IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Cass house

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeMar Apr 27, 2010 10:32 pm

*îl privi și oftă; nu-i plăcea să îl vadă așa, trist și plecă după el, prinzându-l din urmă; se opri la un pas în spatele lui*
- Stai!
*lăsă privirea în jos*
- Îmi pare rău, Lucas, însă nu vreau ca problemele mele să te afecteze și pe tine... De aceea încerc să te îndepărtez de mine... Însă eu încă te iubesc, iar ce am spus mai devreme a fost doar o minciună...
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Cass house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeMar Apr 27, 2010 10:34 pm

*Ofta*problemele tale trebuie sa ma afecteze si pe mine...fiindca eu vreau sa o faca...vreau sa te ajut sa treci de ele*se intoarse privind trist*ne certam intr-una,insa nu asta e problema noastra,ci...nu vrem sa trecem impreuna prin toate astea..nu avem incredere unul in altul...*o stranse usor in brate,cufundandu-si capul in parul ei*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeMar Apr 27, 2010 10:39 pm

- Ba nu trebuie. Și tu ai problemele tale și nu vreau să le ai și pe ale mele pe cap. Și aici nu e vorba de încredere... ci de încăpâțanarea mea.
*oftă și se retrase după vreo 2 minute*
- Viktor nu a vrut să vorbească cu mine. S-a mutat în alt spital... Probabil că e supărat fiind că i-am ieșit în cale. Cei de la Ferrari vor să-mi anuleze contractul pe motivul că nu mai îmi pasă de curse și că sunt inutilă. Iar tu ai numai ghinioane din cauza mea... Poate că până la urmă sunt o piază rea pentru toată lumea...
*oftă adânc*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Cass house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeMar Apr 27, 2010 10:41 pm

*ofta privind-o si luand-o usor de talie*
hei...cu viktor o sa vorbesc eu,cursele...ar trebui sa te pui mai bine pe antrenamente acum ca m-ai impins si pe la mine de la spate sa revin la muzica mea de altadata
iar eu..nu am ghinioane din cauza ta...te iubesc...eu intru in belele si asa sunt eu,mai prostut
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeMar Apr 27, 2010 10:45 pm

*îl privi amuzată*
- Cine ți-a spus ție că ești mai prostuț? Mai degrabă ești copilăros...
*zâmbi, dar după deveni serioasă*
- Dar acum pot să aflu și eu ce ai făcut de te-au răpit tipi ăia?
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Cass house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeMar Apr 27, 2010 10:46 pm

aaa....*privi in jos,apoi usor spre ea*de fapt nu prea stiu,eu fac ateo prostie in fiecare zi*zmabi usor fals*
aaa..nu e important..iti vei recupera banii inapoi orice ar fi si..vei ramane mereu eroina mea*o stranse in brate*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeMar Apr 27, 2010 10:50 pm

*își dădu ochii peste cap*
- Nu mă interesează banii, Lucas. Dacă îi vroiam înapoi, poate că nu ia-și fi dat și te-aș fi lăsat cu ei. Vreau să știu ce ai făcut de te-au răpit, și sunt sigură că ști... Așa că încearcă să nu mă mai minți.
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Cass house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeMar Apr 27, 2010 10:57 pm

aaa...pooi..nu stiu..sincer
eram in padure si i-am auzit pe cativa strigand,iar cand m-am ridicat,am vazut sutee de stelute*zambi din nou*apoi zburdam pe campuri...si cand m-am gandit sa renunt la asta...aveam o punga pe cap si un pumn in stomac...
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeMar Apr 27, 2010 11:17 pm

*oftă*
- Deci nu ai de gând să îmi spui, nu? Cum vrei atunci... Dar data viitoare, sper că nu mai pleci singur prin păduri.
*îl privi serioasă*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Cass house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeMar Apr 27, 2010 11:20 pm

*zambi usor*o sa te iau cu mine
*chicoti si o saruta*aaa...fostul si viitorul star muzical..trebuie sa plece..insa...*o lipi usor de el,privind-o*nu pot sa o fac
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeMar Apr 27, 2010 11:24 pm

*zâmbi ușor*
- Dar ști... poate nu te las eu să pleci...
*îl sărută și apoi îl privi*
- Dar avem o mică problemă... Probabil că tu ai uitat, însă eu nu am făcut asta... Eu nu mai sunt cu tine... și nici tu cu mine... din cauză că eu ți-am cerut să luăm o pauză... însă...
*se opri și lăsă privirea în jos*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Cass house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeMar Apr 27, 2010 11:26 pm

*ofta si se departa usor*
bine...pauza...nu vreau sa te sufoc si sa te oblig sa ma iubesti*o privi putin,apoi ofta din nou si o prinse in barte,sarutand-o*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeMar Apr 27, 2010 11:29 pm

*se încruntă și opri sărutul*
- Dar eu te iubesc și nu m-ai lăsat să termin ce aveam de spus! Reiau: Însă... nu mai vreau să avem pauza aia. Și ca să ști și tu, nu mă obligi...
*zâmbi ușor și îl sărută lung*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Cass house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeMar Apr 27, 2010 11:34 pm

*zambi si nu mai spuse nimic,fiindca sarutul ala era atat de frumos si ii placea prea mult;isi puse mainile in parul ei si o privi usor,cu drag:x*
te iubesc...oricat de incapatanata ai fi*o saruta din nou,de data asta mai intens*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeMar Apr 27, 2010 11:43 pm

*îi răspunse la sărut, mergând cu spatele spre apartament, având mâinile pe talia lui, și se opri fix în pragul ușii, privindu-l*
- Și eu te iubesc... oricât de copilăros ești...
*îl sărută iar, mâiniile ei urcând acum pe pieptul lui*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Cass house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeMar Apr 27, 2010 11:47 pm

*zambi si continua sa o sarute,inchizand usa in urma lui si dandu-si camasa jos;o sa ruta in continuu,luandu-i fata in maini si mangaindu-i-o*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeMar Apr 27, 2010 11:56 pm

*îi răspunse la sărut, mergând din nou cu spatele spre camera ei, și își ridică tricoul cu care era îmbrăcată, dându-l jos, sărutându-l din ce în ce mai pasional*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Cass house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 28, 2010 12:02 am

*isi dadu si tricoul jos,sarutand-o la fel de inters,timp in care ii contura corpul ala frumos cu degetele;nimari patul si se lasa pe spate,tragand-o peste el*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 28, 2010 12:08 am

*se aplecă, neîntrerupând sărutul, și îi desfăcu blugi, încercând să-i dea jos, apoi mâinile ei urcară pe pieptul lui, mângâindu-l delicat, sărutându-l acum un pic mai sălbatic, coborând apoi încet spre gât unde îl sărută și de câteva ori îl și mușcă*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Cass house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 28, 2010 12:16 am

*scapa si de restul hainelor pe care le avea,apoi intra in ea usor,sarutand-o in acelasi timp;marea ritmul si intensitatea sarutului*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 28, 2010 12:25 am

*suspină din ce în ce mai tare pe măsură ce el mărea ritmul, arcuindu-și încet spatele și mușcându-și buza, întrerupând sărutul, dar de fiecare dată îl reluă mult mai pasional*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Cass house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 28, 2010 12:31 am

*continuara asa pana ce ajunsera la placerea maxima;o saruta usor,insa tandru,alsand placerea sa le inunde trupurile;o mancaia usor pe spate cu o mana,in timp ce cealalta si-o purta in parul ei*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 28, 2010 12:36 am

*se ridică de pe el și așeză lângă, lipindu-și trupul de al lui, ghemuindu-se la pieptul lui*
- Acum mai vrei să pleci?
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Cass house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 28, 2010 12:40 am

8zambi sarutand-o pe frunte*de fapt,as sta asa o viata intreaga
langa tine*o stranse in brate*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 28, 2010 12:42 am

*zâmbi*
- Deci, să înțeleg că tot o să pleci?
*îl privi*
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cass house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Cass house
Sus 
Pagina 3 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Kat's house
» riley house
» Jake's house
» Mercury house
» woods house

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: