IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Ashtray house

In jos 
+7
Rocsy
Lu.lu
Ryan Hayes
Moriarty
Miss Lilith
curse of me
beBE
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 12:13 pm

* isi lua niste salata si manca in linistite....isi lua si niste spaghete si termina ridicandu-se de la masa*
* isi pusese niste punch si se rezema de mobila din bucatarie privind in gol asteptand sa zica cineva ceva*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 12:15 pm

^ se duse dechise frigiderul si scoase o sticla de vin^petrecere...^ sugera el cu un zambet nevinovat^
Sus In jos
beBE
almost lover
almost lover
beBE


Leu feminin POSTURI : 921

Ashtray house - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 12:16 pm

^isi lua mp4 si se arunca pe canapea cu castile in urechi^ dak adorm nu ma treziti
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 12:16 pm

* clatina din cap..ii venea sa zica ceva dar nu mai zise nimic* iau antibiotice...
;La dracu! am uitat de ele!!!
* se repezi si isi lua iarasi multimea de medicamente*
dar parca nici tu nu trebuia sa bei * zise chicotind fiind intoarsa cu spatele*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 12:22 pm

^ se duse in spatele ei dandui parul intro parte si sarutando pe gat^ un pahar nu stica niciodata^ zise el printre sarutari^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 12:26 pm

* chicoti simtind iarasi mi de fiori la atingeea lui*
* se intoarse spre el zambind*Henry * i puse mana pe fata si il privea dulce zambindu-i* nu stiu cum am ajuns aici dar in momentul de fata sunt total data peste cap
* il tase aproape de ea si i se impletici mainile din nou in parul lui....il saruta pasional apoi se dezlipi* hai lasa-ma sa imi dau tampeniile astea....
si nu vreau sa beau.. dar daca tu vrei poti sa bei * chicoti intorcandu-se sa isi ia ultima tura de pastilute*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 12:30 pm

^ incepu sa rada^ arati de parca teai droga...^ puse sticla la loc in frigider si isi aprinse o tigara^ acuma nu ai nici o scuza sa nu fumezi^ spuse el intainzandui pachetul si zambind seducator^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 12:36 pm

* isi incrucisa mainile pe piept si zambi*
n-o sa fac asta si nici tu nu ar trebui
crezi ca prostiile astea nu's dorguri destule??? * se uita spre medicamente*
si nu te pup pana nu termini * se apropie si il mangaie usor pe fata apoi trecu pe langa el si se duse in fata geamului* iarasi ploua * zambi* ce frumos e..* ofta*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 12:41 pm

^trase adanc in piept fumul de la tigara se duse apoi la nath o prinse de talie si o intoarse spre el sarutando si dandui fumul din plamani ei in gura^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 12:45 pm

* il impinse de langa ea incepand sa tuseasca* La dracu Henry!! vrei sa ma omori??? * o lua iarasi durerea de cap....inca tusea...se dusese la bucatarie si lua inca o pastila *
Raule! n-ai ce face.. stii ca nu imi place!!
* mai tusi de cateva ori..apoi se linisti si isi dadu parul pe spate*
* se aseza la masa cu un pahar de apa in fata*... tre sa te fac sa le lasi naibii in pace... deja ma streseaza rau chestiile alea Henry..si tu ma stresezi si mai rau cu fazele astea * spuse nervoasa*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 12:49 pm

^ stinse tigara ranjind ca un diavlol^ bine...promit sa nu mai fac^ dar incrucisa doua degete la spate....scoase din frigider inghetata de ciocolata^ vrei?
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 12:50 pm

nu! * nu il privi..se incrunta si mai lua o gura de apa acoperindu-si fata cu mainile*
mananca tu!
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 12:54 pm

de ce nu...haide o gura mica...te rog^ zambi spre ea apoi scoase 2 lingurite din sertar si se puse in fata ei incepnd sa manance si intinzandui cealalta lingurita^ te rog....
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 12:57 pm

* il privi incruntata apoi insfaca lingurita nervoasa si o infinse in inghetata*
* lua cateva inghitituri apoi arunca lingurita in chiuveta* gata acum e numai a ta...
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 1:00 pm

cum vrei thu^ mai lua cateva lingurite si apoi o puse inapoi in frigider^....cc zici mergem la mine in camera pe balcon..ii o priveliste superba cand ploua...
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 1:03 pm

* il privi inca incruntata..lua o gura de apa sis e rdica punandu-si paharul in chiuveta*
bine hai...dar inca nu te iert* era serioasa*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 1:08 pm

^o lua de mana si o conduse spre camera lui deschise usa si o lasa sa ii admire camera intrand inauntru^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 1:09 pm

* ramase stupefiata cand intra acolo* Doamne ce e aici?? unde sunt?? * il prinse de mana mai tare* tu.. tu dormi in locul asta??
* privi cu teroare posterele* aia...aia sunt prietenii tai?? * nu se simtea deloc bine in locul ala*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 1:14 pm

^ incepu sa rada lundo cu o mana de talie^ nu..asta este the joker din batman..asta ii dintrun film horror^ ranjnd uitanduse la posterul care reprezenta un om chinuit plin de sange^ si asta...este legendarul fuck the system...nu iti place?
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 1:15 pm

* isi ascunse fata in umarul lui* hai sa iesim de aici pana nu visez cu prietenii tai la noapte
tu....cum poti dormi aici??
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 1:17 pm

mie imi place...^ o conduse in balcon unde avea doar un scaun...se aseza pe el^ poti sa stai la mine in brate^ ranji^
Sus In jos
Miss Lilith
biggest fan
biggest fan
Miss Lilith


Pesti feminin POSTURI : 1299

Ashtray house - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 1:17 pm

*intra in casa si merse direct in camera ei salutandu-i pe cei doi...facu repede un dus apoi se baga in pat adormind imediat*
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 1:21 pm

* ramase intr-un colt privind ploaia si inspira adanc*
nu mai ranji asa
* se aseza la el in brate si isi lasa capul pe pieptul lui inspirand din nou aerul* ce frumos e...
Henry vreau sa te intreb unele lucruri...
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 1:23 pm

^ isi puse o mana in jurul taliei ei^ da... ascult...
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 1:28 pm

* oft.. nu stia cum sa spuna* te-am mai intrebat asta ieri dar nu mi-ai raspuns??acum doua zile... aproape nu ma suportai si acum?? din cauza schimbarii asteia s-a schimbat totul intre noi * ofta din nou fanad o pauza si ascultand ploaia*
cu...desiree cum ramane * isi ridica capul si il privi in ochi*
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ashtray house - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 18 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ashtray house
Sus 
Pagina 18 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» ^Ashtray's house^
» Ashtray house
» Kat's house
» Puente house
» Aida's house

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: