IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Ashtray house

In jos 
+7
Rocsy
Lu.lu
Ryan Hayes
Moriarty
Miss Lilith
curse of me
beBE
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 3:07 pm

^ se apleca si mai trase pe nas...se lasa pe spate savurand momntul...^ se uita in sus la rowan^ vrei muzika sa dansezi?
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 3:09 pm

^incepu sa rada isteric^ nu cred...^reusi sa zica...^ in starea mea...dansez si fara^ii facu cu ochiu,apoi incepu sa-si unduiasca soldurile pe o muzica din mintea ei ,in timp ce radea isteric .vedea in ceata^
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 3:11 pm

poate cazi dracu de acolo^ incepu sa rada si el aprinzandusi un joint^
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 3:14 pm

^se uita de sus la el cu mainile in solduri si ii dadu in picior peste joint care sari cat colo,apoi isi continua rasul isteric^ nu cad,stiu bine ce fac .^ii facu cu ochiu si iar rase,dandu-si capul pe spate^ te-ar excita un streptease?
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 3:15 pm

uuu...si inca cum...trebuie sa platesti cumva pentru cocanina asta...doar nui degeaba
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 3:46 pm

haha.vezi sa nu^rolling eyes^ nu de la mn vei primi asa ceva...lasâ k ai destule gagici...^rase^
apoi se dadu jos de pe masa,si se tranti pe canapea
^rasul isteric continua pana intr-un sfarsit cand reusi sa adoarma^
off:bine k am reusit fatah:)))
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 10:37 pm

* se trezi ..era la ea in camera si soarele ii mangaia fata...se ridica intr-un cot dandu-si parul la o parte..inchise ochii si spera ca totul sa fi fost un vis.. ceea ce fusese azi noapte ..dar isi dadu seama ca era mult mai real decat paruse*
Sunt o cretina
* ofta si isi tranti capul pe pat...se foi cateva minute icnercand sa adoarma dar nu putut..asa ca iai facuse patul si se duse sa se spele pe dinti si pe fata.... nu avea chef sa isi schimbe rochia ei noapte asa ca iesi pe balcon inspirand aerul de afara*
* se sprijini cu mainile de balustrada de la balcon si privea pierduta...dupa cateva minute iesi de pe balcon si intra in living speran sa nu fie cineva pe acolo...cand intra vazu un fel de praf pe jos...se uita mai bine la el si isi dadu seama ca era din prima* Sunteti idiotii cu totii??? * ridica tonul dar nu mult si se apuca de strans*

* intre timp isi puse o cafea la facut... in 10 minute se afla langa fereastra sorbind din ceasca cu cafea analizand ce se intaplase...inca nu se obosise sa isi schimbe rochia de noapte * trebuie sa vorbesc cu Desiree... nu o pot lasa asa...Doamne oare cum se simte???
am fost asa o scorpie dar il plac mult...e tanara si are mult viata inainte...of Doamne
* ofta si mai lua o gura de cafea privind pe geam linistita*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 11:28 pm

^ se trezi capul lui era perfect intact^ wow...nu ma doare capul minune^se ridica...^ ce bine ma simt..nath esti pe aici?
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 11:30 pm

* tresari auzindu-si numele* da Henry sunt aici
* vocea ii venea din bucatarie...nu se clinti niciun pic din fata geamului*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 11:31 pm

si nu vi aici...ce dracu faci acolo?
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 11:36 pm

* stranse din ochi si lasa cana jos*
* pasi incet spre bucatarie pe covorul moale..rochia de noapte se misca o data cu unduieliile corpului ei*
imi pare rau... am..m-am gandit la ceva..* ofta* nu eram atenta
* se duse spre el si isi incolaci mainile in jurul taliei lui...se ridica pe varfuri sil il saruta scurt * cum ai dormit??
Sus In jos
Lu.lu
almost lover
almost lover
Lu.lu


Taur POSTURI : 679

Ashtray house - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 11:36 pm

*desiree intra razand pe usa, facand piruete si cantand*
And we were trying different things
We were smoking funny things
Making love out by the lake to our favorite song
Sipping whiskey out the bottle, not thinking 'bout tomorrow
*se impiedica si incepu sa rada apoi continua*
Singing Sweet home Alabama all summer long
Singing Sweet home Alabama all summer long
*lua o foarfeca de pe masuta si se propti in fata oglinzii. incepu sa-si taie pantalonii, pana ii facu scurti apoi bluza. o taie pana sub sani. apoi se holba la abdomenul ei*
ghmmmm...inca mai am abdomenul de gimnasta...*se uita la el din profil*
nu cred ca alcoolu ingrasa...*apoi se uita la breton*cred ca trebuie ajustat*incepu sa-l taie dar scapa foarfeca jos. incepu sa rada isteric*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 11:38 pm

^ se apuca de ras cand o vazu pe desiree..^ ce ai patit scumpo?
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 11:40 pm

* cand o auzi pe Desiree se indeparta de Henry*
... uhm a... nu e bine....
* se aseza la masa acoperindu-si fata cu mainile..i se facea rau..din nou....dar nu asta era problema defapt...*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 11:41 pm

^ incepu sa se uite la desiree din cap pana in picioare^ vrei ceva de baut?^o intreba el^
Sus In jos
Lu.lu
almost lover
almost lover
Lu.lu


Taur POSTURI : 679

Ashtray house - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 11:41 pm

*tresari cand auzi ca nu-i singura in camera si se intoarse clatinandu-se pe picioare*
ia te uite...*incepu sa rada apoi arunca foarfeca spre ei, dar nu-i nimeri*
oooppss....hmm...pacat...*se duse si lua foarfeca*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 11:42 pm

^ o prinse de mana cu foarfeca si yo lua^ vrei sa ne omori?
Sus In jos
Lu.lu
almost lover
almost lover
Lu.lu


Taur POSTURI : 679

Ashtray house - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 11:44 pm

*incepu sa rada isteric*
nu ar fi o idee rea...ti-o infig in cap
*ii scoase limba*
iti place piercing-ul meu? l-am facut in tokyo
*ranji apoi se uita la nath*
hey dragutzo...ce faci?*se apropie de ea*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 11:45 pm

^ se duse pana in living si dadu drumul la muzica....dar inca nu se intoarse in bucatarie....isi aprinse o tigara^
Sus In jos
Lu.lu
almost lover
almost lover
Lu.lu


Taur POSTURI : 679

Ashtray house - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 12:05 am

*se apropie de ea si ii puse mana pe fata, mangandu-i usor obrazul*
vai, nu stii in ce ai intrat dragutza. nu vei reusi sa-l calmezi never ever...eu am fost printre singurele...intreaba-l numai pe henry..si o sa-ti spuna...
*apoi o plesni usor, fara sa doara*
as da mai tare...dar nu meriti pumnul meu..inca..nu vreau sa intru la inchisoare asa tanara...*incepu sa rada*...sau ne putem parui...vrei?
adica eu pe tine..ca nu te las sa te atingi de parul meu...
*ranji*
henry...vi sa arbitrezi*striga ea, apoi rase din nou*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 12:07 am

oooo...va bateti pentru mine?....sa o vad si pe asta...stiti ceva miscari de wrestling?^ glumi el incepand sa rada^
Sus In jos
Lu.lu
almost lover
almost lover
Lu.lu


Taur POSTURI : 679

Ashtray house - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 12:12 am

*se intoarse spre henry*
iti arat eu doua miscari de wrestling de mori aici...eu nu ma bat pt nimeni! doar pt mine! *apoi scoase o foaie si io arunca*
ti-ar prinde bine

*pe foaie scria: cum sa supravietuiesti uraganului desiree! sunati la tel 454364362*

poate ai nevoie..*incepu sa rada*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 12:14 am

^ se uita mai atent la foaie....incepu sa rada^ pentru ce ai nevoie de asta...^ se duse la cutie si scoase in joint...il aprinse asezanduse pe canapea^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 12:15 am

* se ridica in capul oaselor..era mai mare ca ea* uite ce e fetito....*o privi parca avand de gand sa comita o crima*...de ma maia tingi nu stiu ce iti fac....

ori ma omori direct ori incetezi :|.....din pacate ajung eu mai repede la puscarie daca dau.......si n-o sa dau
defapt stii ce?? m-am razgandit.....
o sa stau fix planton in fata ta si o s ate las sa dai...dar ce castigi draguto???? ce castigi?? respect??
nu prea cred.... casitig poate jocul pe care eu nu vreau sa il joc

* respiratia ii se acelera*....daca te face sa te simti mai bine da in mine..si daca nu iti place ca vorbesc prea mult termna mai repede ce ti-ai propus...
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 12:17 am

ha desiree...unu zero pentru nath...^ trase un fum din joint^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ashtray house - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 25 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ashtray house
Sus 
Pagina 25 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» ^Ashtray's house^
» Ashtray house
» Kat's house
» Puente house
» Aida's house

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: