IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Lexer's apartment!

In jos 
+4
chiquita
Miky.Wolf
miss A.
scumpik
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Urmatorul
AutorMesaj
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 1:50 am

*Pregati canile, puse zahar si turna cafeaua* Ari.... ramai la o cafea sau vrei altceva? "Ce naiba se intampla cu el. Sigur s-a intamplat ceva azi-noapte! Saracul poate a avut necazuri si eu uite cum ma comport" *ofta si ii intinse lui Exer o cana si-l vazu pe Ari plecand* Si el e suparat? Am pierdut ceva?
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 1:53 am

-Mersi. Aaaa nu...el nu e suparat....asa glumim noi ^ii zambi si lua cana in maini sorbind din ea.Cafeaua era foarte fierbinte si-l arsa astfel ca o scapa pe toata pe el, pe masa si pe jos,iar cana se sparse^
-Ah!Luau-ar dracu de treaba!
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 2:00 am

*Vazuse toata faza si ii sarise in ajutor. Bagase repede prosopul de bucatarie sub jetul de apa rece si incepu sa-l stearga pe piept unde il arse cafeaua* E mai bine? Te mai arde? Nu ma pricep la arsuri, sper sa fie ok! *se uita la prosopul de pe el, imbibat de cafea. Incepu sa rada usor sa-l bine dispuna* Te duci sa te imbraci sau vrei sa iti aduc alt prosop?
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 2:05 am

^incerca sa se abtina sa nu tipe de durere si fuge repede in camera.Se auzea dusul.Se intoarse inapoi dupa cateva minute intr-o pereche de pantaloni scurti si rosu pe piept pe unde ii picase cafeaua^
-Imi cer scuze ca am fugit asa.Ursura al dracului de rau.Parca aveam un spray pe aici pe undeva^cauta prin sertare...sau poate nu...off....ulei^lua uleiul si-si turna cateva picaturi in palma,ungandu-se apoi cu el. Se stramba tot cand se atinse.Se spala apoi pe maini si incepu sa stranga cioburile de jos^
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 2:09 am

*Il prinse de mana si-l ridica* Lasa-ma pe mine. Nu vreau sa te si tai azi. Strang eu aici si tu vei sta pe scaun, povestindu-mi ce se intampla cu tine! Nu prea esti in apele tale *se puse in genunchi pe jos si aduna usor fiecare ciob, apoi lua o laveta si sterse cafeaua de pe jos si de pe masuta si unde mai ajunse*
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 2:14 am

^ofteaza^ -Nu e nimic important.... doar faptul ca fiecare atingere de-a ta imi provoaca batai acceletare ale inimii....parfumul tau....il simt pretudindeni iar cand te vad,pur si simplu nu stiu ce as putea face pentru a fi a mea.Iar cand nu esti tu....simt un gol mare in stomac....si nu e de la faptul mereu imi ghiortzane matzele.
-Cred ca sunt doar adormit,atata tot.N-am reusit sa dorm azinoapte.Veni acasa de dimineata...aaa, aporpo.Ai o dublura de la chei in hol
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 2:17 am

^intra inapoi in casa si se duse pe canapea^
- Nu ma bagati in seama!
^se intinse si dadu drumul la TV^
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 2:18 am

^se uita la Amira^
-probabil are probleme cu bondoaca....o sa vorbesc mai tarziu cu el
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 2:20 am

*Termina de curatat si se aseza langa el* Multumesc! "Stiu ca ai ceva, pt ca esti diferit. S-a intamplat ceva aseara si nu vrei sa-mi zici?" *ii puse mana pe umar, uitandu-se la el* Exer, nu te cunosc de mult timp, dar te cunosc destul incat sa-mi dau seama ca s-a intamplat ceva cu tine. S-a intamplat ceva aseara, nu-i asa? *ridica din umeri* Ieri cel putin totul era ok! *fusese intrerupta de Ari, dar nu ii zise nimic. Rolling eyes* Mda, probabil. Dar lasa-l pe el acum. Tu esti acum supus unui interogatoriu! *rase* Vreau sa stiu ce ti se intampla. Poti sa vorbesti cu mine. Probabil ca o sa locuim mult timp impreuna, ar fi cazul sa incepi sa ai cincredere in mine!
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 2:25 am

Nu vreau sa am incredere in tine...nu in felul acela^ii observa mana pe umarul lui^
-Ce piele delicata ai!Esti o....zana...prietena foarte buna.Insa stai linistita.Dimpotriva aseara a fost totul foarte oki.Am fost in club, am intalnit o fata draguta
^telefonul ii suna....pe ecran scria mare: "Yulia" .il privi si zambi apoi respinse apelul^
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 2:27 am

- Te-am auzit !

Inca sunt curios daca e ceva mai mult intre ecs si lola decat mia zis ea....

ii dadu un sms lolei : Ce faci?Vrei sa iesim mai tarziu?
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 2:31 am

*Rase* Multumesc.... vrei sa-ti spun ce crema folosesc? *ii scoase jucaus limba* Stiu ca insist. Ma bucur ca te-ai distrat aseara.... ca ai cunoscut o fata, dar azi sigur nu esti in apele tale! *Vazu si ea numele ce scria pe ecranul telefonului. Se incrunta cand acesta respinse apelul "O fi fata pe care a cunoscut-o aseara? De ce nu ii raspunde daca a zis ca s-a distrat asa bine?" putin enervata, ii atinse obrazul, intorcandu-i chipul spre ea* Exer, uita-te la mine! Ce s-a intamplat? E cumva vorba de mine aici???
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 2:36 am

Da...NU! In ce sens?^chicoteste usor^
-Be with you in a minute,bro!
^isi intoarse privirea catre ea din nou^ Nu inteleg aluzia...ti-am zis ca nu s-a intamplat nimic
^telefonul suna din nou: "Yulia" din nou. Ofta si nu-i mai respinse apelul insa dadu pe silent ca sa nu-l mai auda sunand^
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 2:44 am

*Il simti atat de rece, incat mana ce statea pe fata lui ii cazu inerta pe masa* "Mda.... chiar sunt in plus... am crezut ca are incredere in mine. Ce proasta esti sa crezi ca poti ajuta si ca toata lumea are nevoie de tine. Nu esti Maica Tereza" *dupa ce se uita la el fara sa spuna nimic, sunetul telefonului o trezi. Se ridica de la masa* Raspunde-i! *se intoarse si se duse in camera unde se arunca pe pat, imbratisand o perna* E atat de usor sa arati afectiune. Si doare atat de tare cand cineva ti-o respinge! *uitandu-se la perna* Macar tu nu ma respingi! *o mangaie putin, zambind, apoi o stranse si mai tare*
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 2:50 am

A plecat...e mai bine asa.
-O sa mi te scot din cap,definitiv.Vom fi mereu doar...prieteni^ofta si o suna pe Yulia,indrepatandu-se catre living la Ari^
"Cum?Mare.....pai....da cred ca imi pot lua cateva zile libere...de fapt.....am putea merge si 2 zile...da perfect...deseara...bine.....si eu, pa!" ^inchise telefonul.Vazu ca ramasesera intancte cheile pe masuta din hol.Isi dadu un breloc jos si-l puse la una din chei pe care o puse peste un bilet^
"You stroke my heart! N-o sa-ti daruiesc toata inima mea,ci doar jumate,astept sa ma reintregesti tu!" ^pleca apoi in camera Amirei sa ia masurile pentru geamul spart^
Lexer's apartment! - Pagina 11 Jumatatea-mea-Brelocuri-poza-t-D-n-d_1057
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 3:05 am

- Freza mea , fraiere! ^isi aranja parul ^ Ce sa-mi faca daca nici macar nu m-am vazut cu ea ^rase^. Da' tu pe cate fronturi joci? Una nu ti-a ajunge?
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 3:10 am

^izbucneste in ras^ fratello...doar una e aici ^isi duse mana catre inima^ restul sunt.....comune. O singura batalie vreau sa castig...cu tipa de la telefon ma descurc eu. Mai bine ia zi-mi..... ti s-au aprins calcaiele dupa Lolo?
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 3:17 am

- Si care e aici? ^il imita ironic si dadu un pumn in piept^.^Isi puse mana pe calcaie.^ Nup. Sunt reci. ^incepu sa rada^Glumeam. Pai, Lola e draguta. Da ce are cu tine? Sau tu cu ea?
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 3:17 am

*Il auzi pe Exer cand intra in camera cealalta si ofta* "De ce nu-mi vorbeste? Chiar asa rau m-am comportat cu el?" *lua tel si ii scrise un mesaj*

"Iarta-ma. Nu stiu pt ce pt ca nu vrei sa vorbesti cu mine, dar iarta-ma."

*ofta si puse telefonul pe perna, langa ea. "Stiu ca nu o sa-mi raspunzi"*
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 3:44 am

^primi si citi msg de la Amira^-Bro....eh.....cu Lola e poveste scurta si complicata...ce pot sa zic...am fost impreuna ^rade^ apoi a disparut. E ciudata copilita aia asa k ai grija.....cat despre inima mea.....voi incerca sa rezolv cumva asta^trase adanc aer in piept si intra in camera sa^
-Amira?Am o singura modalitate de a-ti raspunde la mesaj
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 3:49 am

*Sari speriata in genunchi pe pat. Nu se astepta sa primeasca vre-un raspuns de la el, cu atat mai mult sa aibe curajul sa vina in camera. Isi daduse seama cat de timid era. Se puse turceste Lexer's apartment! - Pagina 11 Jessica-alba-shootbangs-big ridicand usor din umeri* Nu vreau sa te oblig... dar... vreau doar sa stiu daca ai ceva cu mine. Daca am gresit cu ceva. Vreau sa stiu pt a putea rezolva. Cred! Nu stiu... eu asa gandesc
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 3:55 am

^se indreapta catre ea,asezandu-se pe marginea patului.Ii cuprinse umerii in mainile sale si o saruta scurt,dar apasat pe buzele ei carnoase^
Te iubesc! ^ii sopti apoi privind-o in ochii ei mari si nedumeriti^
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 4:02 am

*Se uita la el socata cu ochii mari... ii era greu sa respire* Ex..... Exer ... *isi musca buza atat de tare incat simti sangele.... se ranise voit... isi pleca capul, ascuzandu-si chipul in par "Eu am fost! Eu am fost tot timpul! Eu sunt vinovata pt purtarea lui Exer! Dar de ce acum? Acum cand a aparut Caleb? Pana acum de ce nu a spus nimic?"* Nu ma iubesti! Nu ai cum! E prea repede sa ma iubesti! *soptea, o parte din chip inca ii era acoperit de par*
Sus In jos
scumpik
best friends
best friends
scumpik


Capricorn feminin POSTURI : 321

Lexer's apartment! - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 4:08 am

-Stiu...e, repede si imatur din partea mea si nebunesc si pare ireal,insa s-a intamplat si nu pot controla asta^ii dadu parul de dupa ureche. Si mai stiu si ca tu simti ceva pentru Caleb. Am incercat sa stau deoparte insa e mult mai greu asa ^ii lua o mana intr-ale lui si i-o saruta,apoi o privi^
-Imi permiti sa lupt pentru dragostea ta?
Sus In jos
Terpsihora
best friends
best friends
Terpsihora


Pesti feminin POSTURI : 445

Lexer's apartment! - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 4:16 am

*Se uita la el si parca ii venea sa planga. Isi atinse buza cu degetul "La naiba cu prostiile mele" ascunse degetul, nu vroia sa vada Exer ca se ranise. Ii atinse obrazul* Nu vreau sa lupte nimeni pt mine. Nu merit atat de mult! Da, recunosc... simt ceva pt Caleb, dar inca nu mi-am dat seama exact ce. Totul e atat de nou pt mine... toate sentimentele astea ce ma incearca! *ii mangaie chipul* Totusi... de ce ai asteptat atat sa-mi spui asta? Si sunt sigura ca nu ai fi facut-o daca eu nu insistam ca proasta! *ofta* Nu stiu... iarta-ma.... era mai bine sa tac? Era mai bine pt tine?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lexer's apartment! - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 11 Icon_minitime

Sus In jos
 
Lexer's apartment!
Sus 
Pagina 11 din 23Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» White Apartment.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: