IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Lexer's apartment!

In jos 
+4
chiquita
Miky.Wolf
miss A.
scumpik
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  Urmatorul
AutorMesaj
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 4:00 am

Oh! Se pare ca toata lumea a cam inceput sa plece. Doar ziceam asa. Adica , la ce ai mai tine numarul meu daca sunt plecata. Ma rog, nu conteaza. Vroiam sa te rog ceva. Poti sa treci pe la mine pe acasa sa vezi daca e sormea si sa ii zici sa ma sune daca e? Ca nu si-a luat telefonul la ea si nu am cum sa dau de ea. Si daca ii zici sigur o sa raspunda la telefon sau ma suna ea din casa. Te rog din suflet ca imi e dor de ea. Dar si de tine mi-a fost dor. Mult de tot. O sa faci asta pentru mine?:D
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 4:02 am

Mda...bine . Ok. M duc acum.

^era dezamagit ca ea credea asta. deja dadea semne ca relatia dintre ei doi se rupe...desi el nu vroia asta^
^se ridica de pe canapea si iesi din casa^
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 5:45 am

*Il vazu cum pleca grabit si intra in casa. Se duse in camera si incepu sa-si faca bagajul. Dupa ce terminase, facu curatenie in camera si se chinui sa duca bagajele pana la usa. Facu comanda la Taxi, si in timp ce astepta, lasa un mesaj lui Exer*

"Poate ca nu e un moment bun si nici metoda prin care te anunt. Caleb m-a rugat sa ma mut cu el si am acceptat. Am acceptat pt ca imi doresc o relatie cat se poate de serioasa cu el si am acceptat pt ca sunt sigura ca si tie iti va fi mai bine fara sa ma vezi in fiecare zi. Ai grija de tine si sper sa ramanem prieteni! Te pup dulce si sper sa mai dai vre-un semn de viata dupa acest bilet... daca nu, nu o sa-ti port pica. Te voi intelege. Pa!"

*Ii sosise taxiul si o ajuta cu bagajele. Pleca, lasand cheile langa bilet*
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 10:30 am

^intra in casa cu Lola de mana/. vazu biletul de la Amira si il citi^
-Hmm....o persoana in minus in apartamentu asta ^rase^
^primi un sms de la Ecs^ Bro, in seara asta nu cred ca trec pe acasa. Ma duc pe la niste gagici. Have fun.
- Casa asta incepe sa devina a mea. Si nu ma supar^rase din nou.^ Love, ma duc pana in camera sa ma schimb. Wait for me. ^o saruta si pleca^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 10:32 am

^dupa ce el pleca se duse si se sprijinii de canapea asteptandu-l privind casa de jur imprejur^ "nu s-a schimbat foarte mult de atunci, parca nici nu a trecut 4 luni" ^ofta scuturandu-si capu incercand sa alunge acele amintiri neplacute^ "nu, asta e seara mea si a lui Aron, Ecs nu are ce cauta in ea ... nu imi va strica seara amintirea lui"
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 10:35 am

^intra in dormitor si simti parfumul Amirei^
- Pfoaa, chiar nu poate nimeni sa aeriseasca pe aici? ^deschise geamul^
^isi dadu hainele jos si isi puse o pereche de pantaloni scurti pe el apoi inchise geamul^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 10:38 am

"hmm , ma intreb ce io lua atat ... m-as duce dupa el , dar mi-a zis sa-l astept.... dar curiozitatea ma omoara.... nu Lola! Nu mai te comporta ca un copil, termina!"
*incepu sa se joace cu parul apoi il prinse in coada si incerca sa isi gaseasca de lucru prin livind plimbandu-se de colo pana colo oprindu-se intr-un final la geam admirand privelistea* "dar si daca ma duc eu pana sus acolo... dureaza prea mult, e mai rau ca o fumeie" *facu stanga imprejur si urca pana la camera unde era usa intredeschise si intra incet uitandu-se dupa el* Hei ce faci? De ce mai pus sa astept jos?
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 10:51 am

^spuse din baie^
- Aiiiici sunt ! Acuma veneam .. ce atata graba^rase^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 10:56 am

*vru sa inceapa sa il ia la trei pazeste dar cand il vazu iesind din baie la bustul gol doar cu o pereche de pantaloni scurti pe el isi inghitii cuvintele* "shit... mai aveam un pic si faceam stop cardiac acum , noroc ca sunt tare de inima , dar daca mai sta mult asa cred ca o sa ma culeaga de pe jos" Si ... nu puteai sa-mi zici *trase aer in piept* ca te schimbi sau ca intri in baie? *se sprijinea de usa tinandu-se de clanta* "daca e ceva am si tulito jos... nu vreau sa ma vada naiba lesinata pe aici desii cred ca deja e vizibil cum salivez dupa el ... ah! la dracu , revinoti!" *isi duse mana prin par asteptand o explicatie de la el, dar tot odata incerca sa se calmeze pea sau mai exact hormonii din ea*
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 11:03 am

^se propti de tocul usii^
- Pai, nu planuiam decat sa ma schimb. ^ridica din umeri^ Lucruri spontane. ^ranji.^ De ce ? Ti-a fost dor de mine? ^se apropie usor de ea^
Doamne...oi fi eu obisnuit cu fete frumoase...da ea le depaseste pe toate.
^privirea ii cazu pe chipul ei, apoi pe buze, apoi pe intregul ei corp. ^
- Daca imi amintesc eu bine...parca aveam ceva de primit. Sau am fost baiat rau? ^puppy eyes^
^ajunse langa ea si o lipi de usa^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 11:06 am

Pai ... eu ... aa ... "la dracu nici sa vorbesc nu mai pot" N-n-nu mai primesti nimic pentru ca mai facut sa astept prea mult ... Si nu face ochii astia ca tot degeaba *incerca sa fie mai dura desii fusese luata cu garda jos* "doamne , daca mai imi face odata asa nu cred ca mai rezist, mor naibi aici, dar barem mor fericita ... ce gandire am si eu doamne!!" *se uita atent la el*
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 11:10 am

^isi miji ochii si apoi zambi indiferent^ Daca asta vrea...asta primeste...
- Ei , bine. Ai dreptate. ^se apropie de ea usor ca sa mareasca tensiunea, apoi o saruta incet dar cu pasiune. ^ Daca nu merit eu nimic, atunci nici tu. ^rase , se dezlipi de ea si se aseza pe pat^
Sa vedem ce mai faci acum iubire. Ha!
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 11:16 am

*sarutul o facu sa se inomoaie toata* "baiatul asta stie cum sa imi aprinda calcaiele" *vazandu-l cum se indeparteaza de ea incerca sa fie la fel de indiferenta* Nici nu aveam nevoie "decat foarte multa ... ah doamne cat trebuie sa ma stapanesc" *se indrepta spre baie si intra strigand de dincolo* SA nu te prind ca intrii ca nu stiu ce iti fac *dadu drumul la dush si intra sub apa calda* "ce nesuferit, mai zicea de mine ... hugh..."
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 11:24 am

^o privi cum intra in baie fara sa zica nimic^ Ei, bine daca ea crede ca ma voi duce dupa ea se insala. Nu am nevoie sa ma duc dupa ea. Ca nu's obsedat !
^se intinse pe spate si inchise ochii imaginandusi-o pe Lola goala. se ridica brusc si isi dadu o palma peste frunte^ Parca nu erai obsedat, Ari. Doamne, fata asta incepe sa iti ia mintile!.
^se ridica de pat si se indrepta usor spre usa de la baie si puse mana pe clanta . intredeschise usa^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 11:28 am

*termina dushul si isi lua o camasa pe ea la indemana... vazu usa intredeschisa* "asa deci vrei sa ma spionezi ... hmmm , lasa ca te invat eu minte sa nu mai te uiti pe furisi la fete goale" *ranjii si se duse la usa impingandu-o mai tare lovindu-l pe Ari in cap cu ea acesta fiind aplecat un pic in fata in momentul impactului .... acesta cazu in cur* Ops, scuze. Dar ce cauti in spatele usii. Nu aveam de unde sa stiu *chicotea privindu-l cum se culege de pe jos srijinindu-se in tocul usii*
Lexer's apartment! - Pagina 17 11kd1sm
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 11:38 am

^nici nu isi daduse seama cand Lola il lovi cu usa in cap. in urmatoarea secunda era pe jos in fata ei. se ridica repede si se aseza pe pat^
- Nu mi se pare amuzant deloc. ^ii spuse vazand-o cum deabia se abtinea sa nu rada^. Si nu faceam nimic, da? Vroiam sa vad doar....daca esti gata ! Stateai prea mult ! Ma asiguram ca nu te-ai inecat. Ce te scuzi atat in fata ei? Dupa ce ca te-a lovit, acum ii mai dai si explicatii .
^se tranti pe perna inca frecandu-si fruntea^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 11:41 am

Ehh , hai nu mai te plange atat. Doar ti-am dat un mic impuls sa te odihnesti *in timt ce vorbea se apropia de pat dandu-si camasa jos... se aseza in pat aratand asa http://tinypic.com/r/2njvtip/5 aranjandu-si parul* Nu trebuie sa te superi din atat si nici sa-ti fi facut griji "da da ... zi asta lu mutu ala sigur te-ar crede" *incerca sa nu bufneasca in ras*
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 11:51 am

^se uita la ea cum isi da camasa jos si simti cum durerea ii trece^
- Mda....pai pot spune ca spune ca inca ma doare putin, da nu asa rau.
EI, arata mai bine decat imi imaginasem eu. ^rase in sinea lui^
^se prefacu indiferent cand aceasta se dezbraca dar cu greu reusea^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 11:53 am

*zambii in sinea lui vazandu-i privirea ce o studia din cap pana in picioare ... se aseza pe burta privindu-l apoi mangaindu-l pe frunte* E lasa ca o sa-ti treaca pana te-oi insura. Dar nu a fost cu intentie a fost doar cu directie. De unde era sa stiu ca esti acolo. ASta e *se stramba la el introrcadu-se pe spate razand*
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 11:58 am

- Puteai sa te uiti. ^rase^ Si ai directie buna. Da nu esti serioasa. ^ii mangaie o suvita de par iar poi umarul.^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 12:02 pm

Mda, bine ... cum spui tu *se intinse scotandu-si pieptul in afara apoi intorcandu-se cu spatele la el* Scuze pentru usa. Dar, meritai o lectie *chicotii*
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 12:05 pm

^miscarea ei il facu sa isi piarda capul pt putin, dar isi reveni^
- Ma mai gandesc daca te iert. Da' pot sa fac altceva. ^se apleca peste ea si o saruta pasional destul cat sa o innebuneasca^
Ei, sa vedem cine e mai tare acuma !
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 12:12 pm

*il saruta si ea inapoi prinzandu-l de ceafa* "era si timpul sa reactionezi" *cand se dezlipii de el respira adanc privindu-l zambind* Nu o sa ma ierti? Atunci cum ai de gand sa ma pedepsesti? *chicotii* Asa? *il privii amuzata* PAi daca asta e pedeapsa atunci e bine de stiut. CA sa stiu pe viitor sa te mai lovesc cu usa *chicotii*
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 12:16 pm

^statu putin apoi ii zise^
- Pai stii, asta e doar ce pierzi daca ma mai lovesti. Pedeapasa e asta : ^isi apropie buzele de ale ei fara sa le atinga. acum respiratia lui rece ajungea pe gatul ei iar degetele lui ii atingeau foarte usor pielea. apoi ii sopti la ureche^
Tu alegi. ^apoi se aseza al loc pe perna^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 12:20 pm

"poftim!...cum ...aaa" ^ramasese fara replica uitandu-se la el^ "deci asa, vrei sa joci dur... bine ... tu ai vrut-o .... oi fi eu virgina dar am vazut multe la viata mea " ^ranjii in sinea ei apoi il trase de umar punandu-se deasupra lui^ Asta ti se pare detul de bine pentru tine ca sa ma ierti? *il saruta pasional unduindu-si usor corpul pe al lui*
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lexer's apartment! - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 17 Icon_minitime

Sus In jos
 
Lexer's apartment!
Sus 
Pagina 17 din 23Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» White Apartment.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: