IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
White Apartment. - Pagina 4 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
White Apartment. - Pagina 4 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
White Apartment. - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
White Apartment. - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
White Apartment. - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
White Apartment. - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
White Apartment. - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
White Apartment. - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
White Apartment. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
White Apartment. - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
White Apartment. - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
White Apartment. - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
White Apartment. - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
White Apartment. - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
White Apartment. - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 White Apartment.

In jos 
+2
Abby
Moriarty
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

White Apartment. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 12:08 pm

^ henry zambi^ nu ma plictisesc...tocmai asta este faza cu tine nu am cum sa ma plictisesc....vorbesti...hmmm...nu spui aberatii ca unele tipe...jur ca acuma simt cum mi se ya un val de pe ochii...pana acuma m-am intalnit cu tipe care habar nu aveau ce vor...dar tu sti exact ce vrei...mi se pare ca pana acuma fusese o joaca...dar cuma..ehhh...cum te uiti la mine...transpir ca un porc ^ incepu sa rada de balbaielile si aberatiile care le zicea^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

White Apartment. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 12:17 pm

*isi lasa capul intr-o parte*.. fii serios Henry! nu e nu stiu ce... poate sunt vampir.. te-ai intrebat asta vreodata??? ochii mei vad multe * rade*

si in plus nici tu nu vorbestii prostii doar ca uneori le iei prea direct toate.. * clatina din cap* dar asta se poate rezolva..* ii zambi*

nici nu stii efapt ce bine ma simt cand imi zici chesti de genu...chiar ma bucur :D

* se ridica si se duse in spatele scaunului lui si il prinse de umeri lasandu-se in jos ca sa ii poata spune la ureche* si acum ce facem??
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

White Apartment. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 12:20 pm

off:aah...va tzin eu minte=))=))
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

White Apartment. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 12:27 pm

ehhhh....^ henry era deja pierdut in spatiu^ ehhh..."okey henry...revinoti..^ gandi el....^
pai....facem tot ce vrei tu^ reusi el intr-un final sa zika^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

White Apartment. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 12:30 pm

* ii vazu reactia si se indeparta.. oricum nu ii statea in fire* Imi pare rau.. nu fac din astea.. nu stiu ce am..

* se rezema de mobila la distanta de el *.. pai.. mergem undeva? in club?? sau..parca asa ziceai mai devreme...
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

White Apartment. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 12:33 pm

^ isi reveni din transa chicotind^ poti sa faci asta cand vrei...hmmm ce zici de underground...iti place locul ala?...sau daca esti obosita..putem merge la mine...ce zici?
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

White Apartment. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 12:35 pm

* se gandi putin*... hai sa mergem intr-un club... mai bine...oriunde vrei..
*se duse de langa mobila si pleca intr-o alta camera apoi se intoarse cu o posetuta mica*...

putem merge in underground daca vrei D:.. e in regula pentru mine * ii zambi* dar numai daca vrei...
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

White Apartment. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 12:38 pm

^ henry o lua de brat^
mergem in club...porunca ta este dorinta pentru mine^ incepu sa rada apoi intrara in masina^

edit:
^parca masina in fata casei..o conduse pana la intrare^
mai vorbim òa telefon^ zicand asta o saruta pe obraz ^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

White Apartment. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 1:38 pm

* ii zambi* bine...sa ma suni!!! dar mai spre seara.. pe la 7 ceva de genu....
si Multumesc ...pentru tot * il saruta pe obraz si isi cauta cheile in gentuta apoi deschise usa* Ne mai vedem * ii zambi si inchise usa*

God! ft interesanta seara asta * ofta*.. o sa fie in regula sper... * isi puse frumos pantofii la lod si gentuta... inchise bine usa si intr in baie sa faca un dus fierbinte apoi se aseza in pat si adormi imediat*

Edit: veni din oras si incepu sa aranjeze cumparaturile in bucatarie prin dulapuri si frigider....apoi isi lua ceva comod si incpu sa faca de mancare punandu-si muzica...din cand in cand mai fredona si ea piesele formatiei Nightwish sau Sonata sau ce era pe CD-ul ei rpeferat*
Sus In jos
Alexandra.
best friends
best friends
Alexandra.


Capricorn feminin POSTURI : 516

White Apartment. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 02, 2009 2:46 am

*ajunge in fata usii si bate*
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

White Apartment. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 02, 2009 2:47 am

* deschide usa zambind* Buna Anne!! ma bucur s ate vad * o pupa pe obraz si o imbratisa* haide inauntru!!* inchise usa dupa ea* ce mai faci??
Sus In jos
Alexandra.
best friends
best friends
Alexandra.


Capricorn feminin POSTURI : 516

White Apartment. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 02, 2009 2:50 am

Buna..*o imbratiseaza*
Hmm..bine oarecum*zambeste*
*intra in living dupa ea*
Wow..dar arata foarte bine*isi intorce privirea spre ea*
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

White Apartment. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 02, 2009 2:54 am

*se incutan putin dar priam data ii prezenta casa Razz*
asta e baia - http://8rd.org/upimg/allimg/071017/1227140.jpg
Dormitorul meu - http://farm1.static.flickr.com/75/163404282_4d7bcbead9.jpg
Living.. pe asta l-ai vazut deja * chicoti* - http://www.scandesign.com/images/uploaded/101_Entertainment%20Center_5226.jpg
Bucataria - http://darhomes.files.wordpress.com/2009/05/luxury_kitchen_em_4bbn.jpg
Camera de oaspeti- http://static1.splendia.com/commun/images/imageshotel/35334/02_Sofitel-Paris-La-Defense_Luxury-room.jpg
Si ultima incapere, preferata mea i - http://www.taisei.co.jp/museum/news/news/001005image/z9.gif

o plimba peste tot si ii arata ce facuse*... sunt mandra de ce a iesit aici.. pentru ca.. nu prea am avut ajurot..* flutura o mana prin aer*.. iti multumesc :D

acum vrei o cafea sau ceva???

* o lua pe Anne de brat si o duse in bucatarie..si o servi cu de toate ce avea discutand tot felul de chestii...*


* dupa un timp Anne pleca iar Nath ramase sa spele vasele si sa curete apoi se aseza pe canapea si proni televizorul*

Edit: * ajunsese acasa si dejaincepuse sa tremure.... inchise usadupa ea si arunca cheile undeva la intamplare apoi se repezi in bucatarie si lua niste pastile.. mainile ii tremurau si scapa pe jos restul pastilelor....ise rezema de mobila din bucatarie si din greseala daduse jos 3 farfurii si doua cani care se sparsera...*

* nici nu mai vedea bine... se puse pe un scaun la masa si lua o sticla de apa si o turna pe ea* ceva nu e bine...

* lua telefonul in mana reusi sa formeze numarul .. si suna o data telefonul aceluia pe care-l suna dar nu reusi sa il tina in mana si-l scapa pe jos...cand se apleca dupa el cazu si ea la pamant * La dracu!! * se prinse de masa si se ridica apoi merse pana in living si se aseza pe canapea..ramanand acolo*


Edit:* tresari in smn si se trezise imediat...isi ridica capul si privi in jur...era un deazastru nemaipomenit... cateva farfurii sparte si muulte pastilute pe jos...o vaza sparta si multe alte chestii* Doamne ce s-a intamplat cu mine?? si unde dracu imi e telefonul... La dracuuu!!*

* merse in camera isi cauta niste haine si facu un dus... dupa catvea minute bune iesi cu parul ud si alte haine curate....* Oare de ce ametesc????
* lasa intrebarea in aer.. si se apuca sa stranga...dupa ce lasa totul luna si bec isi lua cheile de la masina si pleca spre doctor*




* se plimba prin casa nervoasa.. avea bagajele facute* De ce trebuie sa fac asta??a da stiu pentru ca urasc sa stau singura :|...aici in casa asta zici ca-s uitata de lume...dar iubesc casa asta.. ce ma fac eu fara ...fara apartamentul lui Aimee :|..........* ofta din rarunchi* Doamne Dumnezeule! Aimee imi pare asa de rau....iubesc mult apartamentul asta si l-am renovat tot dar nu pot sta aici singura :|... mor sa stau aici singura si nu stiu..e ciuat...Aimee iarta-ma!!

* isi lua ultimele lucruri si le asea undeva apraope de usa... apoi se tranti pe canapea uitandu-se prin imprejur*


Heidi cred ca poti inchide casa!! ma rog apartamentul :D
Sus In jos
Continut sponsorizat





White Apartment. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
White Apartment.
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
 Subiecte similare
-
» Lexer's apartment!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: