IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Lexer's apartment!

In jos 
+4
chiquita
Miky.Wolf
miss A.
scumpik
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Urmatorul
AutorMesaj
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 8:18 am

*Se intrista sa-i afle trecutul. Nu mai spuse nimic... stia ca oricum nu mai avea rost. "Nu vreau sa fiu eu cea de-a 2 care sa te faca sa suferi si sa-ti schimbe conceptia despre iubire" Vroia sa-l faca sa uite si incerca sa-l bine dispuna. Se uita la bunatatea pe care tocmai ce o gatise Exer* Mmmmmm... miroase bine intr-adevar. Oare ce gust o avea? *se lasa pe spatarul scaunului* Tu incepi primul si dupa reactia fetei tale o sa ma hotarasc daca sa gust sau nu! *ii scoase usor limba*
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 8:25 am

-Ti-e frica?Bine,eu primul ^taie o bucatica de carne si o baga in gura mestecand foarte foarte incet.Intr-un final inghiti^Eu zic ca e....acceptabil. E first time la mine asa ca m-am descurcat binisor. Astept parerea maestrului^ii zambeste,asteptand cu sufletul la gura reactia ei^
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 8:29 am

*Se uita la mancarea din fata ei. Lua in mana furculita si cutitul si taie incet bucata de carne. Inainte sa o guste, o mai mirosi o data sa fie sigura ca e cat de cat ok. Incepu sa mestece foarte incet. Parca manca pietre. Se incrunta putin, continuand sa mestece. Inainte sa inghita, facu o fata ciudata, de teama, si inghitise cu greu* Aham.... acceptabil!
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 8:31 am

^se stramba si el^ sunt un dezastru nu-i asa? Ce ziceai de pizza aia?^chicoteste^
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 8:41 am

*Lua servetelul si il arunca in Exer incepand sa rada* Ai vazut cum e? Asa ai facut si tu cand ai gustat prima data de la mine. Exista doar o singura diferenta! Ma pricep si la actorie *ii scoate limba jucaus si incepu sa manance* Sincer... a iesit chiar bine. Sunt impresionata? Esti sigur ca e prima data?
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 8:52 am

-Pacaliciule!!!!Chiar am crezut ca nu-ti placeeeee. Sunt 100% sigur ^se ridica de la masa pentrua scoate crema din cuptor.O lasa sa se raceasca apoi se intoarse si turna vin in pahare^ Asta e...pentru noi^ciocni paharul de al ei si lua o gura zdravana,strambandu-se apoi^
-Eu si alcoolul suntem 2 lucruri complet diferite^rade^
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 8:55 am

*Dupa ce ciocnira bau si ea putin. Stramba din nas* Imi place vinul mai dulce. Dar e ok si acesta! Hmmm, ma surprinzi de fiecare data. Esti barbat si nu-ti plac bauturile? Interesant! *terminara de mancat si desertul care fusese mai bun decat primul fel. Se ridica de la masa si incepu sa spele farfuriile ce i le aducea Exer de pe masa. Exer se aseza la calculator pt a-si rezolva problemele de la servici. Nevrand sa-l deranjeze, se duse in camera pt a-si repeta pt examenul de maine*



*Dupa ce inchise convorbirea cu Caleb, gasi ceva de imbracat, sa-i placa. Comanda un taxi si pleca spre parc, nu inainte sa ia o sticla de vin si sa-i lase un mesaj lui Exer*
"Ma duc in parc cu Caleb... don`t worry for me. Kisses"
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 3:18 am

"ajunse acasa si se tranti pe canapea chiar daca se despartise de Lola doar de 30 de minute se hotaraste sa-i trimita un sms"
**
"Primi mesajul de la Lola si se imbraca rapid si se urca in masina."
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 5:13 am

^ajunsera in fata case si intrara in livind asezandu-se pe canapea uitandu-se la Tv imbratisati^
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 11:26 am

^In timp ce se uitau la TV, ii lua fata in maini si o saruta pasional.^
-Mi-a fost dor de tine cat timp ai stat la scoala. ii zise printre saruturi
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 11:30 am

^ii raspunse la sarut mangaindu-l pe piept^ si mie. Chiar daca ne zisesem pa de foarte putin timp ^il mai saruta inca odata suav zambindu-i^ ce bine ma simt cu tine. Parca timpul ar sta in loc.
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 11:33 am

^Nu putea sa reziste buzelor ei dulci si moi. Nu mai vroia sa ii dea drumul.^
Vrei sa mergem undeva prin oras, sau vrei sa iit pregatesc eu o cina romanatica?
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 11:35 am

^se uita la el zambind jucandu-se in parul lui ^ Sti sa gatesti? Hai uimeste-ma ^il trase spre ea si il saruta^
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 11:38 am

^Intra impreuna cu ea in bucatarie. O aseza frumos pe un scaun apoi se apuca de cina. Vroia ca totul sa iasa perfect. In timp ce puiul se facea la cuptor se apuca de desert. Sari crema pe Lola, razand cat il tineau pe el plamanii^
-Ups!
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 11:43 am

Hei! Asta ai facut-o din adins^rase si ea stergandu-se de crema .... se duse langa el privindu-l cum prepara desertul si cand nu se uita el , lua cu degetul crema si il manjii pe fata incepand sa rada^ Asa se murdareste normal ^se stramba la el si radea^
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 11:45 am

^Scoase limba la ea^
Deci joci murdar...binee.
^Lua cata crema putu in maini si incepu sa arunce pe ea, apoi o prinse de talie si o saruta, dupa care ii dadu drumul punandu-i putina crema si pe fata.^
Iti place?
^Incepu sa rada.^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 11:50 am

^se apropie de el si il saruta^ Hmm, da ... are un gust foarte bun. Te pricepi la deserturi ^il mai saruta o data^ Acum trebuie sa fac baie la tine ^chicotii^ Dar dupa cina ca imi este cam foame. Si sper ca nu ma otravesti ^zambii luand cu degetul crema si bagandu-l in gura^
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 11:52 am

^Se uita la ea in timp ce isi baga degetul in gura. Se asezara la masa si incepura sa manance. Dupa ce terminara ii facu cu ochiul.^
Vrei sa mergi sa faci dus?
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 12:06 pm

Da , ar fi cazul pana nu se intareste ciocolata asta in par ^radea ridicandu-se de la masa indreptandu-se spre baie ... pe la jumatatea drumului se oprii intorcandu-se spre el^ Apropo nu gatesti asa rau. A fost chiar delicios, la fel ca si bucatarul ^zambii si intra in baie dand drumul la apa ... puse spumant in cada si intra relaxandu-se^ http://www.wopvideos.com/imgvideos/grandes/2114.jpg
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 12:10 pm

^Se gandea ce sa faca, pana cand reusi sa se hotarasca. Intra incet in baie in asa fel incat sa nu il auda. Ii pusa mana la ochii sarutand-o pe frunte.^
Ma primesti si pe mine?
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 12:14 pm

^ii dadu mainile la o parte zambindu-i... era bine ca era acoperita de spuma^ Sigur, dar .... fara haine. Si stai ca nu ma uit ^isi puse mana la ochi intorcandu-se cu spatele^ Gata, poti sa intri cand esti gata ca nu vad nimic "cat as vrea sa nu fiu asa rusinoasa la faza asta ca in rest sunt foarte indrazneata .. dar cand trebuie piere tot"
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 12:17 pm

^Se dezbraca complet, alaturandu-se ei. Vazu cat de tare se rusinase. Ii lua fata in maini si o saruta.^
Stii, nu trebuie sa te rusinezi asa rau.
^O lua in brate strangand-o la pieptului lui, sanii ei izbinduse de trupul lui.^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 12:19 pm

^il privii pret de cateva momente irosindu-se in obraji^ Si cum oi vrea sa procedez? Mie mi se pare normal ^ii zambi sarutandu-l rapid^
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 12:21 pm

^Ii zambi.^
Incearca sa te relaxezi in prezenta mea. Te vei simtii mult mai bine.
^Trecu de la buze la gat coborand tot mai jos. Stia ca se imbujora tot mai mult. Ar fi vrut sa faca ceva sa nu mai fie asa, dar nu stia ce.^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 12:29 pm

^isi lasa capul intr-o parte inchizand ochii lasandu-l sa o sarute muscandu-si buza^ "doamne cat poate sa ma inebuneasca baiatul asta... ahh cat il ador " Ari .... ^se oprii deschizand ochii indepartandu-l un pic^ nu cred ca sunt pregatita pentru asta ^il privii in ochi rusinandu-se^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lexer's apartment! - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 13 Icon_minitime

Sus In jos
 
Lexer's apartment!
Sus 
Pagina 13 din 23Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» White Apartment.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: