IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Ashtray house

In jos 
+7
Rocsy
Lu.lu
Ryan Hayes
Moriarty
Miss Lilith
curse of me
beBE
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

Ashtray house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 8:42 am

- Adica... Nu a evoluat mai deloc. M-am intors aseara si am vorbit putin prin sms-uri... Doar ca am realizat ca tin la el... Si de-aia mi s-a apins iar cu Rowan... Dar mi-a trecut. Intelegi, Rowan imi este o prietena foarte buna, nu vreau in niciun caz sa ajung la o disputa cu ea... In fine, iar acum... Am aflat ca trebuie sa plec duminica din nou la mama, doua saptamani de data asta... O sa ne vedem doar o zi, cand se intoarce el, sambata... DACA ne vedem... Nu vreau sa mi-l fure cineva, intelegi? Simt ca sunt dezavantajata cu plecarile astea, adica el n-are niciun fel de obligatie fata de mine... Daca ne-am construi o relatie stabila as pleca impacata, dar gandul ca mi l-ar putea lua cineva... Sper sa clarificam lucrurile sambata.
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 8:46 am

* zambi* o sa fie bine Aerin! Vorbesti cu el si va fi bine....
Serios, nu cred ca ar trebui s ate ingrijorezi, nu ai de ce....
O sa fie bine
Daca mai vrei ceva, te rog s aimi spui....
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 8:51 am

^ henry se trezi...inca era imbracat in tricoul si blugii de ieri..ii trebuia o cafea neaparat...isi dadu tricoul jos si il arunca in cosul cu rufe..apoi iesi doar in blugi din camera aratandusi cele 3 tatuaje...^
buna aerin...nath^ saluta el apoi se duse si puse un ibric pe foc^
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

Ashtray house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 8:53 am

^O pisca pe Nath de mana, facandu-i cu ochiul.^
- Hi, Henry... Nu te-am mai vazut de mult. Cum mai e viata ta?
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 8:55 am

la fel....a ta?^ intreba el aprinzandusi o tigara^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 8:58 am

* o fulgera cu privirea pe Aerin si pleca in bucatarie ducand canile...apoii reveni in living si se sprijini cu umarul de tocul de la usa incrcisandu-si bratele*
* prefera sa priveasca decat sa vorbeasca*


Ultima editare efectuata de catre MissV. in Lun Iul 06, 2009 9:04 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

Ashtray house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 9:00 am

- La fel. Nu te lasi si tu de fumat, sau vrei sa mori inainte sa-ti intalnesti jumatatea? N-o sa inteleg niciodata ce gasesc oamenii la tigari. Fumul e scarbos. ^Roll eyez.^
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 9:02 am

^ se apuca de ras...^ exact ca nath...^ murmura el^ poi jumatatea mea se afla in celalalt colt al pamantului...asa ca pot sa mor ca am intalnito...
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

Ashtray house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 9:03 am

- Chiar, de ce a plecat Desiree?
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 9:04 am

habar nu am...^ isi puse cafea in ceasca apoi se aseza la aerin...nu se obosi sa isi puna ceva pe el asa ca era tot dezbracat...^
Sus In jos
bluEyes
best friends
best friends
bluEyes


Scorpion masculin POSTURI : 435

Ashtray house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 9:06 am

^daniel scoase repede telefonul din buzunar si forma numarul de pe afish.^
Buna!..Sunt daniel Collins..fratele lui Jason...Eshti Aerin Mckennedy?
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 9:06 am

* statea acolo nemiscata urmarindu-i cu privirea pe cei doi... cand il uaiz pe Henry " exact ca Nath" se maimutari scurt imitandu-i expresia fetei* auzi la el....
* ofta si ramase tintuita locului* de ce dracu nu isi ia ceva tricou pe el??
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 9:08 am

^ cum isi bea el cafeaua is aminti ce a facut aseara...se ineca si se apuca de un ras isteric singur...si nu se mai putea opri...^
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

Ashtray house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 9:09 am

^Roll eyez.^ - SOS, doua fete in camera. ^Chicoti.^ - Cred ca o sa se intoarca. Stii tu ceva si nu-mi spui... Haide, te rog... Spune-mi. ^Raspunsese la telefon intre timp, dar nu il dusese la ureche.^
- Da, eu sunt. Ei bine, Jason mi-a zis ca pot sa ma mut la el. Si ma intrebam daca esti acasa, daca pot veni acum...
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 9:11 am

* se incrunta* [i] Doamne!!!!! * era exasperata* taci Henry.. Aerin vorbeste la telefon * pufni tafnoasa si plec ain bucatarie si incepu sa pregateasca ceva de mancare..isi scoase mult lucrur din frigider si le intinse pe masa pentr ca face ceva de mancare*
Sus In jos
bluEyes
best friends
best friends
bluEyes


Scorpion masculin POSTURI : 435

Ashtray house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 9:14 am

Aaaa..pai...hm..da..sigur..te astept aici..aaaaaa..cred...
^si inchise telefonul nelamurit...Intra grabit in casa si se aseza pe fotoliul din hol...^
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

Ashtray house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 9:17 am

^Inchise telefonul.^
- Hey, guys, trebuie sa plec... Ma duc sa-mi duc bagajul la Jason. Henry, deci te gandesti si-mi spui ce s-a intamplat, ok? Vin pe la voi in vreo 10 minute. Sa nu faceti prostii cat sunt plecata. Mai ales tu, Henry. ^Chicoti si iesi pe usa, urcandu-se in autobuz.^ Mama, ce ploaie... Sunt uda leoarca.
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 9:19 am

^ " ce scorpie ii nath asta...deja ma exaspereaza..." gandi henry...^ cum zici thu...^ urla el dupa nath apoi aduga in soapta...^ scorpie...^ se duse la el in camera^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 9:19 am

* striga din bucatarie* Ne vedem !! * era un fel e pa si apoi se intoarse la treaba ei si incepu sa taie legume si toate alea* Henry iti trebuie ceva de mancare sau nu??
* nu ii raspunse*.. of Doamne * o lacrima i se scurse pe obraz ..isi trase nasul si incepu sa pregateasca o masa calda pentru seara*
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 9:40 am

off:nath sorry....dar se pare k rowan va mai intarzia ceva...e nitel prinsa:))) imi zici mai incolo ce vroiai sa discutam:*
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 9:44 am

off: da Rowan... e totul in regula sweet heart.. have fun Wink

* termina de pregatit...erau facute vreo 5 feluri de mancare... miroasea asa de bine in bucatarie....vasele era deja spalate cele care fusesera folosite*
* Nath isi lua putin pe o farfurie si se puse la masa mestecand incet ..capul ii vajaia... mii de ganduri ii treceau prin cap....*
de ce dracu cedez asa de usor?? ah am uitta.. pentru ca doctorul nu stie... * se opri fiind traznita de gandul ce ii venise in minte....*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 10:00 am

^ henry murea de foamne iar din bucatarie venea cel mai frumos miros..iesi din camera^ nath?^ intreba el^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 10:03 am

* scapa fruculita* Da Henry?? haide in bucatarie am pregatit de mancare..asta daca vrei sa mananci din ce am pregatit eu....
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 10:08 am

^ intra in bucatarie cu o spranceana ridicata...^ de ce nu as vrea sa mananc de la tine...normal ca vreau...miroase grozav
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 10:11 am

* zambi trist apoi se uita spre masa* am facut mai multe feluri de mancare...alegi ce vrei * arata spre vreo 5 feluri de amncare*
* ridica din umeri*
sper sa iti placa * o spuse cu retinere*
* se ridica d ela masa si luase ultimul vas de pe cuptor... isi luase sortul apoi incepu sa mai faca unele lucruri.. mai adauga una alta si il lasa sa se raceasca..apoi se aseza la amsa din nou si incepu sa manance*
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ashtray house - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 12 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ashtray house
Sus 
Pagina 12 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» ^Ashtray's house^
» Ashtray house
» Kat's house
» Puente house
» Aida's house

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: