IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Lexer's apartment!

In jos 
+4
chiquita
Miky.Wolf
miss A.
scumpik
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Urmatorul
AutorMesaj
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 11:36 am

^ii raspunse la sarut neluandu-l in brate^ Hmm , se pare ca e foarte dulce impacarea ^chicotii sarutandu-l tinandu-l de gat jucandu-se cu degetele prin parul lui^
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 11:41 am

- Mmmm...e foarte dulce . ^i spuse continuand sa o sarute^
^se rostogloira imbartisati pana cand capul lui Ari se opri in bara de la pat^
- AU ! Camera asta are ceva cu mine ! Cand se intoarce fratemiu, ii zic sa puna geam la cealalta ca io nu mai stau aici ! ^chicoti^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 11:43 am

Off saracutul de tine ^il mangaia pe locul unde s-a lovit^ Eh lasa ca te pup eu si iti trece ^il saruta dulce apoi ii zmabii^ Ti-a trecut sau inca te mai doare?
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 11:44 am

^se prefacu ca reflecta^
- Da sa stii ca ma doare foarte tare. Si deodata .... AU ! si aici ^ii arata obrazul^ Da cel mai tare ma doare aici ^isi atinse buzele si ranji^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 11:46 am

Off mai mai mai ... dar accidentat mai esti mataluta ^chicotii si il pupa pe obraz prima oara apoi il saruta pasional pe buze savurand momentul^ Daca si acum te mai doare atunci nu stiu ce sa iti mai fac ^chicotii mangaindu-i obrazul^ Atunci o sa trebuiasca sa te ducem la doctor
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 11:48 am

- Cred ca nici daca m-ar fi durut ceva, dupa un asa un sarut...mmm ... imi trec toate ! ^rase^ Nu cred ca e nevoie sa merg la doctor ! :)))
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 11:50 am

E bine atunci ^zambii pupandu-l pe nasuc^ Cred ca ar trebui sa ma duc si eu acasa ..... Sau vrei sa raman aici cu tine ? ^se lasa intr-o parte sprijinindu-si capul pe mana ei ce o avea pe pieptul lui privindu-l^
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 11:57 am

^o mangaie pe par^
- Stii ca faci ce vrei tu...eu nu pot sa te oblig sa ramai cu mine. Sau da....
^se puse peste ea si o saruta lung si pasional ^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 11:58 am

Mmm ^il indeparta putin zambind^ Sa inteleg ca vrei sa raman aici cu tine? ^chicotii zambind si muscandu-si buza^
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 11:59 am

- Pai , da. ^ranji si o mai saruta o data si inca o data si inca odata =))^ Deci.....?
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 12:01 pm

^incepu sa rada de reactia lui ^ "daca ma mai saruta asa de multe ori aici ma mut :)))" Pai ... mai trebuie sa ma mai gandesc ^facuse o fata de ganditoare apoi ranji^ Normal ca vreau sa stau aici cu tine ^il lua in brate sarutandu-l rostogolindu-se prin pat ajungand aproape de margine^ Wow, cat pe ce sa aterizam pe jos ^rade^
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 12:03 pm

- Da. noroc cu tine. ^rase si el^ Asa...^o mai saruta de vreo douazeci de ori^ Asta ca sa ma asigur ca ramai si maine...si poimaine... ^ranji^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 12:05 pm

Nu mai bine ma mut de tot aici ^incepu sa rada apoi devenii un pic serioasa^ desii cred ca nu i-ar convenii lu fratitu sa fiu prin preajma "desii mie mi-ar placea sa ii arat cine e bondoaca acum si sa ii dau peste nas cum mi-a dat si el mie" Si nici sormea nu stiu cum ar reactiona. Totusi , sunt inca minora ^chicotii^ dar mi-ar placea la nebunie sa stau mereu cu tine ^zise pe un ton mai ridicat ranjind^
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 12:10 pm

- Si daca esti minora ce ? Fratimiu o sa-si inghita cuvintele sau il fac io sa si le inghita . ^ii facu cu ochiul^ Ce, el are voie sa isi aduca toate curvele pe aici si eu nu pot sa imi duc iubita? Asta-i buna. Cat despre sorta, e prea ocupata cu Alex.^chicoti^ Trebuie doar sa pun geamul ala la loc. Da un pic de vant nu strica ^rase^ Deci sa inteleg ca te muti cu mine ? ^ranji satisfacut^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 12:12 pm

Nu de tot ... Doar ocazional ^chicotii^ Abia astept sa vad ce fata face fractu si apropo sa nu vorbesti asa de iubitica lui Amira ca se supara ... saracu acum sufera dupa ea ^incepu sa rada^ off doamne! esti nebun de-a binelea... dar de asta te iubesc eu ^se stramba la el si il saruta pasional^
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 12:13 pm

^ii raspunse la sarut si ii mai dadu vreo cateva^
- Normal ca sunt nebun ! Nebun dupa tine ! Ocazional ? ^stramba din nas^ ^o mai saruta o data si mai pasional de cat o facuse pana acum^ Tu pierzi... ^rase^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 12:17 pm

Asta este ... Mai trebuie sa mai si pierd pentru ca apoi castigul sa fie mai mare ^ii facu cu ochiul zambind diabolic prinzandu-l de mijloc cu picioarele^ Ha! Acum nu mai scapi... Esti prizonierul meu ^radea , ea fiind cea care era sub el^
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 12:25 pm

- Nu ma deranjeaza. Chiar deloc. ^ranji si se lipi de ea^ Mie imi convine. Atata timp cat sunt prizonierul TAU, e perfect.
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 12:33 pm

^ii dadu pantalonii jos cu picioarele lasandu-l in boxeri .... radea in timp ce il saruta^ Asta ar fi un premiu de consolare pentru peroada mea lipsa de langa tine ? ^radea^
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 12:48 pm

O, man fata asta e mai nebuna decat mine, si imi place !
- O parte din premiu^ranji si incepu sa ii desfaca nasturii la camasa in timp ce o saruta^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 12:53 pm

Dap .... o parte din priemiu ^ranjii ajutandu-l sa desfaca nasturii apoi aruncand camasa langa pat ^ Si sa inteleg ca iti place premiul ^rosii chicotind^ Ma bucur pentru ca ar trebui sa il savurezi din plin ca o sa plec maine pana la campus ca sa pot sa vin definitiv aici... sa nu mai fiu o fugara ^rase traandu-l aproape de ea sarutandu-l^
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 1:06 pm

^ii pica fata cand auzi ^
- Hai, cum adica? Iar pleci? ^se trase de langa ea stand in fund si uitandu-se la ea^ Nu vreau sa pleci din nou....alta saptamana fara tine? Daca nu te mai intorci deloc? Daca nu te mai lasa sa pleci?
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 1:11 pm

^ii puse mana peste gura lui facandu-l sa taca .... ii zambii dulce^ Stai linistit ... nu o sa lipsesc o saptamana prostutule, doar o zi. Si o sa imi dea drumul, chiar daca va trebuie sa fiu exmatriculata si tot plec de acolo ^il mangaie si il saruta ducandu-i mainile pe mijloc^ Hai sa nu stricam momentul cu lucruri marunte ^zambii si il saruta^
Sus In jos
Criss.
almost lover
almost lover
Criss.


Fecioara feminin POSTURI : 766

Lexer's apartment! - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 1:19 pm

- Bine, ai dreptate. Daca nu vii intr-o zi , vin dupa tine. ^ranji si se lasa pe spate tragand-o peste el. ii mangaia usor spatele si mana ii ajunse la chiloti. ii dadu usor jos si continua sa o sarute pe lola^
Sus In jos
Miky.Wolf
shooting star
shooting star
Miky.Wolf


Balanta feminin POSTURI : 3391

Lexer's apartment! - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 1:25 pm

^se ridica dandu-i boxerii lui jos revenind deasupra lui sarutandu-l pasional miscandu-si corpul in sus si in jos intr-un dans al seductiei si al placerii^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lexer's apartment! - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Lexer's apartment!   Lexer's apartment! - Pagina 19 Icon_minitime

Sus In jos
 
Lexer's apartment!
Sus 
Pagina 19 din 23Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» White Apartment.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: