IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Cass house

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeMar Mai 04, 2010 8:22 am

- Eu o să fiu gata în 20 de minute... După mergem și la tine ca să te schimbi.
*îl sărută delicat pe obraz și apoi ieși din mașină, apoi după 20 de minute reveni îmbrăcată așa: http://www.shop-bay.ro/uplimg/img_A_157902_3592c1097e4674aa2b8b3131d3963278.jpg și aranjată și etc și intră în mașină*
- Eu sunt gata...
*îl privi, zâmbindu-i jucăuș*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Cass house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeMar Mai 04, 2010 8:35 am

hmm..aerati bine..dar cred ca stiam amandoi asta*o saruta*arati bine tot timpul
cred ca saracii baieti din club o sa stea numai cu privirile pe tine
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeMar Mai 04, 2010 8:37 am

- Iar pe tine toate fetele...
*se strâmbă ușor*
- Dar de data asta vreau în zona VIP, dacă nu te superi. N-am fost niciodată pe acolo, și aș vrea să văd ce e atât de interesant.
*rămase gânditoare*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Cass house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeMar Mai 04, 2010 8:44 am

*rase*eu sunt cam uratel
zona vip?aa..nu e asa de interesant..au si o chelnerita..pacat ca e logodita*spuse usor amuzat*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeMar Mai 04, 2010 8:58 am

*ridică o sprânceană*
- Urâțel? Nu prea cred.
*îl sărută scurt pe buze*
- Și să înțeleg că ai chef de agățat în seara asta? Perfect atunci. Cred că o să îl iert pe Ash până la urmă și am să îl agăț și eu.
*privi în față*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Cass house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeMar Mai 04, 2010 9:08 am

*privi urat spre ea*
ba nu,nu o sa faci asta...adica de ce sa il agati pe el,cand sunt eu aici?
*spuse suparat*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeMier Mai 05, 2010 9:51 am

*se întoarse acasă, și își făcu o baie lungă, apoi se băgă în pat și adormi la scurt timp; trecură câteva zile în care singurele ieșiri pe care le făcuse erau spre pistă și înapoi acasă, și veni ziua în care în sfârșit reintra într-o cursă*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Mai 06, 2010 1:11 am

*ajunse acasă, luând și cățelușul cu ea și se așeză pe canapea; se uită la telefonul ei care suna ca disperatul și răspunse, spunându-i lui Mich că nu mai poate să vină deoarece se simte rău, însă era doar o minciună; închise telefonul și se gemui ușor pe canapea, amintirile trecându-i prin minte, chinuind-o, însă nu mai suportă; deja era prea mult pt. ea și nu mai vroia să treacă peste; se ridică și se duse în baie, unde luă un flacon de somnifere, pe care le lua în ultimul timp deoarece nu putea să doarmă, și reveni în living unde luă o supradoză; după vreo jumătate oră Mich veni la ea deoarece era îngrijorat de starea ei, și cum nu primi nici un răspuns, intră și o găsi pe canapea; încercă să o trezească, însă fără succes și chemă o ambulanță; ambulanța veni și la fel și presa, care dădu știrea peste tot*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 07, 2010 12:47 am

*ajunse acasă, unde Mich o lăsă și plecă, și intră tristă, însă cățelușul o întâmpină și ea se lăsă în jos, zâmbind*
- Ai stat cam singur pe aici, nu? Îmi pare rău că te-am lăsat singur...
*oftă ușor, însă încă zâmbea*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Cass house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 07, 2010 9:18 am

*un curier batu la usa,trimitandu-i lui cass niste invitatii la o petrecere a celebritatilor in acea seara*domnisoara xxx ar dori sa veniti la aceasta petrecere...puteti si aduce pe cineva cu dumneavoastra
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 07, 2010 10:44 am

*îi mulțumi și apoi închise ușa, uitându-se la invitația din mâna ei*
Petrecere? Dar eu de-abia am iesit din spital...
*oftă, dar într-un final se hotărî să meargă totuși*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Cass house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeLun Mai 10, 2010 11:38 am

*o tinu in brate pana acasa,lasand pe altcineva sa conduca;urca sus si ii gasi cheile undeva,prin buzunar;deschise usa si o duse pana in dormitor,culcand-o pe pat,invelind-o si asezandu-se langa ea*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeLun Mai 10, 2010 11:40 am

- Nu!
*țipă tare, trezindu-se automat după vreo 4 ore din coșmarul pe care îl avuse, respirând cu greu, privind pierdută în jur, încercând să-și revină*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Cass house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeLun Mai 10, 2010 11:43 am

hei..usor*sopti,luand-o usor de mana*
ai visat urat probabil
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeLun Mai 10, 2010 11:46 am

*când o luă de mână tresări și se uită la el*
- Tu cum ai ajuns aici?
*își trase mâna dintr-a lui și își dă o șuviță de păr după ureche, însă strănută de vreo 2 ori consecutiv*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Cass house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeLun Mai 10, 2010 10:16 pm

*ofta si ii intinse un pahar cu apa,precum si doua pastile*
doctorul a spus sa iei astea...o data la 6 ore..sa nu uiti,bine?
*zambi usor*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeLun Mai 10, 2010 11:18 pm

*îl privi neduumerită, și nu luă pastilele și paharul*
- Ce doctor și ce pastile? Sunt bine. Și în plus aștept încă niște răspunsuri...
*cățelușul urcă în pat, venind lângă ea, mârâind încet când îl văzu pe Lucas*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Cass house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeMar Mai 11, 2010 12:08 am

*ofta*minunat..si tu ma urasti?*privi trist spre catel,apoi se uita la ea*
bine...daca afli raspunsurile astea,primiti sa iei pastille apoi?
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeMar Mai 11, 2010 12:16 am

- Nu. Dacă pastilele alea sunt de fapt droguri?
*ridică o sprânceană și oftă când își auzi telefonul; se ridică cu greu, tușind, și își căută telefonul; după ce îl găsi răspunse, la celălalt capăt fiind Jack care îi spuse că i-a aranjat o excursie de o săpt. la munte, și că nu acceptă nici un refuz; oftă și acceptă, apoi se întoarse pe pat, privindu-l pe Lucas*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Cass house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeMar Mai 11, 2010 12:18 am

*ofta zgomotos*
da,sunt droguri...vezi sa nu mori de la ele sau sa iti apara riduri,mai rau*spuse ridicandu-se suparat*
nu le iei,nu iesi de aici*zambi aratandu-i cheile ce erau in mana lui*aa..si nu cauta altele,fiindca nu o sa gasesti..deci?
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeMar Mai 11, 2010 12:25 am

- De unde le ai?
*se încruntă și veni lângă el, încercând să le recupereze, însă nu reuși și îl privi nervoasă, însă oftă și își lăsă privirea în jos, tristă*
- Fă ce vrei. Nu mai îmi pasă.
*se întoarse și plecă în living, așezându-se pe canapea, privind tristă televizorul, însă strănută*
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Cass house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeMar Mai 11, 2010 12:26 am

*ofta trist si merse,asezandu-se in fata ei*
cass,nu iti vreau raul..esti bolnavioara,o pastila iti va face bine
te rog,nu mai ingreuna atata situatia
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeMar Mai 11, 2010 12:30 am

*își ridică privirea*
- Pastilele m-au adus în spital din cauza ta. Dar oricum, ce ți-ar păsa ție? Și în plus, de ce nu pleci odată?
Sus In jos
Flory
the best of the best
the best of the best
Flory


Berbec feminin POSTURI : 6471

Cass house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeMar Mai 11, 2010 12:35 am

*ofta iar si iar;cauta telefonul si il suna pe jack*
da,nu vrea sa isi ia pastilele...poate ca ar trebui sa vii tu sa o convingi*inhise telefonul si ofta*
eu am incercat..*sopti trista,apoi ii lasa cheile pe masa si merse spre usa*
Sus In jos
rawr.
admin
admin
rawr.


masculin POSTURI : 8617

Cass house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 6 Icon_minitimeMar Mai 11, 2010 12:39 am

*lăsă privirea în jos, fără să se mai uite la Lucas, cățelușul venind și el, însă se uită doar absentă la el*
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cass house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cass house   Cass house - Pagina 6 Icon_minitime

Sus In jos
 
Cass house
Sus 
Pagina 6 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Kat's house
» riley house
» Jake's house
» Mercury house
» woods house

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: