IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Lexer's apartment!

In jos 
+4
chiquita
Miky.Wolf
miss A.
scumpik
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Urmatorul
AutorMesaj
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 12:27 pm

^felul in care se misca il innebunea dar nu se lasa el asa usor in fata ei^
- Mmmm...e bine..da nu destul.^deschise ochii si zambi malefic^ M-ai ranit destul de tare^se prefacu^ si nu te pot ierta asa de usor. ^ranji^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 12:54 pm

^il saruta din nou muscandu-l de limba apoi sarutandu-l pe gat in timp ce cu mainile se juca cu elastecul de la pantaloni^
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 1:00 pm

Daca o sa o tinem asa toata noaptea mai bine las'o balta...
- Stii ca se spune ca cel destept cedeaza primul? ^ii facu cu ochiul si apoi o lipi aproape brutal de el si o saruta pasional, fiindca tanjea dupa buzele ei de vreo cateva ore^
^mainile lui se jucau pe spatele ei la inchizatoarea sutienului^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 1:13 pm

^il lasa sa se joace cu sutienul pana il desfacu ramand doar cu acea carpa pe care ea il numea maieu ... se rostogolii astfel ca el era deasupra ei tragandu-l de par sarutandu-l lacom incolacindu-si un picior in jurul lui^ "nu ma mai intereseaza planul meu de razbunare ... alta data o sa-l aplic ... acum ... il vreau doar pe el "
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 1:25 pm

^se bucura ca in sfarsit amandoi renunatasera la orgoliu si o rostogli pe pat punandu-se deasupra ei . isi cobori buzele intre sanii ei si cu danti rupse maieul in doua^ - It happens ! ^ranji si o saruta managindu-i corpul^
Doamne Lola, ce poti face din mine!
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 1:28 pm

*incepu sa rada cand acesta ii rupse asa zisul maieu .... il saruta pasional lipindu-l de ea zgaraindu-l pe spate cu unghiile ce coborau usor spre pantaloni* "doamne baiatul asta ma ameteste total....ma inebuneste"
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 1:41 pm

^o data cu zgarieturile fiori de placere ii strabateau corpul^
^o saruta si in timpul asta mainile i se plimbau pe corpul ei, jucandu-se cu baretele chilotilor ei^
OMG...she drives me crazy !
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 1:58 pm

^chicoti apoi il saruta pasional si il zgarie mai tare si ranjeste putin^ lola stapanestete ... dar ma inebuneste ....
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 2:18 pm

^o mangaie , o imbratisa si o saruta peste tot^
- Te iubesc.
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 2:20 pm

si eu ^il lua de gat si isi trecu mainile prin parul lui apoi sarutandul infierbantata apoi incepe sa ii mangaie corpul^ doamne ma inebuneste ...omul asta e crima si pedeapsa
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 10:29 am

^iesi din dus cu prospoul infasurat pe talia lui^
Ah, ce obosit sunt. ^se destinse putin^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 10:33 am

Neata! Ce faci ? ^intra in camera zambareata asezandu-se pe pat privindu-l din cap pana in picioare^ Cum a fost dushul?
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 10:37 am

- Pai, destul de reconfortant. Da imi da o senzatie de somn profund. ^se tranti pe pat si inchise ochii^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 10:41 am

*se uita la el cum era pliktisit se bonsufla si il impinse de il facu sa cada de pe marginea patului unde statea pe podea* Asta ca sa te trezesti mai bine *se uita urat la el*
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 10:45 am

^ramase nemiscat si isi folosi anii de teatru ca sa para nemiscat. nu se propti nici macar un milimetru^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 10:49 am

Daca chiar faci asa pe nesuferitul am plecat. Daca nu iti convine prezenta mea ar fi trebuit sa imi spui nu sa te maimutaresti atat ^se ridica suparata de pe pat iesind din camera ducandu-se in bucatarie facand ceva de mancare^
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 10:59 am

^se ridica amuzat^
- Fratee!!! Nu mai are voie omu sa faca o gluma ? ^isi lua repede o pereche de pantaloni pe el si se duse dupa ea^
- Come'on! De ce te superi asa? Io nu tre sa ma supar ca imi dai cu usa in cap si ca ma trantesti pe jos da tu te superi imediat ca fac o gluma! Si nu ma deranjeaza deloc prezenta ta ? Cand am zis eu asta?? Si asa sunt eu , ma maimutaresc !
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 11:03 am

Mda.... bine ... ^termina de facut mancarea si puse in farfurie^ Vrei si tu? ^se uita la el pret de cateva minute dar vazand ca nu raspunde ii puse si lui in farfurie si le aseza pe masa^ Hai treci si mananca ca trebuie sa iti fie foame ^ii zambii in timp ce se aseza la masa facandu-i semn sa se aseze langa ea^
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 11:05 am

^se aseza si incepu sa manace sictirit^
- E...buna mancarea, ^termina de mancat si isi spala farfuria^
Eu ma duc in dormitor....daca vrei...vii.^pleca spre dormitor si nchise usa dupa el^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 11:09 am

"off ce poate sa ma enerveze cateodata cu incapatanarea lui " ^termina si ea de mancat si isi spala vesela ... apoi se duse la el in camera deschizand usa in fortza si se duse la el trandtindu-l pe pat punandu-se deasupra lui^ Poti sa imi spui acum de ce te-ai suparat?? Ca eu nu am nimic
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 11:20 am

^intentionat se uita in ochii ei^
- Poi eu am ! Chiar trebuie sa fi mereu asa? Sa ma lovesti? Oi fi eu barbat, da ma doare . Si ma doare aici.^isi puse mana pe inima^Ma doare ca vine de la tine. Da ma rog, ce conteaza? ^pufni^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 11:23 am

Ce conteaza? Ce conteaza? Eu glumesc cu tine pentru ca esti prea serios si morocanos dimineata. Nu imi spune ca te-a durut asa de tare cazatura din pat ^isi intorse capul intro parte privindu-l in ochi^ Si crezi ca pe mine nu ma doare de multe ori plictiseala pe care o afisezi cand ma vezi? Adica , nah , macar un buna dimineata mai cu zambet puteai sa zici si tu ^ramasese in aceeasi pozitie privindu-l atent^
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 11:28 am

- Asa sunt eu dimineata. Nu e din cauza ta. Da mie nu mi se par glume astea. Poti sa ma inveselesti si altfel , nu aruncandu-ma pe jos sau mai stiu eu ce ! ^isi dadu ochii peste cap^ oK, scuze o sa incerc sa nu ma mai port asa. Sunt iertat ? ^zambi usor^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 11:30 am

^se dadu jos de pe el sezandu-se langa el^ Bine atunci nici eu nu o sa mai fac glume de genul ^se gemui privind in podea serioasa^ Se pare ca suntem chit
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 11:33 am

- Da, asa e,suntem chit . ^ii intoarse privirea spre el si o saruta intinzand-o pe pat^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lexer's apartment! - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 18 Icon_minitime

Sus In jos
 
Lexer's apartment!
Sus 
Pagina 18 din 23Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» White Apartment.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: