IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Cass house

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Cass house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeLun Iul 05, 2010 10:47 am

"ranjeste malitios"

Sa stii ca n-am sa zic ca te cred pe cuvanat daca la asta te asteptai! "chicoteste si ii musca usor buza inferioara"

Va trebui sa imi dovedesti! Aaa... dupa ce mananc ca sunt lihnit! "rade"
Sus In jos
Mitch Mercury
shooting star
shooting star
Mitch Mercury


Rac feminin POSTURI : 2509

Cass house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeLun Iul 05, 2010 11:04 am

- Si cam ce ar vrea domnul meu sa manance?*M-am uitat la el si m-am dus aproape de fata lui si l-am uscat usor de nas,apoi am inceput sa-l sarut suav pe gat*
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Cass house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeLun Iul 05, 2010 11:13 am

"marie usor"

Ah... as manca... as mancaaa... niste... "isi duse doua degete sub barbia ei si o musca usor de buze" ...niste buze cuuu.. ciocolata si frisca... la desert... siii.... in rest ce imi daia aia mananc! "ranji"
Sus In jos
Mitch Mercury
shooting star
shooting star
Mitch Mercury


Rac feminin POSTURI : 2509

Cass house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeLun Iul 05, 2010 11:23 am

*L-am sarutat si am fugit repede in bucatarie,dupa 15 minute m-am intors cu tava : http://riverdaughter.files.wordpress.com/2009/12/breakfast-r.jpg *
-Nu mori,asta stiu sa gatesc foarte bine*Am ras si am pus tava pe masa si m-am pus peste el si am inceput sa-l mangai usor pe tot corpul*
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Cass house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeLun Iul 05, 2010 11:30 am

"da din sprancene"

Clatita.. pufoase.. arata bine... merg! "ii facu cu ochiul apoi lua una dintre clatite si o impaturi in doua apoi musca din ea cu pofta"

Mmmm... delicios! "spuse marind apoi isi intoarse capul si o saruta suav pe buze in timp ce inca mesteca; fermina cele doua clatite din cateva ingitituri apoi bau cateva guri de ceai si se sterse frumuzel cu servetelu la gurita ca un baiat educat ce era =)) dupa care o saruta"

Pentru mic dejun, merge... sa te vad la masa de pranz! "rade usor"
Sus In jos
Mitch Mercury
shooting star
shooting star
Mitch Mercury


Rac feminin POSTURI : 2509

Cass house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeLun Iul 05, 2010 11:33 am

*M-am panicat uzindu-l....apoi m-am uitat la el si l-am impins usor,apoi m-am urcat peste el si l-am sarutat*
-Daca...zici...tu.*Am spus in timp ce il sarutam*
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Cass house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeLun Iul 05, 2010 11:47 am

"o prinse de talie si incepu sa o sarute cu pasiune; isi plimba mainile pe spatele ei si ii desfacu inceietoarea sutienului cu doua degete direct prin bluza; isi cobora apoi usor mainile ep fundul ei si o pinse usor de fese framantandu-i-le in maini"

Mi-a fost dor de tine baby!

Off: cu ce era imbracata?

Sus In jos
Mitch Mercury
shooting star
shooting star
Mitch Mercury


Rac feminin POSTURI : 2509

Cass house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeLun Iul 05, 2010 12:04 pm

off: http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/media/2/204/4808/4923338/4/katy-perry-sexy-3.jpg

-Nu stiu cat sa te cred,dar...tanjesc dupa atingerile tale*Il [rinse de pana si ii ghida mana pe corpul ei,se opri la fata ei,il saruta in pala apoi se duse si il musca de buza*
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Cass house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeLun Iul 05, 2010 12:25 pm

"marai usor si transforma muscatura ei intr-un sarut pasional; mainile coborara usor pe fesele ei si mai jos, si mai jos pana la marginea rochitei pe care i-o ridica usor pana i-o dadu jos si o arunca pe undeva prin camera apoi o prinse cu o mana de talie si o tranti pe pat urcandu-se usor peste ea; ii scoase sutienul care era deja descheiat si il arunca si pe acela si ii privi trupul perfect"

Ah... arati nemaipomenit pentru o mamica! "spuse ranjind apoi se lasa putin in jos si incepu sa ii sarute sanii neluandu-si ochii de pe chipul ei"


Off: cati ani are copilasu tau? mai alaptezi cumva? ca sa stiu daca adaog si un pahar de lapte la micul dejun, nu de alta =))
Sus In jos
Mitch Mercury
shooting star
shooting star
Mitch Mercury


Rac feminin POSTURI : 2509

Cass house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeLun Iul 05, 2010 12:45 pm

off: un anisor jumate;))nu mai alaptez.
*M-am lasat pe spate si am inceput sa gem usor,i-am bagat mana in par si l-am tras usor spre mine si am inceput sa-l sarut*
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Cass house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeLun Iul 05, 2010 12:50 pm

"o saruta cu pofta facandu-si loc intre picoarele ei si ii mangaia usor prupul fierbinte si sanii foluptosi ii prinse in palme si incepu sa ii framante usor si nu se putu abtine sa nu spuna cu un ranjet malitios pe chip"

Au mai cresdcut! "se apleca din naou peste sanii se si incepu sa ii sarute si sa ii gute rand pe rand; ii prinse sfarcurile intre dinti si se juca cu ele pana i le intari"

Sus In jos
Mitch Mercury
shooting star
shooting star
Mitch Mercury


Rac feminin POSTURI : 2509

Cass house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeMar Iul 06, 2010 12:01 pm

*Mi-am dat jos rochia si m-am urcat peste el am inceput sa ma ondulez usor,apoi mai repede,am inceput sa-l sarut pe tot corpul pana jos,am inceput sa-l exctit si mai tare.M-am dat jos si am luat doua cravat cu care i-am legat fiecare mana de pat*
-Vezi tu,o sa te obosesc rau de tot*I-am muscat urece apoi i-am muscat buza superioara,m-am uitat la el si am inceput sa-l sarut suave pe gat apoi am coborat usor*Hmmmm*Am gamut usor de placer apoi i-am dat pantalonii jos,mi-am bagat mana usor si am inceput sa-l masez*
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Cass house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeMier Iul 07, 2010 4:23 am

"se uita la ea ranjind si incepu sa maraie"

Ah.. iti place sa te joci, mamicuto... "rade usor"

Crede-ma ca nu ai vrea sa ma dezlegi... s-ar putea sa fie invers... sa obosesti tu mai rau ca mine! "rade din nou"
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Iul 08, 2010 12:45 pm

*ajunse intr-un final si suna, asteptand dupa*
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Cass house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Iul 08, 2010 12:52 pm

Off: mariuca... sorry vezi ca o las pe Beca in pat sa soarma in unu din dormitoare =)) imi dai un buzz cand poti posta ca sa postam ca lumea

On: "era prin casa si isi facea de lucru, a doua zi lasand-o pe Beca sa se odihmeasca si aude usa, se duce si deschide si o vede pe Cassandra"

Hei... dar tu nu ar trebui sa ai cheie! "spune chicotind apoi o prinde de mana si o trage inauntru"
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Iul 08, 2010 12:55 pm

*zambi scurt, insa apoi ofta, avand din nou acelasi chip trist pe care il avea mai devreme*
- Am crezut ca nu esti singur si m-am gandit ca nu e frumos sa intru peste tine.
*ridica din umerii, mergand in living, unde isi lasa geanta, si se aseza pe canapea privindu-l*
- E totul ok?
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Cass house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Iul 08, 2010 12:58 pm

"se uita la ea cu o spranceana ridicata apoi ii face cu ochiul"

Da... e ok.. de ce n-ar fi?! "ii zambeste apoi se apropie de ea si ii ia chipul in maini privind-o incruntat"

Da ce este cu figura asta plouata pe capul rau! Zambeste, baby, viata e frumoasa! "ii zambeste vesel si ii saruta fruntea incurajator"
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Iul 08, 2010 1:04 pm

- Stiu si eu... Poate nu-ti place ceva de pe aici.
*ofta si privi in alta parte*
- Nu am nimic. Probleme in casnicie. Nimic serios.
*isi intoarse privirea spre el, incercand sa zambesca*
- Lectiile de actorie cand le incepem? Trebuie sa-mi calculez timpul in asa fel incat sa pot sa merg si la antrenamente.
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Cass house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Iul 08, 2010 1:08 pm

Chiar si acum daca vrei! "spuse zambind"

Lasa problemele or sa se rezolve si daca nu se rezolva le rezolvam noi doi! "spuse ranjind apoi ii facu cu ochiu"

Ia spune vrei ceva de baut... asa poate imi mai povestesti si mie ofurile tale.. io stiu... poate te pot ajuta cu un sfat ceva.... "spuse si fara sa mai astepte raspunsul ei, se duse pana in bucatarie si lua o sticla de whiskey si doua pahare si se intoarse cu ele"
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Iul 08, 2010 1:12 pm

- E perfect si acum.
*lasa privirea in jos*
- Singura solutie pe care o vad ar fi sa plec si sa nu ma mai intorc, insa ii am pe Paul si pe Sophie... si nu pot sa ii las pur si simplu.
*isi ridica privirea, incercand sa para mai degraba serioasa decat trista*
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Cass house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Iul 08, 2010 1:19 pm

"turna in pahare si o trase de mana pana pe canapea si se aseza"

Pai de ce sa pleci? Dai dovada de lasitate daca fugi, ramai aici si infrunta-l si creste-ti copii ca o mama adevarata... si apoi copii au nevoie de un tata... iti spun din propria exparienta!

Le vei face rau daca ii indepartezi de tatal lor... bun rau asa cum e el! "ii puse paharul in mana si el lua o gura mare din al lui"
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Iul 08, 2010 1:34 pm

- Si cu mine cum ramane? Se presupune ca trebuia sa fim fericiti... Ca totul o sa fie bine. Insa nu e deloc asa.
*simti un nod in gat si bau tot ce era in pahar, apoi se uita la el*
- Am vrut doar sa fie romantic si sa fie acolo cand am nevoie de el... Insa pentru el sunt doar o persoana care nu tace, complicata, necioplita si urata... Nu a spus-o, dar cand l-am intrebat nu a negat. Si daca plang tot pe mine ma invinuieste pentru tot. Iar eu nu mai suport!
*lasa privirea in jos, ramanand tacuta, lacrimile cazandu-i pe obraji, insa si le sterse rapid*
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Cass house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Iul 08, 2010 1:50 pm

"se uita la ea uimit, holbanduse, nevenindu-i sa creada ce auze"

Baietasul ala merita batut! "spuse serios"

Nu il pot numi barbat fiindca nu este! "mari apoi isi puse mana pe obrazul ei mangaind-o usor si ii sterse lacrimile de pe obraz cu degetul amre"

Te rog nu mai plange! Nu esti urata pentru ca el iti zie ca esti, nu esti necioplita, complicata si cu gura mare doar pentru ca el zice asta! Esti cea mai frumoasa fiinta de pe pamant pentru ca ai dat nastere la doi ingerasi... esti frumoasa pentru ca sufletul tau e frumos... si, desi nu te cunosc atat de mult am curaj sa bag mana in foc pentru asta... pentru ca vad asta in ochii tai! "ii zambi ingurajator apoi ii mai turna in pahar dupa care se apropie de ea si o lua in brate"
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Iul 08, 2010 2:04 pm

*ofta retragandu-se, inca avand privirea trista*
- Merci pentru incurajare... insa eu doar pe Sophie am nascut-o. Paul a fost adoptat...
*lasa privirea in jos, punand paharul pe masuta, privindu-l apoi*
- Dar probabil ca are dreptate si eu sunt sigura vinovata. Doar spunea ca eu sunt cea care il tortureaza si il ignora.
*ofta*
- Acum sa revenim la lectiile de actorie... pentru ca nu prea mai vreau sa discut despre subiectul asta. Deci, cu ce incepem?
Sus In jos
EllaLooka
famous dude
famous dude
EllaLooka


Fecioara feminin POSTURI : 2178

Cass house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Iul 08, 2010 2:13 pm

"Se uita al ea incruntat"

Casandra! "spuse privind-o serios"

Tocmai prima lectie de actorie este sa fii sincera cu proful tau ca sa stiu cat de buna actrita poti fi sau nu... "spuse zambind

Si nu te mai invinui aiurea, te rog! Ma superi! "ii da parul usor dupa ureche"

Ca sa fii actrita trebuie sa fii in primul rand tu insati apoi in al doilea rand.... "se uita al ea si se gandi putin apoi ii spuse"

Uiite cum facem! "puse si el paharul ep masa si isi dadu suvitele rebele dupa ureche"

Uite! Fa primul lucru care iti trece prin mine... absolut orice! Haide, nu e greu!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cass house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 9 Icon_minitime

Sus In jos
 
Cass house
Sus 
Pagina 9 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Kat's house
» riley house
» Jake's house
» Mercury house
» woods house

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: