IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 White Apartment.

In jos 
+2
Abby
Moriarty
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

White Apartment. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 1:48 am

^Ofta scurt cand vazu cu ce era imbracata Nath, si uita cu totul ce se intamplase aseara, la mall.^
- Hey... Ce faci? Ai progresat? ^Zambi.^- Sper ca nu pic intr-un moment nepotrivit...
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

White Apartment. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 1:50 am

* schita un zambet*.. da am ami aranjat ceva... azi dupa masa defapt spre seara imi vine mobila..toata * si stranse din ochi*... nu n-ai picat intr-un moment prost doar vreau sa emrg sa scoala... imediat incep orele * arata spe o genata-servieta de pe masa*.. tu cand incepi orele??
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

White Apartment. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 1:52 am

- La 2. ^Afisa o figura mirata.^ - Eu stiam ca si liceenii incep tot la 2... Esti sigura? ^O fulgera pentru o clipa gandul ca voia iarasi sa scape de ea, dar ii trecu repede.^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

White Apartment. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 1:54 am

* clatina din cap* ba da .. asa e la 2 incepem si noi.. insa ma gandeam sa trec pe la biblioteca inainte...ma rog.. mai pot sta putin pe acasa

Vrei ceva de baut?? sau ceva de mancat?? am facut mancare aseara :D
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

White Apartment. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 1:56 am

- Aaa, nu, mersi. ^Era, de fapt, lihnita, fiindca nu mancase nimic la micul dejun, insa nu voia sa o deranjeze pe Nath. - Pai, la biblioteca...? As avea si eu de luat vreo 2-3 carti... Vin cu tine pana acolo. ^Zambi.^ - Din pacate nu mi-am adus masina... De fapt lasa, e aproape, facem putina miscare. ^O lua de mana si iesira amandoua din casa.^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

White Apartment. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 11:24 am

* deja cea mai mare parte din casa era gata.... imediat upa ce venise de la liceu incpu sa aranjeze mobila si lucruri prin casa... totusi cei care ii adusesera mobila o ajutase sa o puna l loc.. defapt ei facusera totul..ea urma sa o stearga de praf si sa o decoreze....*

* era foarte obosita..abia isi mai misca picioarele asa ca se tranti pe canpea si muta programele televizorului absenta icnercand sa gaseasca ceva cat de cta interesant...*

Edit: * era de mult treaza..... insa acum totul era pus la punct... avea apartamentul ei... facuse singura totul si era mandra de ea*

Gata! Asta a fost :D.. acum se vede stilul mei perfect * rade si isi pune mainile in sold uitandu-se la ce a facut*
Baie - http://8rd.org/upimg/allimg/071017/1227140.jpg
Dormitorul ei- http://farm1.static.flickr.com/75/163404282_4d7bcbead9.jpg
Living - http://www.scandesign.com/images/uploaded/101_Entertainment%20Center_5226.jpg
Bucatarie- http://darhomes.files.wordpress.com/2009/05/luxury_kitchen_em_4bbn.jpg
Camera de oaspeti- http://static1.splendia.com/commun/images/imageshotel/35334/02_Sofitel-Paris-La-Defense_Luxury-room.jpg
Si ultima incapere, cea cu pianul ei - http://www.taisei.co.jp/museum/news/news/001005image/z9.gif

* ofta bucuroasa * cred ca merg sa fac un dus..* isi lua hainele curate si intra in baie*

* iesi cu parul ud si cu un halat pe ea apoi lua telefonul si o suna pe Aerin*
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

White Apartment. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 4:18 am

^Telefonul lui Nath suna. Vazu ca nu raspunde asa ca inchise.^
EDIT: O suna pe Nath.
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

White Apartment. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 8:40 am

* veni din dormitor.. era atat de obosita incat dormi in jur de 5 ore...telefonul scotrea sunete ciudat.. un feld e voci de copil ....Nath vazuse niste apeluri nepreluate de la Aerin* oh Perfect!! nemaipoemnit! * lua telefonul si il arunca..zilele astea s eintampla lucruri ciudate cu ea..dar incerca sa isi revina...era inca tot cu halatul de baie pe ea asa ca se duse la garderoba sa se imbrace cu ceva*

* isi trase pe ea o rochita neagra http://style.la-mimi.com/wp-content/gallery/celebrity-style/little-black-dress-58.jpg si isi lua telefonul indreptandu-se spre camera cu pianul... pianul ei alb si frumos.. dintr-o data muzica se rasfranse in toata casa...apoi se auzira si vocea melodioasa a Nathaliei... atata muzica cat si vocea ei se mulau perfect creeand un unison*

https://www.youtube.com/watch?v=vs067w4Aueo&feature=related

In this world you tried,
Not leaving me alone behind.
There's no other way,
I pray to the gods let him stay.
The memories ease the pain inside,
And now I know why.

All of my memories keep you near.
In silent moments,
Imagine you being here.
All of my memories keep you near,
In silent whispers, silent tears

Made me promise I'd try,
To find my way back in this life.
Hope there is a way,
To give me a sign you're okay.
Reminds me again it's worth it all,
So I can go home.

All of my memories keep you near.
In silent moments,
Imagine you being here.
All of my memories keep you near.
In silent whispers, silent tears.

Together in all these memories,
I see your smile.
All of the memories I hold dear.
Darling you know I'll love you,
Til the end of time.

* auzi telefonul si tresari* Alo??
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

White Apartment. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 8:47 am

- Hey, Nath, sunt eu, Aerin. Pot sa trec pe la tine? Am ceva timp liber si am ascultat mesajul tau... Daca te deranjez, sa-mi spui...
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

White Apartment. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 8:49 am

Nicio problema Aerin!1 Poti sa vii linistita :D... doar exersam la pian :D... oricum vreu sa iti arata ce am facut pe aici...! Haide te astept. Paaa!

* se ridica de la pian lasand in urma ei un iz de narcise si pleca rapid in bucatarie sa pregateasca ceva*
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

White Apartment. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 9:07 am

^Suna la usa, cu sacosa in mana, impachetata drept cadou de catre vanzatoare. Admira fundita decorativa din matase capsata pe punga in timp ce astepta sa i se deschida.^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

White Apartment. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 9:12 am

* se duse la usa si o deschise* Buna Aerin!! * o imbratisa si ii facu loc sa intre*.. Ma bucur ca ai ajuns!! * zambi*
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

White Apartment. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 9:15 am

- Heya! ^O imbratisa si ea.^ - Inainte sa intru, vreau sa ma scuz ca am intarziat atat, dar uite... Ti-am luat ceva. In fine, nu e cine stie ce, dar stiam ca porti doliu si mai stiu cat de greu e sa-ti gasesti ceva dragut in astfel de situatii... Sper sa-ti placa. Ma rog... ^Ii intinse sacosa zambind.^ - Macar ambalajul sa-ti placa, ca a stat saraca vanzatoare cinci minute sa faca fundita aia. ^Chicoti.^
https://2img.net/h/i586.photobucket.com/albums/ss306/Eclipseofmysoul_photo/2wg6v791.jpg


Ultima editare efectuata de catre Abby in Mar Iun 30, 2009 9:25 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

White Apartment. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 9:24 am

* incepu sa rada rusinata* of Aerin dar nu trebuia!! si nu ai intarziat, fii serioasa! * flutura o mana prin aer*

* lua sacosa si dezambala pachetelul* Oh Daomne dar e minunata!! off Aerin nu trebuia!! * o imbratisa si o pupa pe obraz* iti multumesc mult..e foarte draguta :D * o puse pe langa ea si se invati usor apoi fugi la oglinda.. ii placea* Chiar Multumesc!!

* luase rochia si o impatura cu grjia asezand-o in dulap*

* acum haide sa iti fac un tur al noului meu apartament*
asta e baia - http://8rd.org/upimg/allimg/071017/1227140.jpg
Dormitorul meu - http://farm1.static.flickr.com/75/163404282_4d7bcbead9.jpg
Living.. pe asta l-ai vazut deja * chicoti* - http://www.scandesign.com/images/uploaded/101_Entertainment%20Center_5226.jpg
Bucataria - http://darhomes.files.wordpress.com/2009/05/luxury_kitchen_em_4bbn.jpg
Camera de oaspeti- http://static1.splendia.com/commun/images/imageshotel/35334/02_Sofitel-Paris-La-Defense_Luxury-room.jpg
Si ultima incapere, preferata mea i - http://www.taisei.co.jp/museum/news/news/001005image/z9.gif

Arata bucuroasa fiecare incapere mandra de ceea ce facuse... cam asta e.. nu e nu stiu ce dar pentru mine inseamna acasa :D
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

White Apartment. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 9:30 am

- W-O-W. ^Accentua fiecare litera.^ - Chiar... Te-ai intrecut pe tine, Nath. Sincer. Imi place mult. E foarte frumos decorata. Adica nu numai mobila, observ ca te-ai ocupat si de detalii. Felicitari, e chiar foarte frumos! Si in atat de putin timp...Ah, ar trebui sa mai castig si eu ceva bani... Trebuie sa inchiriez vila. O persoana, nu mai mult. Sau sa ma mut eu... Mda, dar cine m-ar suporta fara bani? J... Jas... Nu. Termina. Cum te poti gandi la asta cand de-abia l-ai cunoscut?! Inceteaza cu astfel de ganduri. Esti ridicola. - Ma bucur ca-ti place rochia... Adica am fost cu o prietena la mall si am vazut ca si-a cumparat-o, si m-am gandit ca ti-ar veni bine. ^Ii ghiortaira matele.^ - Scuze... Nu prea am mancat azi... Ce rusine! Nici bani de mancare n-am? Ce naiba... Si eu care credeam ca sunt oarecum bogata... Gata, vad eu ce fac... Dau anunturi ca si Rowan. Am nevoie urgenta de bani. Oare mi-o da Nathalie ceva sa mananc? Data trecuta s-a oferit... Hm... Sa speram...
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

White Apartment. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 9:36 am

* rase* pai tu de ce crezi cam sortul asta infasurat pe mine * o trase de mana pana in bucatarie unde ii aseza pe masa apritive si tot felul de mancaruri dintre care
https://2img.net/h/i373.photobucket.com/albums/oo171/irinaririna/DSC05650.jpg
http://farm4.static.flickr.com/3135/3166047699_4b9c228e12.jpg?v=0
http://1.bp.blogspot.com/_9Vb-OoiOSj8/SdK8Nn8GXwI/AAAAAAAAAQc/ydJDmmUSm94/s320/aperitiv.jpg
si mai erau e pahare cu punch
http://www.gonomad.com/travelreader/uploaded_images/turin-aperitif-716993.jpg

* se aseza si ea la masa* Sper sa iti placa :D...m-am straduit sa le fac.. daca nu stai linistita nu e nicio problema am prajiturele in frigider * rade amintindu-si ca trebuie sa ii zica ceva Aerin ei*
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

White Apartment. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 9:44 am

^Se napusti asupra punchului si-l dadu pe gat, kiwiul ramanandu-i pe fata. Incepu sa rada, stand cu capul pe spate pentru ca kiwiul sa nu alunece. Nathalie ii intinse un servetel, chicotind. Rin isi lua kiwiul de pe fata si-l manca.^ - Mama, zmeura... Tu l-ai facut? E incredibil... Mai ai? Asta asa, ca ti-am luat rochie, ca altfel nu ma napuseam asa, ca in grota... Sau da? ^Chicoti. Incerca sa manance mai civilizat aperitivele, insa rezultatul nu fu foarte incantator.^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

White Apartment. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 9:48 am

Bineinteles ca mai am si a eu l-am facut :D...imi place sa imi exersez "talentul" * izbucni in ras*
* puse un castron mare pe masa plin cu punch si se apuca si ea sa manace*
Tu mananca cat ai nevoie.. mai am macare..lasa i mananca cum poti doar suntem prietene.. n-o sa te spun nimanui :))

apropo de asta * lua o bucatica mica de paine si o puse langa ea... ochii i se ingustara* parca imi ziceai acum cateva zile..sau asa ceva.. ca " ai gasit pe cineva"...e adevarat?? * ii zambi smechera*
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

White Apartment. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 10:03 am

- Hm, nu-mi amintesc sa-ti fi spus... Aaa, baiatul ala de la cinema? Pfai... Nu ti-am zis ca are o prietena scorpie rasfatata si fitoasa? Nici n-am vorbit cu el... Insa, de curand, chiar am cunoscut pe cineva... Foarte foarte special. ^Zambi.^ - Daca vrei sa-ti povestesc si nu te deranjeaza istorisirile mele de dragoste extrem de stupide...
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

White Apartment. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 10:06 am

* avea gura plina si prefer asa nu vorbeasca dar facu ochii mari... inghiti si o intreba* hmm :)) bineinteles ca vreau sa aud! TOT!!....trebuia s ait faci un speechpe cand veneai la mine =))... deci?? cine e EL??

off perfect...ma bucur mult pentru Aerin.. doar e prietena mea!! dar...eu chiar voi muri singura?? ce ma fac?? vreau...si eu..sa am pe cineva...o dataaa
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

White Apartment. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 10:13 am

- Pai... ^Zambi malefic.^ - Il cheama Jason Collins... Nu stiu daca ai auzit de el, e un model destul de cunoscut si are si un lant de magazine care-mi place foarte mult... Il stii?
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

White Apartment. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 10:18 am

* se gandi putin* hmmm foarte vag.. defapt habar n-am cine e.. :|.. nu-l cunosc * se incrunta* ia spune..e dragutz? ati vorbit??? sunt foarte curioasa :D
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

White Apartment. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 10:24 am

- Pai... Nu e dragutz... ^Facu o pauzi timp in care afisa o mutra bosumflata.^ - E superb!!! E unul din putinii baieti care ma fac pe mine sa spun "Wow. That guy's really hOt!", si te asigur ca nu sunt multi... E blond cu ochi albastri, tipic baietilor frumosi.. Dar are un farmec aparte... Un fel de figura dulce, masculina... O sa ti-l arat. Ne-am cunoscut intr-un bar, eram cu Rowan si cu desiree, stii, surorile care au pana acum 2 chiriasi, in cautare de al treilea! O sa-ti fac cunostinta si cu ele. De fapt, poate mergem in seara asta, daca vrei... Ma rog, ideea e ca eu concurez cu Rowan pentru el... Ne-am cunoscut in club, apoi a doua zi ne-am vazut intamplator in parc si ceva mai tarziu a venit si Rowan, iar pe urma ne-am dus toti trei la mall si el ne-a complimentat pentru cum aratam. Apoi ei au mers la club si eu nu, fiindca n-am putut, si maine plec in vizita la mama, in Franta! Sper sa nu ma uite pana atunci, plus ca nu vreau sa mi-l fure Rowan... Hey, crezi ca ai putea sa stai putin cu ochii pe el cat lipsesc? Te rog... Chiar imi place mult de el...
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

White Apartment. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 10:31 am

* se opiri din mestecat cand auzi ca pleaca* de ce?? sper ca nu stai mult..... o sa imi fie dor de tine..

* apoi isi aminti ultimele cuvinte* Aerin.. eu o sa incerc sa fac tot posibilul dar..stii tu?? nu sunt obisnuita cu chestii de genul... e ciudat pentru mine..sunt mai clasica asa * chicoti*
oricum tipul pare dragut pentru tine :D

apropo mi-ar place sa merg si eu la club ar nu voi putea dansa sau chestii de genu.. .dar daca mergi poate voi veni si eu azi :D


Ultima editare efectuata de catre MissV. in Mier Iul 01, 2009 12:38 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

White Apartment. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 10:35 am

- Ar fi super! Ei, nu vreau sa-l spionezi, dar poate, daca te intalnesti cu el, asa... Mai bine te-ai da bine pe langa Rowan ca ma intereseaza sa nu puna ea gheara pe el... Nu, nu stau mult, ma intorc luni dimineata [off: chiar plec! atunci ma intorc]. Deci, ce zici, ai vrea sa mergem intai pe la Rowan si Desiree? Sunt foarte dragute, o sa'ti placa de ele... Sa stai cu ochii pe Row. *Chicoti.* Deci, ce zici, vrei s'o sun acum sa'i spun ca trecem pe la ele?
Sus In jos
Continut sponsorizat





White Apartment. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
White Apartment.
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Lexer's apartment!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: