IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Ashtray house

In jos 
+7
Rocsy
Lu.lu
Ryan Hayes
Moriarty
Miss Lilith
curse of me
beBE
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 9:21 am

la ce te referi cand zici ca nu o sa imi stai in cale?
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 9:24 am

* isi drese vocea*..nu stiu..* se uita in pamant.. ii era greu sa vorbeasca despre asta*.. nu cred ca are rost...ajunge daca iti spunn ca nu iti voi sta in cale.. din mai multe puncte de vedere,...

* facu o pauza*din cate am itneles ai prietena ...si nu iti voi sta in cale....
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 9:26 am

^ henry incepu sa rada^ si cine mai exact tia spus asta?ca am prietena
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 9:27 am

*tresari si il privi*....tu... dar in mod indirect....mi-ai spus de Desiree ca a plecat si atunci am facut corelatia intre expresia ta si ce ai zis si am dedus ca.....e cineva mai speial pentru tine....

ce era asa de greu de dedus??

spune-mi ca nu am dreptate
si defapt nu asta vreau eu..asa ca ... chiar nu are rost..sa vorbim despre asta..cred
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 9:30 am

credema ca nici eu nu stiu ce sa intampla intre noi..adika inainte de a pleca mi-a zis ca ma iubeste...cu doua oare inainte ma ura....si nici macar nu stiu daca o sa ma mai placa macar cand se intoarce...^ ofta greu punandusi mainile la ochii^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 9:33 am

* se ridica si se plimba prin camera privindu-l din cand in cand* Henry! cand ii spui cuiva ca il iubesti iti iei un angajament enorm!! Chestia asta nu e o joaca in plus daca ea a spus asta...e aproape imposibil ca sa nu isi pastreze sentimentele pentru tine pana cand se va intoarce....

* ofta si mii de gandui ii trecu prin minte* eu sincer cred ca se va bucura enorm cand se va intoarce si te va gasi aici...daca chiar a vorbit serios canda zis c ate iubeste....

nu cred ca ar trebui sa te ingrijorezi in privinta asta...* ofta inca o data mai puternic*

dar nu vreau sa ma bag in treburile voastre....si asa sunt doar un chirias.. :D...
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 9:37 am

stai...thu ai dreptate..trebuie sa vorbesc cu cineva...bine ca ai venit...in casa asta nu ma asculta nimeni..daca ii zik la rowan ea zice sa imi yau gandul de laba* de la sorasa...si derek..hmm.. nu conteaza dar nici cu el nu pot vorbi....chiar crezi ca o sa ma iubeasc cand o sa se intoarca...adika a zis ca o sa se schimbe total^ se duse deschise larg geamul si isi aprinse o tigara^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 9:41 am

* pufni* stii Henry??

* ii puse o mana pe umar*omul se schimba...dar inima se schimba mai greu...si sufletul.. ei bine el nu prea se schimba :|....* se indeparta de el si se rezema de mobila*

eu nu sunt ghicitoare sa iti dau un raspuns garantat.. pentru ca asta depinde de ea...dar ....daca inima ei i-a spus sa iti zica tie ca te iubeste...atunci sunt sanse mici ca inima iei sa o ia pe alta cale...bineinteles sansele exista..mai ales ca n-o cunosc si nu stiu cum e ea....dar...

mai bin astepti si vezi* ofta*... o sa fie bine * pacat ca Nath nu putea spune asta...*

* privi la tigara lui* si alea nu sunt bune :| * se stramba*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 9:43 am

^ se uita la ea...ceva nu era in regula^...nath...ma placi cumva? ^ intreba el serios^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 9:46 am

* ramse la fel de serioasa*.. tu ma intrebi?? ne-am vazut de doua ori....
la cum iti vorbesc acum tu crezi ca eu actionez la suprafata...crezi ca nu gandesc inainte sa fac ceva??inca nici nu te cunosc Henry!! repet ne-am vazut de doua ori...

nici nu stiu la ce sa am astept de la tine....

* pufni* daca te-as place asa de mult crezi ca ti-as mai fi spus ca Desiree te va iubi in continuare???...
vreis a imi spun toate regretele acum?? sa iti reamintesc ca tocmai am vrut sa plec de aici la cat de calduros m-ai primit? * chicoti*

si nu intelg cum iti permiti sa intrebi asa ceva * clatina din cap*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 9:51 am

^ incepu sa rada ca un nebun...si nu se mai putea opri..si radea...si radea^ auzi yo intreb ce vreau eu...fac ce vreu eu....oricum vi in bucatarie sa bem un pahar de vin?
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 9:53 am

* il privea ciudat* asta chiar ma crede o idioata .. nu Henry..eu nu beau....defapt cred ca ies.. o sa ma omori aici...
deja ma faci sa ma simt nasol * isi dadu parul de pe fata si il scutura usor*.. cred ca ies.. undeva.. nu stiu unde...

* se incrunta* dar ma bucur ca ti-am inveselit ziua.. * il privea suparata*

ah si inca o chestie.. tu intrebi ce vrei tu ar eu iti voi raspunde ce vreau eu * chicoti privindu-l* deal???


Ultima editare efectuata de catre MissV. in Sam Iul 04, 2009 9:54 am, editata de 1 ori
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 9:53 am

vin cu tine..daca ma lasi ^ isi aprinse alta tigara^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 9:55 am

nu mai fuma aici * il prinse de brat si il trase afara din camera* treci in bucatarie..

si nu, cred ca mi-a ajuns pe azi.. merg singura daca merg....imi pare rau * isi incrucisa bratele*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 10:02 am

^rase^ daca pleci te urmaresc^ ii trase cu ochiul^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 10:03 am

* se intoarse la el de parca ar fi fost lovita si il fulgera privirea* nu poti face asta!!
si de ce ma rog sa ma urmaresti??? * nu ii venea sa creada* te-ai ticnit?

nici sa nu te gandesti!!!
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 10:05 am

^ rase si mai tare^ nu ai vazut ca eram ticnit de la inceput...hai mah am cerut asa de mult....un pahar de vin cu mine^ ii zambi seducator^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 10:09 am

NU! * aprope ca urla*
* isi lua geanta pe umar si cheile de la masina* eu chiar ca plec...* se indrepta spre usa apoi cand puse mana pe clanta se intoarse spre Henry*... tu cam ce parere ai despre mine??
ma crezi cumva o din aia de pe centura?? * era furioasa*....daca vrei sa beau ceva cu tine beau eventual un suc.. :|... nimic alcolic * strangea cheile in mana*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 10:12 am

^ aproape ca facea pe el de ras^ toate femeile din casa asta sunt nebune..in afara de desiree care ii perfecta...nu ai plecat inca^ se repezi la ea^ poate mai comit o crima...^ incepu sa rada^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 10:16 am

* il fixa cu privirea* stii ce?? eu am plecat...parca spuneai c ate bucuri ca sunt aici ..* iesi pe usa*


Ultima editare efectuata de catre MissV. in Sam Iul 04, 2009 10:28 am, editata de 2 ori
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 10:20 am

ori sunt eu nebuna..ori ii ea dusa rau de tot cu pluta^ isi scoase telefonul si incepu sa ii scrie un mesaj la desiree despre tipele care tocmai se mutasera...isi mai aprinse o tigara..se uita din 2 in 2 minute la sticla de vin....desiree zicea ca nu mai vrea sa bea....asta trebuia sa faca si el...chiar daca fuma 3 pachete de tigari pe zi...se duse luo sticla de vin si o baga in frigider ca sa nu o mai vada^

off: mai este cineva pe acasa??
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 10:22 am

off: ii dusa ea rau de tot cu pluta..tu esti perfect henry!!! esti nemaipomenit :D...
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 10:23 am

off: mda..ar vrea henry sa fie perfect
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 10:24 am

off: eram ironica Razz.. gata nu mai scriu off-uri :|
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 10:26 am

^ termina de scris mesajul si isi lua cheile de la masina si iesi din casa^

off: yo sunt mai intreg la cap ca tine....thu esti dusa rau de tot =))=))

later:
^henry intra cu nath in brate...o puse intinsa pe canapea..apoi lua spirtul si niste vata si incepu sa ii curate julitura uitanduse la chipul ei^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ashtray house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ashtray house
Sus 
Pagina 2 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» ^Ashtray's house^
» Ashtray house
» Kat's house
» Puente house
» Aida's house

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: