IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Ashtray house

In jos 
+7
Rocsy
Lu.lu
Ryan Hayes
Moriarty
Miss Lilith
curse of me
beBE
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 9:11 am

* ofta fara s ail priveasca*
ce as rezolva???
nu vreau sa mor mai repede decat.....* se opri gandindu-se la anumite aspecte din viata ei..cum toate luasera o intorsatura bizara... cum pierdea pe ei pe care-i iubea...cum tot ce cladise in viata ei se darama*

* isi dadu parul la o prte de pe fat si privi incontinuare spre geam*...eu plec... ai grija te rog...de tine...nu..vreau sa..faci ceva * inghiti in sec si seindrepta spre usa* . ma bucur ca macar esti in regula deocamdata
* iesi din camera lui dar nu inainte sa adauge* multumesc ca m-ai lasat sa intru...* api inchise usa in urma ei...*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 9:13 am

unde dracu pleci? ^ urla el in urma ei ridicanduse de pe pat si merese apoi trantind usa la perete^ ai zis k vrei sa vorbim cand am plecat...ascult..
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 9:15 am

* isi acoperi fata cu mainile intinzadu-si pielea de pe fata* te poti calma te rog??? * il privi in ochii ca intotdeauna cand voribea serios cu el*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 9:17 am

sunt perfect calm^ zise el rece^ nu inteleg de ce ai mereu impresia ca nu sunt calm..sunt calm..nu cred ca vrei sa ma vezi nervos...ascult..
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 9:24 am

* se indeparta de el.. nu se mai simtea bine in preajma lui*.. nu prea am ce sa iti mai zic.... sa iti repet ca te iubesc??? deja stii asa si si asa nu are niciun efect asupra ta....

dar un lucru imi e sigur in moentul asta.... nu te pot imparti Henry.....* clatina din cap* niciodata n-o sa pot face asta

imi aduc aminte chipul tau speriat in seara inc are m-am mutat la voi... imi aduc aminte cuvintele pe care mi le aruncai.. imi aduc aminte cum ii trimitea-i mesaje la Desiree.. si imi aduc aminte cumradeai de mine cand m-am impiedicat in parc * rase amar*
si imi aduc aminte totul..imi aduc aminte fiecare sarut sau atingere...

* se indeparta si mai tare* siimi aduc aminte de ultimele nopti defapt seri..cand totul era bine..
inca..* facu o pazua* n-am reusit sa imi daus eama de ce numai in doua sau trei zile am ajuns s ate iubesc asa...

n-am mai iubit asa niciodata...poate faptul ca tu m-ai ales pe mine prima data si ca eu mi-am sustinut punctul de vedere cum ca te iuesc au fost ingredientele cheie...

poate c ao preferi pe Desiree...dar tu vei face parte din inima mea totdeauna si pentru simplu fapt ca smecheria ta m-a atras...adica stii ca nu imi plac baietii smecheri dar la tie a fost invers...

atata am avut de spus lua o gura de aer*...sper.....sa te gandesti la asta si la Desiree...si sa alegi pe cine crezi de cuviinta..* se apropie usor de el dar pastra o distanta mica*

off:... imi plc dramele asa de mult... :X :))
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 9:27 am

nu uita sa respiri^ zise el amuzat cu un zambet pe chip dupa ce nath isi termina romanul..^ iti amintesti cand credeai ca sunt un criminal?^ intreba henry apropiinduse de ea^poate chiar sunt...
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 9:29 am

* pufni si ramase locului* imi amintesc in detaliu prima data in parc cu criminalul...
si daca esti ce?? prefer sa mor din mana ta decat sa traiesc singura.....
prefer sa ma ucizi tu decat sa ma ucida medicamentele sau mai stiu eu ce * gesticula prin aer*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 9:32 am

ca veni vorba de medicamente....trebuie sa vorbim ceva despre ele^ zise el serios^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 9:33 am

* isi dadu ochii peste cap* ce sa vorbim?? sunt foarte bine...
totul e bine... nu avem ce vorbi
Henry sunt altele mai importante acum
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 9:34 am

nu chiar...am cam citit prospectul..si cam ce contine...si nu e de bine..nath ii rau de tot
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 9:35 am

ce e rau?? * nu intelegea nimic.. nu se obosise sa citeasca prospectul din moment ce doctorul ii spusese clar si raspicat ce efecte avea pentru ce le lua si cum trebuie sa le ia*

nu imi spune acum ca ma prostesc si ma fac sa vorbesc prostii... * astepta*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 9:36 am

nath..ehhh...cum sa zik..prietenii mei....drogati...cam foloseau medicametele asta cand nu aveau banii..dau dependeta...rau de tot^ se uita la ea^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 9:38 am

clipi de cate ori privind de parca nu inetegea pe ce limba vorbeste* fii serios :|....
si ce daca dau dependenta??? in fond tu ai tot vrut sa ma droghez....
asa nu imi paa de lucrurile astea acum Henry....
daca dau , dau asta e.. daca mor.. mor * se repeta* asta e...
imi e egal deja...
oricum daca plecai tu... iesea mai rau iesea mult mai rau..iesea ca nu ma mai vedeai vreodata
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 9:41 am

treaba ta...eu numai ti-am zis...daca vrei sa te droghezi cu cacaturi nu imi pasa..fa ce vrei...^ se aseza pe canapea^
Sus In jos
Lu.lu
almost lover
almost lover
Lu.lu


Taur POSTURI : 679

Ashtray house - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 9:44 am

*desiree iewsi din camera imbracata in http ://www.yandy.com/camisole-&-panty.php. avea parul in doua codite*
fi-r-ar ea sa fie de durere de cap !*apoi ii zari pe cei doi*
nu va mai ceratati, va rog! sau mai degraba va miorlaiti ca doua matze plouate!*facu o grimasa apoi incepu sa rada*
nu aveti din intamplare ceva pt durere de cap?*zambi ea*
calma...calma...
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 9:45 am

hmm...este algocalmin in dulap..si niste bandaje pt gat..
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 9:46 am

* ofta si se aseza langa el .. i era asa de greu sa ii accepte comentariile de genu dar deja era obisnuita*...
iti multumesc ca mi-ai zis apreciez.. dar eu de ce sa am grija de mine daca tu nu ai???....tin mult prea mult la tine ca sa....ca sa... * nu mai continua oricum spunea o prostie mai amre ca ea*

....n-o sa iti zic nimic Henry.. n-o sa te fortez... n-o sama bag intre nimeni...si....cred ca o placi si iubesti mai mult pe Desiree..dar poti sa imi zici asta
* deja abera dar nu ii pasa ...se simtera secata de puteri*

* tresi* nu ne certam Desiree.. eu tocmai plecam * se ridica de pe canapea* si ba da.. gasesti in bucatarie ceva calmant de dureri... vezi daca e Ketonal..* se uita la Henry* sau da algocalmin...


Ultima editare efectuata de catre MissV. in Vin Iul 10, 2009 9:46 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Ashtray house - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 9:46 am

Da tu si cainele tau^ii zise cand ajunse in fata usii unei case^
Sa fi draguta ok?
^batu la usa^
Sus In jos
Imminent fate.
biggest fan
biggest fan
Imminent fate.


Varsator feminin POSTURI : 1290

Ashtray house - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 9:47 am

O sa incerc ^zambeste^
Sper ca e cineva acasa..
Sus In jos
Lu.lu
almost lover
almost lover
Lu.lu


Taur POSTURI : 679

Ashtray house - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 9:49 am

*ridica o spranceana* daca zici tu nath...
merci...dar pt ce bandaj?*statu sa se gandeasca o clipa apoi ranji* da...da..era ma sa decapitez aseara...mare pacat...*ofta ea teatral. apoi merse si isi lua medicamentul. se uita o clpia la bandaj apoi si zise incurcata*
nu vrei te rog sa ma ajuti sa mi-l pun? ca vreau sa-l pun peste rana..*zambi*
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 9:51 am

* o urmare acu privirea.. numaia vea ce cauta acolo* e cineva la usa totusi si nu deschid eu ca nu e cas amea..sa raspuna cineva va rog
* se repezi la usa si intra in cameraei aruncadu-se pe pat fara sa mai vrea sa auda ceva sau sa vada ceva.... rafalele de vant erautot mai puternice iar frigul o cuprindea*
Sus In jos
Lu.lu
almost lover
almost lover
Lu.lu


Taur POSTURI : 679

Ashtray house - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 9:53 am

*isi dadu ochii peste cap*
locuiesit aici fata! deci e si casa ta! nu mai fii asa!
*merse si deschise usa si vazu doua fete*
da?*zambi ea,a poi se intoarse catre henry*
vezi sa nu uiti sa-mi pui bandajul...oricum din cauza ta am rana
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 9:55 am

sigur^ incepu sa ii puna bandajele apoi se uita la tipele care erau la usa^uuuuu^ zise el in soapta masurandule cu privirea..^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Ashtray house - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 9:56 am

^zambi^
Scuze de deranj eu sunt Aundrea iar ea e sora mea Hayley^intinse mana^Incantata^apoi continua^
Ne-am mutat acum cateva minute aici in cartier si am vazut ca nu aveam nimik in frigider
Iar Gps d la telefonul meu nu merge si habar nu avem und e supermarketul ne poti spune ?^ranji^
Sus In jos
Imminent fate.
biggest fan
biggest fan
Imminent fate.


Varsator feminin POSTURI : 1290

Ashtray house - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 9:57 am

^zambeste si ii intinde mana in semn de salut,dar nu zice nimic^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ashtray house - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 29 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ashtray house
Sus 
Pagina 29 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» ^Ashtray's house^
» Ashtray house
» Kat's house
» Puente house
» Aida's house

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: