** ^retardatule da-mi DRUMUL LA PAR^tipa ea,desprinzandu-se pt o clipa.apoi ii mai trase un pumn in moaca^ vezi ca am centura neagra.HAI-YAaaa!!!
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

^Ashtray's house^ - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 12:08 pm

^ o prinse de cap si o dadu cu capul de masa tare apoi o arunca jos de pe scaun^ si eu am fost in puscarie....
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

^Ashtray's house^ - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 12:10 pm

^se ridica intr-o rana,ametita si sari pe el ,aruncandu-l la podea si lovind cu pumnii in stanga si in dreapta^ si eu am fost nevoita sa invatz sa ma apar de labarii cum esti u^marai tragandu-l in sus de par si izbindu-l cu capul de podea^
Sus In jos
Rocsy
best friends
best friends
Rocsy


Fecioara feminin POSTURI : 507

^Ashtray's house^ - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 12:11 pm

*sms pt Rowan*
Well dormeai ca un ingeras..nu am vrut sa te trezesc...si mie imi e dor de tine...ahmm..eu acum ajung acasa...daca vrei hai sa imi faci o vizita..layla si sor'mea pleaca in orash...t pup
*sms*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

^Ashtray's house^ - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 12:12 pm

^ o arunca usor de pe el si o izbi de masa din bucatarie..radea ca disperatu..nici macar nu il durea^
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

^Ashtray's house^ - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 12:14 pm

^lua vaza si ii arunca cu ea in cap^ haha.asta iti treb idiotule^il vazu cum se prabuseste la podea^
^auzi telefonul^
pauza.am primit mesaj
^se uita la el^
OMJ!^exclama si sari in sus de bucurie^
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

^Ashtray's house^ - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 12:17 pm

^ se ridica buimac de jos si o lua de par dando de 3 ori cu capul de perete^

off: de unde dracu atatea vaze..sa vedem am spart yo una la inceput...porma thu una...porma eu doua....si acuma thu una =)))=))))) care mai doneaza vaze?=)))
Sus In jos
Continut sponsorizat





^Ashtray's house^ - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: ^Ashtray's house^   ^Ashtray's house^ - Pagina 34 Icon_minitime

Sus In jos
 
^Ashtray's house^
Sus 
Pagina 34 din 36Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Kat's house
» Ashtray house
» Megan's house.
» Michelle House
» riley house

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: