IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Lexer's apartment!

In jos 
+4
chiquita
Miky.Wolf
miss A.
scumpik
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Urmatorul
AutorMesaj
*carmen denali
almost lover
almost lover
*carmen denali


Gemeni feminin POSTURI : 958

Lexer's apartment! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 12:10 pm

Lexer's apartment! - Pagina 10 13ymoue


*venise sa o ia la restaurant cu masina lui preferata...si claxona sa iasa amira*
Lexer's apartment! - Pagina 10 Chevrolet_impala_01

*vazu ca il suna exer asa ca inchise si se hotari sa intre...scoase umbrela si intra in bloc se duse la etaj si suna a usa*
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 12:15 pm

*O ultima privire in oglinda si era gata. Isi luase poseta stil plic unde isi puse portofelul si noul ei telefon. Iesi din camera si il vazu pe Exer la calculator. Nu vroia sa-l deranjeze, asa ca isi turna un pahar cu suc. Arata asa Lexer's apartment! - Pagina 10 Jessica-alba*


Ultima editare efectuata de catre Terpsihora in Lun Iun 22, 2009 12:50 pm, editata de 3 ori
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 12:18 pm

-Hey....incotro asa gatita?Iti sta.....foarte frumos
*aude sunand insa raspunde Amira*


Ultima editare efectuata de catre scumpik in Lun Iun 22, 2009 12:24 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 12:22 pm

Nu am vrut sa te deranjez. Pai... I have some kind of date! *Rase putin rusinata si cand auzi usa sari ca arsa. Ii deschise si fata i se lumina. Nu-l invita inauntru. Se indeparta putin pt a-i intalni privirea lui Exer* Ahm... am plecat... au mai ramas niste spaghetti in frigider! Nu ma astepta, s-ar putea sa intarzii! Noapte buna si te rog sa mananci! *ii lua mana lui Caleb zambind si plecara impreuna*
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 12:32 pm

-A date.....a date^isi repeta in gand^ Why the hell not she's gorgeous.....Si eu ar trebui sa fac acelasi lucru...sa ies ca noaptea-i lunga.N-o sa te astept si nici n-o sa mananc^isi face repede un dus si se imbraca in ceva comod, facandu-si parul cu gel.Se da cu parfum si iasa afara^
http://www.baggamenswear.co.uk/PRD_MoreImages.aspx?pid=2726
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 1:06 pm

^intra in casa si simti mirosul puternic de parfum barbatesc^
- Cu cat parfum te-ai dat frate?!
^ intra in baie. isi facu un dus cald si apoi se duse sa doarma pe canapea^
^adormi cu lola in gand^
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 1:43 pm

^Ari primi un mesaj de la Ecs^
-Bro....in noaptea asta nu ma intorc acasa...poate ajung maine.Noapte buna...avem noi timp sa vorbim

^ii trimise unul si Amirei^
-Scuze daca te intrerup.Vruiam doar sa-ti spun ca in noaptea asta patul e numai al tau.Kissez si have fun!
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 11:30 pm

*Intra in casa zambind. "Ce frumos! A fost ca un vis, din care nu vreau sa ma trezesc niciodata!" se duse special la frigider sa vada daca Exer a mancat. Ofta! "Ce neascultator e... sa nu-l aud ca se plange" Se duse in camera, intrand incet nevrand sa-l trezeasca pe Exer, cand realiza ca acesta lipsea. Incepu sa se dezbrace, facu un dus, isi luase o camasa de noapte pe ea si se intinse in pat dupa ce isi luase telefonul din geanta. Deabea atunci vazu mesajul de la Exer. "Nu doarme acasa. Of! Iar lucreaza toata noaptea. Saracul de el" ii raspunse la mesaj*
"Iarta-ma, abia acum am vazut mesajul, cand am ajuns acasa. Ma bucur ca ai mancat! Sa ai grija de tine si sper sa nu lucrezi atat de mult in noaptea asta si te rog sa mananci ceva! Ne vedem dimineata. Iti voi pregati micul dejun. Daca tu nu ai grija de tine, o sa am eu Razz . Kisses"
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 1:03 am

^intra in casa si lasa cheile pe masa.Facuse cate o dublura pentru fratele sau si pentru Amira si comandase deja lucrurile necesare pentru o a doua baie.Vorbise si cu un arhitect pentru a face cateva modificari. Isi deschise telefonul si vazu mesajul de la Amira^Pfff...presupun ca doarme acum^intra tiptil in camera.Intradevar dormea si ce frumos dormea.Nu s-ar fi saturat s-o priveasca noaptea de noapte....sa adoarma cu ea in brate,iar dimineata sa-i aduca zambetul pe buze cu chipul ei angelic.Se apropie incet si o saruta usor pe obraz, apoi isi lua prosopul si intra in cabina de dus^
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 1:07 am

^se trezi ^
Oare Lola s-o fi trezit?
^intra in camera fartelui sau si o vazu pe fata care dormea si pe fratisu care tocmai iesea din dus^
- Ce faci, bro?Cine-i tipa?


Ultima editare efectuata de catre Sweet.Jelly in Mar Iun 23, 2009 1:11 am, editata de 1 ori
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 1:09 am

^avea prosopul infasurat pe talie^-Bro....putina intimitate te rog ^incepu sa rada^
-Pe unde tot umbli tu?Cum cine e?aaa...tu nu stii e chiriasa despre care ti-am zis...Amira....hai in bucatarie la o cafea....sau...suc?nici nu stiu ce bei...continuam discutia acolo^vorbea in soapta ca sa n-o trezeasca^
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 1:14 am

*Auzi apa de la dus si deschise ochii* "S-a intors Exer... sa vezi numai ce-i fac.... pun pariu ca nu a mancat nimic" *vazu o persoana masculina intrand.. se ridica in fund si se incrunta cand acesta ii zise "tipa" * Mda, Amira este numele meu. Suna mai frumos decat "tipa". Exer? *se uita intrebatoare la el, asteptand sa-i explice de acea persoana ce tocmai se afla in camera*


Ultima editare efectuata de catre Terpsihora in Mar Iun 23, 2009 1:19 am, editata de 1 ori
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 1:18 am

Mornin` sunshine!Scuze ca te-am trezit. El este fratele meu,Ari. Va locui cu noi, dar stai linistita ca vom rezolva cumva treaba cu camarele.Am deja un plan
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 1:22 am

- Incantat de cunostiinta. Imi pare rau ca te-am trezit. Eu ma duc la bucatarie. Te astept acolo, bro.
^iesi din camera ^
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 1:24 am

*Ii zambi* Neata si tie! *se ridica din pat si se indrepta spre Ari, intinzand mana* Imi pare bine si mie! *apoi se intoarse spre Exer, dupa ce Ari pleca* Ma bucur ca ai rezolvat problema cu camerele. Daca pot sa te ajut cu ceva.... apropo... ai mancat? *ridica o spranceana* Stiu sigur ca acasa nu ai mancat nimic! Ma superi! Ti-e foame? Ma duc sa pregatesc ceva?
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 1:27 am

-Nu am mai apucat sa mananc si am baut prea multa cafea azinoapte.Probabil de asta mi-a si fost rau de dimineata,dar nu-ti face probleme. Te las sa te dezmeticesti^se duse la ea si o saruta usor pe frunte, apoi ii zambi fugind la bucatarie dupa Ari^
-So bro.....povesteste-mi despre Samy.Cum e ea?si tu....te-au lasat sa pleci?^puse cateva cani de apa la fiert pentru cafea^
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 1:30 am

^ofta amintindu-si de sora lor^
- Pai, Samy nu o ducea deloc bine cand am plecat eu la internat.Se apucase de fumat. Am mai incercat sa o sun dar nu mi-a raspuns. Eu am fugit de la internatul ala nenorocit! . Doar ce credeai? Ca imi da drumul de bunavoie? ^rase^Asta-i buna!
Da tu? Cum o mai duci? Ia zi, cine-i Amira asta?
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 1:34 am

-Nu e bine deloc...ar fi trebuit sa raman si sa am grija de voi^isi puse capul absent pe masa^ Amira......pai....nu e nimic cu ea ce sa fie.A venit cautand un loc in care sa stea si fiind singur am zis de ce nu....nu mi-am dat seama ca poate ajunge sa insemne mult pentru mine
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 1:35 am

*Se uita socata la el "De ce esti asa dulce cu mine?" Lasata singura, intra in dus. Dupa un sfert de ora iesi si se repezi la telefon sa vada daca a primit vre-un semn de la Caleb. Se intrista. Se imbraca repede cu ce avea la indemana si se duse in bucatarie la cei 2. http://www.babble.com/CS/blogs/famecrawler/2008/01/08-15/post_image-0111_jessica_alba_preg_00.jpg Ii vazu tristi si se intrista si ea* Deranjez?
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 1:39 am

-Tresari cand o zari^ Sper sa nu ma fi auzit.Nu,stai linistita....nu deranjezi...stateam, discutam ^apa se auzea clocotind insa nu se indrepta spre el.Isi ascunse chipul in maini,frecandu-se la ochi apoi lua o pozitie ferma incercand sa faca totul sa para ca e oki^
-Ma bucur pentru tine frate.Sa stii ca mereu poti conta pe mine si n-o sa-ti mai lispeasca nimic de acum inainte.Apropo..ieri ai fost plecat toata ziua....ai avut si tu bani de buzunar? Sertarul de la noptiera mea e mereu plin asa ca puteti lua oricat si oricand.E valabil pentru amandoi,ati inteles?
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 1:42 am

- Bro, nu te invinui! Ea a fost mai slaba, si nu a putut rezista.Tu nu ai nicio vina!^se uita la Amira^ Nu, nu deranjezi.
^isi intoarse privirea din nou spre ecs si ridica o sparanceana^
- Crezi ca am stat degeaba 3 ani? Ma rog, eu ma duc pana la Lola. Ma intorc repede. Va las. ^rase si ii facu cu ochiul lui ecs^
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 1:44 am

-Lola?^izbucni intr-un ras isteric^ S-a intors acasa pana la urma.Ai grija cu aia mica,frate. Nu e ceea ce pare ^radea in continuare^
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 1:44 am

*Ridica o spranceana* Cred ca prefer sa ma descurc singura. Multumesc oricum. *se uita la apa de pe foc, clocotind, si fugi sa opreasca focul* Exer, ce-i cu tine? Stiu ca esti un dezastru in bucatarie, dar cafea stiai sa faci! *astepta putin. Cand nu primi nici un raspuns si auzi ca vb cu Ari, se uita urat la el si-l dadu putin la o parte* Ok... nu am nevoie de raspuns. Deocamdata! "Sper ca atunci cand vom fi numai noi 2 sa-mi explici si mie"
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 1:47 am

-Aaaaa,da...cafeaua.....am uitat complet.Eh...se mai intampla^se uita intr-un punct fix,parca pierdut^ nu din nou....mi-am promis ca nu se va mai intampla asa ceva.E diferit intr-adevar si totusi sentimentul e acelasi...
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 1:49 am

^ii arunca o privire urata^
-Bine ca esti tu!
^spuse asta si iesi pe usa^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lexer's apartment! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 10 Icon_minitime

Sus In jos
 
Lexer's apartment!
Sus 
Pagina 10 din 23Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» White Apartment.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: