IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 White Apartment.

In jos 
+2
Abby
Moriarty
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

White Apartment. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 10:39 am

* privi ciudat.. nestiind ce sa zica*... uhm esti sigura ca nu iti e foamne?? poate mai vrei sa manaci...
nu stiu Aerin.. nu cred ca voi putea face asta...nu vreau sa par o... nu stiu cum.. :|...* privi trista in jos* ...

oricum cred ca... adica..as vrea sa vin la club azi.. :|
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

White Apartment. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 10:56 am

- Pai, daca nu la club, macar sa vizitam fetele. Si te poti duce cu ele cat voi fi eu plecata, sa ai grija de Rowan si Jason. ^Rase.^ - Ce zici?
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

White Apartment. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 11:06 am

* dadu usor din cap* o sa incerc.. dar nu prea imi place sa am bag in vietile altora :D...
oricum mai bine le-ai suna si le-ai intreba daca putem merge ca sa nu ne plantam dintr-o data la ele la usa...

* incepu sa stranga de pe masa* si ti-a placut ce am pregatit?? * zambi.. pupnad vasele in chiuveta si strangand masa... ii mai puse un pahar pe punch lui Aerin si ei*
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

White Apartment. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 11:08 am

^Cred ca sunt cam beata... Dar da.^Rase putin isteric, dar se calma.^ - Okidoki... ^Rse din nou, dupa care o suna pe Rowan.^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

White Apartment. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 11:10 am

dar punchul nu era alcolic.. avea o tenta dar nu era * rade* stiu eu cum sa il fac * facu cu ochiul dupa care stranse de tot masa si aseza vasele in ciuveta.. isi dadu sortul jos de pe ea si il aseza intr-un dulapior in bucatarie... apois e aseza la masa sorbind usor din paharul ei cu punch asteptand sa vada ce zice Aerin*

Edit: sa zicem ca Aerin a intrebat si nu erau acasa fetele si gata...Aerin a plecat...

*dadu drumul la muzica si isi lega din nou sortuletul pe ea sis e apuca de spalat vase in timp ce fredona o melodie lenta*

edit2: * intra in casa si isi arunca gentuta si cheile pe cuier apoi se tranti pe canapea* Doamne ce e cu baiatul asta?? poate daca ar fi altfel poate m-ar interesa.. naaa.. e ft ciudat.. nu cred ca imi place...* adormi cu gandurile astea*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



White Apartment. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 10:38 pm

[ Vreau si eu o lista prin pm cu cei care locuiesc aici. Creatorul casei mi-o va trimite, specificand si numele casei. V-am rugat pe voi sa micsorati nr-ul de case, dar vad ca e nevoie sa ma apuc eu.]
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

White Apartment. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 11:52 pm

* se trezi dintr-o data pe canapea...unde ramase seara trecuta.. in aceleasi haine..cu machiajul intins si toata ochia sifonata* Perfect!! Acum pot merge la parada modei!!

* se ridica si se uita la ea cum arata intr-o oglinda*mai bine merg sa fac un dus...

* isi lua un prosop curat si haine curate si intra in baie....cand iesi era "ca si noua"* https://2img.net/h/i682.photobucket.com/albums/vv186/onigiri_onigiri/Dress/Y1574-black.jpg

... Bun! Acum a fac curatenie in casa asta... * se apuca de treaba fredonand si in acelasi timp bombanind *

off: am revenit :D

* lua telefonul si vazu mesajul...apoi suna*

Edit:...* inchise telfonul si se arunca pe canapea cu o mana peste ochi* Doamne!! Ce am facut??? Fir-ar am acceptat o intalnire cu criminalul..Jesus Christ:|....nu trebuia sa fac asta * se foi pe canapea mormaind si bolborosind tot felul dupa care cazu* La dracu! azi toate le fac pe dos...

* se ridica de pe jos.. toata casa ei stralucea.. o facuse luna si bec..apoi se repezi la sifonier si isi cauta haine si incepu sa se pregateasca*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

White Apartment. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 10:32 am

^ henry parca masina in fata la casa...aranja trandafiri lua cadoul si suna la usa^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

White Apartment. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 10:36 am

* isi lua sandalele in picioare si apoi lua o gura de aer si o tinu putin apoi se gandi* Doamne cum am putut face asta?? * dadu aerul afara si se apropie usor de usa in timp ce isi aranja rochia http://3.bp.blogspot.com/__6L-ehL-DAY/STXU7FEPbFI/AAAAAAAAC3E/s9zQpWpCSQU/s400/victoria-secret-little-black-dress.jpg si privindu-si sandalele http://cdn.overstock.com/images/products/P12026787.jpg *

*deschise usa si zambi* Buna Henry!!! ma bucur s ate vad.. intra criminalule * chicoti dadu-se din fata usii pentru a-i face loc sa intre*... areti bine * o spuse fara sa roseasca sau ceva de genul*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

White Apartment. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 10:44 am

hi^ o pupa pe obraz^ esti superba...wow...vorbesc serios...^ zambi seducator^
poftim... florile astea sunt pentru tine...si asta...hmm...un mic cadou
http://www.icyfashion.com/wp-content/plugins/wp-o-matic/cache/b6915_BravoKimKardashian.jpg
^ zambi^
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

White Apartment. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 10:47 am

off:nathalie te am in lista:* sunt bebe(alec) de pe twilight f.r. .ma gasesti?imi poti da un buzz?White Apartment. - Pagina 3 361889
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

White Apartment. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 10:52 am

Multumesc de compliment Henry!!
* se uita la rochie nevenindu-i sa creada* uhm aa...dar..Doamne e superba :D.. Multumesc mult de tot Henry!! * sari pe el si il imbratisa apoi il saruta pe obraz* dar chiar nu trebuia...off dar e asa de frumoasa...
si florile sunt superbe.. dar tot nu inteleg de ce te-ai dernajat in halul asta .. vrei sa iti stergi eticheta de criminal care umbla prin parcuri * ii facu cu ochiul*

* inca privea rochia apoi o puse frumos in dormitorul ei.. si aseza flrile in vaza apoi reveni* Ce zici.. vrei o cafea??sau cevsa te servesc?
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

White Apartment. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 10:53 am

hmmmm...atunci de ce ai primi un criminal din parc la tine in casa^ incepu sa rada^
o cafea de te rog^ zambi^ ma bucur ca iti place...o sa iti vina perfect.
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

White Apartment. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 11:03 am

off:.. hmm nu te gasesc... da-mi id-ul prin PM sau cumva...

* scoate limba* pentru ca asa am vrut sa chem un criminal in casa
* il invita in bucataria ei enorma si se aseaza cu el la masa.. cafelel deja fiind servite* Ia spune.. ce ai facut azi?? *zambi*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

White Apartment. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 11:08 am

pai...de dimineata m-am distrat putin enervand-o pe tipa la care stau...m-am dus la lucru...hmmm....acolo mai mult am stat^ rase^ si... ehhh....am cautat rochia asta pentru tine.tu ce ai facut?
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

White Apartment. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 11:13 am

* privi spre ceasca de cafea invartind-o * naa nu prea am facut multe..am mers sa cumpar una alta de la supermarket si am terminat de renovat casa...sunt destul de obosita..dar am zis sa ies totusi cu tine * chicoti*.. si inca o data multumesc de rochie * lua o gura de cafea si il privi zambind*
Sus In jos
Lu.lu
almost lover
almost lover
Lu.lu


Taur POSTURI : 679

White Apartment. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 11:16 am

off: tradatorule...vii tu acasa:-w=)))=))
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

White Apartment. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 11:23 am

nu ai pentru ce^ se uita in ochii ei superbi^ hmmm...scuza ca te intreb...stiu k ii o intebare cam ....ai prieten?

off: desiree mama cum ai ajuns tu aici? da ce am facut acuma =))=))
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

White Apartment. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 11:26 am

*tusi dintr-o data inecandu-se cu aer* ce intrebare e asta Henry??? ai impresia ca as putea umbla cu mai multi o data??asa ma vezi tu pe mine?? chiar daca e printre primele impresii...

e foarte ciudata intrebarea ta..dar sper ca iti ajunge raspunsul...nu mai dau explicatii de genu * avea o privire ferma*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

White Apartment. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 11:29 am

okey...scuze ca am intrebat...deci...ohh ma privi asa, arati de parca tias fi dat o palma ^ ii zambi retras..."poate ea e criminala" gandi el^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

White Apartment. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 11:35 am

* nu isi schimba privirea* Henry! Haide sa o lasam balta.. nu mai conteaza..dar cert e ca nu e una dintre replicile mele preferate de agatat * chicoti...*

gata...terminam cu asta :D.. si unde ti-ai propus sa mergem seara asta???
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

White Apartment. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 11:38 am

^ henry rase. isi apropie fata incet de a ei^
si atunci care este replica ta favorita...sa o folosesc mai des
^ zambi seducator^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

White Apartment. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 11:47 am

* fetele lor erau apropiate*.. hmm nu stiu.. nu am preferinte..era o metafora ce ziceam mai inainte..dar totusi imi placea alea dragute si subtile * chicoti si fetele lor erau si mai aproape*.. hmm.. mai vrei cafea sau mergem la club?? * se ridica de la masa si incepu sa isi spele cescuta*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

White Apartment. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 11:51 am

^ henry se lasa pe spate^ stii nathalie...nu esti ca celelalte fete...adika nu vreau sa zik ca esti anormala ^ chicoti gandinduse la cuvintele incurcate care la zicea^...esti desteapta...unele fete nu sunt si dau mereu cu bata in balta...esti super dragutz..iar unele fete cand isi dau seama de asta devin vulgare...esti..ehhh....intr-un cuvant esti speciala^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

White Apartment. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 12:02 pm

* era cu spatele apoi inchise apa si aseza cu grija si foarte incet ceasca in scurgator si se intoarse spre el cu o fata inexpresiva privindu-l.* Stii Henry?? * se rezema de mobila de bucatarie si continua sa il priveasca cu o oarecare fercire* l-aminceput chiar m-ai enervat..era mult prea direct si parca * se gandi putin * smecher...

acum * ofta* incep sa imi schimb parerea...esti tare cum se cade si asta e un lucru nemapomenit :D...
* se plimba usor si se aseza la masa*.. ei bine... esti chiar simpatic.. si nu ma asteptam deloc la asta :D.. asa c ain concluzie iti multumesc pentru cuvintele frumoase pe care mi le-ai zis...ma bucur ca ai as ao parerea despre mine * ii zambi*

si apropo de cum sunt eu.. inca mai ai sa ma cunosti..dar incerc sa nu fiu ca celelalte fete... pentru ca am fost crescuta .. ma rog.... sa fiu asa.. si imi place bunul gust si modestia....de asta incerc sa imi aleg ce e mai bun din toate personalitatile :D* flutura o mana prin aer* deja devin aberanta... nu iti mai zic cehstii de genul c ate plictisesc.. doar am vrut s ate informez* chicoti*
Sus In jos
Continut sponsorizat





White Apartment. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: White Apartment.   White Apartment. - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
White Apartment.
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Lexer's apartment!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: