IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Ashtray house

In jos 
+7
Rocsy
Lu.lu
Ryan Hayes
Moriarty
Miss Lilith
curse of me
beBE
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
Lu.lu
almost lover
almost lover
Lu.lu


Taur POSTURI : 679

Ashtray house - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 6:23 am

off: v-ati rugat la doamne doamne sa nu vada siiaca ca va asculata rugaciunile! a veenit ingerasul cel bun sa va pazeasca! dar un dracusor roscat i-a luat locul si va pregatit un cazancu smoala incinsa >:)>:)...hmmmde nu va opreati...cred ca faceam cu nervii...am inca net...deci =))=))..si daca te tot lauzi ca saruti bine.,..sa te vad cand ma intorc,,,sunt ffff greu de satisfacut,....cum a zis si sys! vezi tu!>:)>:)...Ashtray house - Pagina 11 361889Ashtray house - Pagina 11 361889Ashtray house - Pagina 11 361889 tzuc la amandoi>:D<>:D<..si pe nath si pe beth si pe derek! >:D<
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 6:25 am

off:sys nu mai zice k nu trb sa afle lumea. e secretul nostru:)))
Sus In jos
Lu.lu
almost lover
almost lover
Lu.lu


Taur POSTURI : 679

Ashtray house - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 6:27 am

off: ok ok,,=))=))))))....
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 6:29 am

off:huh.bine k nu dai anunt la ziar=))=)).hai sa vdm ce a invatat mesteru\ de la maestru\:))))=)))
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 6:42 am

off: ..mai oameni buni.. nu ati lasat-o pe Nah sa doarma aseara din cauza bauturii voastre.. railor!! :)):)).. si nu, bineinteteles ca Nath nua vazut nimic si nici nu a citit :)):)) Razz...hey Desiree >:D<

on: * intra in casa.. nu reusise sa rezolve mare lucru azi asa ca veni mai repede acasa... nu vazu pe nimeni in living evident asa ca intra la ea in camera.. facuse o baie si isi lua niste pantalonasi scurti negri si un maieu alb....isi sterse parul intr-un prosop il l lasa pe spate inca umed*

si acum ce fac??

* se uita prin camera ei iar privirea ii pica pe cartea de pe noptiera...cartea ei preferata.. o lua si se aseza pe canapea in living si se apuca de citit*
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 6:52 am

off:ubyta esti pe mess?ca vreau sa discutam ceva:*tzuc>:D<
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

Ashtray house - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 7:14 am

^Suna la usa, asteptand ca Nath sa-i raspunda.^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 7:18 am

* tresari si lasa cartea jos din mana* Rowan si Henry intra direct... oare cine o fi??
* isi scutura parul in drumul spre usa laand un iz de narcise in spatele ei*
* deschise usa* Aerin!!!! * sari si o imbratisa* Doamne ce mai faci??? bine ai revenit! * ii spuse zambind*
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

Ashtray house - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 7:28 am

- Hey, salut! Mi-a fost dor de tine... Ce s-a mai intamplat cat am fost plecata?

[off: iti place semnatura mea, a la Rowan?:D]
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 7:32 am

* se dase din usa si ii spuse sa ia un loc pe canapea*.. of Doamne cat sau intamplat dar defapt nimic.... * ofta*.. o sa innebunesc.. ma rog.. nu conteaza asta...spune-mi cum a fost.. aa si vrei o cafea??

off: daaa m-am gandit ca este o asemanare Razz.. imi place :D:D
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

Ashtray house - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 7:37 am

- Cum sa nu, vreau. Cu zahar, te rog. Ei, m-am certat putin cu mama... Zi-mi ce s-a mai intamplat... Cu Jason si Rowan. ^Expresia fetei ii pali.^
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 7:38 am

off:sa nu-mi beti toata cafeaua,vedeti ca fac urat dimineata:)) sunt cafegioaica:))=))
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 7:44 am

off: am, cumparat eu mai doua pachete de cafea..ai uitat ca si eu beau cafea??? so m-am gandit sa cumpar mai multa :))

* se uita la ea ciudat* cu Jason si Rowan?? nu stiu..
Aerin nu te supara pe mine....Rowan e o prietena buna de a mea.. ii sunt recunoascatoare pana la cer ca m-am invitat aici...
imi pare rau Aerin dar nu vreau sa fiu o spioana.. te rog sa ma scuzi... amandoua sunteti prietenele mele...si cred ca asta e problema intre voi... serios ca imi pare rau * ofta si se duse in bucatarie si facu rapid doua cafele si le aduse asezandu-se langa eape canapea*...

oricum cred ca Rowan are pe altcienva..adica are! nu stiu cine dar are.. ma rog

* ofta din nou si sorbi dn cafea* e-ai mutat sau stai tot acolo?? nu de alta s astiu unde sa itif ac o vizita in caz ca n-o sa mai suport locul asta * ii zambi trista*
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

Ashtray house - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 7:50 am

- Nath... Nu ti-am cerut sa o spionezi... M-am gandit sa fii in preajma lor ca sa eviti... O eventuala... Nu conteaza. Pai, nu m-am mutat inca. Jason e plecat, asa ca i-am lasat un bilet la usa fratelui lui, sa ma sune cat de repede poate... Deci inca stau la mine. Nu stiu ce o sa fac... Cred ca o sa ma sune in curand. Si, tu ce mai faci? Ai gasit pe cineva?
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 7:54 am

* sorbi din cafea urmarind-o cu privirea* ti-am zis cred ca Rowana re pe altcineva :|.. ma rog.. gata cu subiectul asta...chiar ca ii sunt recunoascatoare pentru tot :|...blocul meu sta sa se prabuseasca si era sa raman pe drumuri pana imi cumparam ceva daca Rowan nu ma ajuta :| gata

* pufni...nu reusi sa schiteze niciun zambet* eu fac.... * facu o pauza* bine fac.. da! doar ca toate merg prost :|...de la um timp nu ma simt deloc bine.....plus ca nu ma inteleg bine cu unul dintre tipii care stau aici * ii spuse in soapta*

nu stiu ce va fi si cum va fi.. o sa treaca bineinteles * zambi trist* si nuh.. n-am gasit pe nimeni...
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

Ashtray house - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 8:00 am

^Ofta profund. O deranja faptul ca Nath credea ca ea nu ar fi facut acelasi lucru daca nu ar fi fost plecata.^Mda. S-a dus si cu CMBP... Poate ca u ar trebui sa ma mai implic atat de mult in nicio relatie... - Cu cine nu te-ntelegi? Cu Henry, cumva? Stiu ca poate da dureri de cap, din cate mi-a spus Daisy...
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 8:03 am

* facu ochii mari* Daisy???
* apoi se relaxa* da!..nu!.. adica nu conteaza.. nu mai imi pasa...sincer...sunt asa de nici-cum, incat imi e indiferent tot ce mi se intampla, tot acolo sunt.. * ofta*..
ma rog..
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

Ashtray house - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 8:05 am

- Uff, Nath... Girl, u need to hang out! Ce zici, vrei sa mergem pe undeva? Inca astept sa ma sune Daniel... Stii, s-a deschis un spa, poate ai vrea sa mergem... Ce zici? Te mai relaxezi si tu putin...
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 8:09 am

* flutura o mana in aer* nu ... multumesc... nu ma simt bine.. am si picat intr-o zi si am dat cu capul de asfalt si inca rana nu mi se inchide si tot asa...

perefer sa nu fac efort sau ceva de genul... oricum iti multumesc pentru implicare...

* facu o pauza* s-ar putea sa ma mut weekendul asta.. nu stiu...am vorbit cu cineva deja..si am un loc ft dragut unde sa stau..s-ar putea sa nu ma mai prinzi pe aici in viitorul apropiat ...dar inca nu e 100%
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

Ashtray house - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 8:12 am

- Serios? Unde? Zi-mi si mie, m-ai facut curioasa... Pai la spa nu prea faci efort. Te lasi masata, daca asta se considera efort. ^Chicoti.^ - N-am adus masina, dar e la doi pasi. Mai scapi si tu de probeme... ^Lua o gura din cafea si apoi o guma cu aroma de capsuni.^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 8:14 am

inca nu stiu sigur locul.. am vort cu un tip ...nu stiu inca...
* ofta* bine o sa vin dar nu azi.....maine sau poimaine vin.. vedem.. inca nu stiu.. mi se face rau ft des nu stiu ce dracu am..si prefer sa stau acasa undeam medicamente la indemana * schita rapid un zambet*
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

Ashtray house - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 8:22 am

- Aaa, OK. ^Ii parea rau pentru Nathalie.^ - Nath, tu chiar ai nevoie de cineva care sa te sustina, care sa fie in permanenta cu tine... Un iubit. Serios. Trebuie sa iesi, sa cunosti oameni noi... Si eu ma simt foarte singura... Stii cum se spune, cine nu se aseamana, se aduna. Poate iese ceva cu Henry asta... E dragut, ce-i drept. Diferit. De ce va certati voi doi mai exact? ^O lua de mana, ca pentru a o consola.^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 8:29 am

* o stranse usor de mana* Aerin....Henry ...e...total diferit de mine...
Stii?? tu stii ca eu am avut o copilarie grea, din cauza asta sunt foarte retinuta,foarte diferita de ceilalti* facu o mutra de parca era dezsgustata de sine insasi* Defapt Henry ma considera o ciudata..Nu stiu, e atat de...dur * facu o pauza* da asta e cuvantul!

Si oricat de mult m-as schimba,daca as ajunge sa fumez, sa merg la nu stiu ce petreceri, sa beau.....* nu mais tia ce sa zica* sa ajung una dintr-aia de pe centura...Tot nu m-as simti bine!!

* ofta* stiu Aerin cum sa te simti singura, crede-ma ca stiu perfect... sunt singura din toate punctele de vedere. Familie nu, prieten nu, si ei bine, am si eu 3 prietene bune Anne tu si Rowan..cam atat..

oricum nu mai conteaza asta... povesteste-mi tu ceva
si tu ar trebui sa iti gasesti pe cineva cat mai repede *pufni*
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

Ashtray house - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 8:34 am

- Pai, ce sa-ti povestesc... Mi-e dor de Jason. Nu l-am vazut de-atata timp... Stii, fratele lui e singur. Nu l-am vazut, dar daca e frate cu Jason...
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 8:36 am

* rase* Aerin, nu. Nu imi pasa serios.. nici de ar fi fratele lui Orlando Bloom sau a lui Antonio Bnaderas...bine poate ca am exagerat!
serios acum.. nu vreau sa ma bag in lucruri de genul asta

hmm nu stiam ca relatia dintre tine si Jason a evoluat asa de mult * o privi curioasa*..
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ashtray house - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 11 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ashtray house
Sus 
Pagina 11 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» ^Ashtray's house^
» Ashtray house
» Kat's house
» Puente house
» Aida's house

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: