IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Ashtray house

In jos 
+7
Rocsy
Lu.lu
Ryan Hayes
Moriarty
Miss Lilith
curse of me
beBE
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 1:32 pm

^ se uita la ea...^pai...hai sa uitam de ea pentru un timp...nici macar nu suntem impreuna...neam sarutat o data si atata...^ isi apropie incet fata de a iei^ haide sa uitam de tot ce ne inconjoara pentru cateva momente^ incepu sa o sarute^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 1:34 pm

* il saruta punandu-i mana pe fata apoi se dezlipi de Henry*. daca o sa continuam asa o sa imi fac o pasiune pentru tine si apoi....apoi se va intoarce Desiree... probabil o vei placea * ofta si il mai saruta o data apoi il privi in ochi*...
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 1:39 pm

^ ofta si isi aprinse o tigara..sufland fumul in directia opusa lui nath^ poate si eu voi face o pasiune pentru tine...mai sti...^ii trase cu ochiul^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 1:43 pm

* zambi trist scurt apoi isi lasa capul jos pe pieptul lui...in gand auzea o piesa lenta ...inchise ochii apoi ii redeschise si lua o gura de aer*
ma simt asa de ciudat.... parca nu as fi eu..... ma rog o sa imi revin cred..
spune-mi ceva...orice...
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 1:47 pm

^ mai trase din tigara^hmmm..o data am mancat o rata vie...^ chicoti^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 1:49 pm

* izbucni in ras* buna bun asta...
eu vorbesc seruis...cand eram mica obisnuiam sa mamnc furnici.. daca tot ai adus vorba de asta....
* chicoti* cineva mi-a spus ca din ele se fac otet asa ca m-am apucat sa mamanc si ce-i drept erau cam acre ele asa
si cum a fost rata?? * rase*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 1:51 pm

hmmm...vie...^ incepu sa rada si o stranse mai tare ... aducando mai aproape de el^trebuia sa contiunam ceva noi 2^ ii sopti la ureche^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 1:54 pm

*marai ciudat*...mda stiu * casca* dar sunt asa de obosita de nici nu imi vine sa ma misc de aici...* inchise ochii*...altadata .... sunt rupta in bucati....* ofta*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 1:56 pm

^se ridica de pe scaun cu ea in brate si o duse in camera trantindo pe pat...^ am zis k incapem amandoi in sicriul meu...si thu ai zis ca alta data....cred ca acuma ii data aia^ se intinse langa ea pe pat^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 2:03 pm

* rase* Thoamne tu crezi ca o sa pot dormi aici?? mor de frica..si in plus...sa...dorm cu tine???a adica ....
* parca nu ea zise cele de dinainte.....trase o parte din plapuma peste ea si se ghemui langa Henry* nu stiu de ce fac asta..probabil din oboseala...dar sa nu faci nimic nesabuit Henry...te implor * se uita in ochii lui...apoi ajunse mai aproape de faa lui si il saruta cu sete.il trase mai aproape de ea luandu-i fata in maini * Noapte buna * il lua si- mai saruta de cateva ori apoi adormi la el in brate*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 2:17 pm

ce dracu are camera asta..mie imi place...^ vazu ca a adormit asa ca o stranse mai aproape de el...scoase o tigara si o aprinse sufland fumul cat mai departe de nath...se uita la ea...o impinse putin la o parte si se ridica din pat...se apleca si de sub pat scoase o cutie...lua un joint de acolo si iesi in balcon...incepu sa il fumeze masandusi incet tamplele...se uita la stele de afara...de obicei noaptea nu putea dormi...isi termina jointul si intra inapoi in camera inatindanduse langa nath...in cateva minute adormi si el...^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 11:39 pm

* era absolut sigura ca totul fusese un vis....vroia sa deschida ochii doar ca sa vada ca afe dreptate....*
*motai un pic si apoi isi deschise ochii... un val de teroare o trecusera..1 era in pat la Henry si 2 tocmai dormis ein camera aceea*
La dracu ce am facut???sau ce caut aici???? * se ridica usor vazandu-l pe Henry ca dormea.....il privi cateva secunde si il saruta usor pe obraz apoi iesi incet din camera lui inchizand usa*
Doamne n-o sa mai fac asta niciodata....imi pare rau ca am facut asa ceva....
* se indrepta psre bucatarie si isi facuse o cafea.....apoi merse la ea in camera* Mult mai bine * chicoti si isi lua niste haine curate si intra sa faca un dus*
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

Ashtray house - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 11:57 pm

^Suna la usa, exasperata la gandul ca Nath nu era acasa...^ Gata, gata, calmeaza-te... Daca nu e, o sa mananci niste salam cu branza si rosii...
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 1:00 am

* auzi niste batai in usa.....iesi rapid din baie cu parul prins si isi lua pe ea niste blugi negri si tricoul cu formatia preferata si se repezi la usa*
oh Buna dimineata Aerin!
* o imbratisa* ce mai faci draga mea??....
hmm tocmai luam micul dejun adica vroiam... mi te alaturi??
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 1:03 am

^ se trezi...nu se mai trezise in viata lui la ora asta atat de devreme...facu un dus si se duse in bucatarie....^ buna aerin....nath^ se indrepta spre ea^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 1:07 am

* chicoti cand il vazu pe Henry* Neata ! ce esti asa de matinal??? * ii zambi dulce*
* se duse la frigider si scoase o gramada de mancare pregatita de ea... 3 feluri de apritive si lapte si cafea si inghetata si tot ce avea *..
hmm Aerin spre sa te saturi :))
* isi lua o cana mare e cafea si sepuse la masa sorbind din ea*
Henry manaci si tu??
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 1:09 am

^ se duse la masa si isi puse capul in maini..simtea ca ii pocneste..."gata fara jointuri" gandi el^ cat dracu ii ceasul?
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 1:09 am

* se incrunta putin* esti bine?? e 12 si 10.....
e cam amiaza...imediat...
sigur esti bine??
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 1:11 am

nu...prea...^gata..imediat ii exploda capul...isi aprinse o tigara^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 1:14 am

* se ridica de la masa si se duse langa el* ce ai facut mai??
* il prinse de umeri aplecandu-se si sarutandu-l pe obraz*
esti sigr ca iti face bine aia acuma?? nu vrei ceva sa mananci intai sau o cafea??
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 1:18 am

sunt..bi..^ simtit o intepatura puternica^....bine..nu iti fa griji...nu prea cred k vreau sa mananc acuma...^ sufla afara fumul din plmani si se intoarse spre ea...o prinse de talie si o lipi de el....ranji ca un diavol apoi o saruta pasional^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 1:21 am

* ii raspunse si ea tandru la sarut dar se opri amintindu-si ca Aerin era acolo*
Henry... cred ca mai ai nevoie sa te odihnesti putin.. nu prea te vad in apele tale ...
* il mai saruta o data apoi se dezlipi de el si ii mangaie usor fata privindu-l in ochi*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 1:23 am

ehh...vin in doua secunde...^ se ridica de pe scaun..se duse la el in camera...si scoase cutia de sub pat..lua inca un joint si se duse in balcon aprinzandul...acuma numai asta iar fi calmat durerea de cap^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 1:27 am

* se incrunta...* ce e cu el??
* se indrepta spre camera lui...parca ii era groaza...dar nu ii pasa...batu usor la usa asteptand s aii raspunda... dar nu veni nimeni si deschise usa.. nu era nimeni in camera asa ca se indrepta spre balcon..*
* il vazu pe Henry acolo si ramase impietrita* Henry??? * intreba stupefiata si aproape fara glas* ce faci cu aia???????
* isi acoperi fata cu mainile apoi se uita la el punandu-si mainile in sold*


Ultima editare efectuata de catre MissV. in Joi Iul 09, 2009 1:28 am, editata de 1 ori
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 1:28 am

ehhh....^ se blocase^..fumez....o tigara^ ranji nevinovat^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ashtray house - Pagina 19 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 19 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ashtray house
Sus 
Pagina 19 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» ^Ashtray's house^
» Ashtray house
» Kat's house
» Puente house
» Aida's house

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: