IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Ashtray house

In jos 
+7
Rocsy
Lu.lu
Ryan Hayes
Moriarty
Miss Lilith
curse of me
beBE
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iul 05, 2009 4:24 am

off:... hmm nu stiu serios.. ma mai gandesc :)).p......sa vedem cum decurg lucrurile Razz.. oricum thanks >:D< >:D<
si stiu ca e un joc tocmai de aceea fac chestiile pe care le fac :))Razz..
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iul 05, 2009 5:39 am

^intra in casa incarcata cu sacosi de de-abia mai vedea cva in drumul ei si reusi sa inchida in urma ei,usa cu piciorul^
https://2img.net/h/oi43.tinypic.com/nzg9s2.jpg


hey,e cineva acasa????
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Ashtray house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iul 05, 2009 5:39 am

off: nu dorm cu el in pat....park avea doua paturi...nu mai stiu...important e ca nu dorm..inca =))
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iul 05, 2009 5:44 am

off:hai maaah.stai cu el si dormiti in paturi separateȘ)) in fine=))
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Ashtray house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iul 05, 2009 5:49 am

of:nu suntem iubiti...iar eu am acceptat sa locuiesc k sa nu ma duc la hotel...si in plus platesc :p .....de abia l'am cunoscut....mai dureaza umpic =))
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iul 05, 2009 6:02 am

* se intoarse din bucatarie ca o ceasca de cafea* Buna Rowan!! * se duse si o imbratisa * ce maif aci??
hais ate ajut * puse cana pe masa si o ajuta*
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iul 05, 2009 6:11 am

^o imbratisa la randul ei^ buna.uite am venit si eu acasa.wow.nu credeam ca o sa aduc atatea chiar daca fac cumparaturi o zi inteaga^se incrunta involuntar^
tu ce mai face|?te-ai instalat bine?
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iul 05, 2009 6:13 am

* chicoti cand vazuse cumparaturile* eu sunt bine cred * ofta*... hmm e totul in regula deocamdata* zambi trist*.. hmm o s aies putin acuma.. dar revin pe la 10 .....
Rowan iti multumesc mult ca m-ai chemat aici... chiar aveam nevoie de udneva unde sa stau de cand cu blocul ala prost...tocmai m-au sunat si mi-au zis ca blocul sta sa se prabuseasca :|..deci iti multumesc mult
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iul 05, 2009 6:16 am

oh Goood^isi lua fata in maini,alarmata^ iti dai seama?unde statei?uite,acum ai o familie si niste prieteni care te vom ajuta.cere-mi toti ce iti trebe^ii facu cu ochiu^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iul 05, 2009 6:18 am

Oh Doamne esti mult prea buna * o imbratisa* da asa e am prieteni.. * ofta* iti sunt datoare :D Multumesc :D...
si cum a fost ziua ta?? * isi lua cheile d ela masina in mana si telefonul*
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iul 05, 2009 6:22 am

plina,sa zicem^ rase^ ok,hai ca nu vreau sa te mai retin.have fun oriunde te-ai duce^chicoti pupand-o pe obraji^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iul 05, 2009 6:24 am

* rase* pai nu merg nu stiu unde.. ma intalnesc cu cineva...cica despagubiri de pe urma apartamentului...
ne vedem atunci * o pupa si ea pe obraz si iesi zambind*


Ultima editare efectuata de catre MissV. in Dum Iul 05, 2009 10:32 am, editata de 1 ori
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iul 05, 2009 7:56 am

^ henry iesi cascand din camera aprinzandusi o tigara...isi lua telefonul si incepua sa ii scrie un mesaj colegului de la serviciu sa ii zika ca isi ia liber cateva saptamani...incepu sa caute ceva de mancare prin frigider dar era gol^
frumos^ zise el ironic apoi comanda o pizza. dupa catvea minute sosise si comanda...henry lua pizza si merse la el in camera
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iul 05, 2009 10:32 am

* intra in casa* bine ca am rezolvat asta * nu vazuse pe nimeni prin preajma asa c aintra al ea in camera si se aseza pe fotoliu extenuata...dadu drumul la televizor si inchise ochii pentru a-si reveni putin...dupa un timp lua un DVD dintre ale iei si isi puse un film*
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iul 05, 2009 10:57 am

^iesi din camera ei,era cam abatuta.ofta lung ,apoi se duse sa isi puna ibricul cu cafea pe foc^
shit!stiam eu ca asa o sa se intamplep
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iul 05, 2009 10:58 am

* auzi miscare si deschise usa.. deja era satula sa tot stea singura* ah Buna Rowan * o saluta pe Rowan cand o vazu....* n-am stiu ca esti pe aici... eu tocmai am sosit de vreo 10 sau 15 minute..
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iul 05, 2009 11:01 am

buna,scumpo^reusi sa schiteze un mic zambet^ cum a fost ziua ta? ^in timp ce vorbea punea cafea in cesti^ce zici de o cafea?stai cu o cafegeoaica^rase^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iul 05, 2009 11:02 am

a..a fost in regula * o privea ciudat*... s-a intamplat ceva???
* clatina capul chicotind* si eu beau multa cafea deci vreau, mutlumesc...
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iul 05, 2009 11:06 am

^se incrunta involuntar^s-a intammplat,nu s-a intamplat nici eu nu stiu sigur ....defapt nu stiu ce sa mai fac^ridica din umeri neputincioasa^ nu reusesc sa dau de jason....daca a patit ceva...stiu o dau inn paranoia^rolling eyes^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iul 05, 2009 11:08 am

hmm nu cred ca s-a intamplat neaparat ceva... poate are o perioada mai grea..poate e ocupata cine stie.. nu pune raul inainte.. :|
du-te pana la el sau... nu stiu... poate il gasesti pe acasa...
* nu stia ce sa zica* de cand nu ai mai vorbit cu el?
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iul 05, 2009 11:12 am

de o saptamana^zise absenta^ dar nu e vba numai de asta....^incepu sa se plimbe prin casa agitata^ am cunoscut pe altcineva,stii....^se incrunta involuntar^eu sunt mai petrecareata de felul meu ,mai libertina,imi place sa traiesc viata la maxim^zise melancolica^ si am zis ca pot sa stau cu altcineva cat timp el lipseste,fara implicatii afective.dar cred ca am cazut in propria mea cursa^lasa fruntea in jos,oftand^
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iul 05, 2009 11:15 am

^ henry iesi din camera cu cutia goala de pizza...^
ce faceti dragelor?^ intreba el ducanduse la gunoi si aruncand cutia^
Sus In jos
Rocsy
best friends
best friends
Rocsy


Fecioara feminin POSTURI : 507

Ashtray house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iul 05, 2009 11:18 am

^sms - Rowan^
hey..ce faci?
nu am mai auzit nimic de la tine de..2 zile...esti bine? s'a intamplat ceva?
mi'e dor de tine..
my ice cream girl...

^sms^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iul 05, 2009 11:18 am

dar...asta inseamna ca sentimentele pentru el nu sunt asa de intense... chiar dca relatia voastra ar fi una mai putin afectiva..relatia cu celalat * ii treceau multe prin cap...se aseza pe canapea in living*
eu sunt diferita de tine dar iti pot intelege felul tau de a-ti trai viata...de asta ma gandesc asa...bieintgeles tot ce eposibil sa n-am dretate...

dar candva relatia asta poate deveni ceva serios daca continui ( relatia cu "celalalt"..si atunci Jason ce va face???.. nu stiu... * ofta* viata asta e un joc...si din pacate trisam pe zi ce trece mai mult si mai dureros...

poate acuma nu realizezi dar nu stii e ti se regateste mai incolo.. ma refer la faptul ca poate relaia ta va avansa....relatia cu celalat...

* deja era confuza* nu stiu asta e parerea mea...

* tresri cand il vazu si il privi ciudat apoi isi muta privirea in directia opusa ca sanu il mai vada* bine facem.. povestim..dar tu ce faci dragule??? * vorbi fara sa se uite a el... vorbi pe un ton ironic*


Ultima editare efectuata de catre MissV. in Dum Iul 05, 2009 11:22 am, editata de 1 ori
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iul 05, 2009 11:22 am

^ nu raspunse..deschise frigiderul..acolo erau toate bauturile care si le putea dori...il inchise imediat si isi aprinse o tigara...^ sincer..nici eu nu stiu ce fac...^ trase un fum si se rezema de masa din bucatarie inchizand ochii^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ashtray house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ashtray house
Sus 
Pagina 5 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» ^Ashtray's house^
» Ashtray house
» Kat's house
» Puente house
» Aida's house

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: