IUBIRI ADOLESCENTINE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IUBIRI ADOLESCENTINE

❤ we are young, we run free stay up late, we don't sleep got our friends, got the night we'll be alright ❤
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Verificati periodic sectiunea IMPORTANT!
Atunci cand vreti sa fiti adaugati intr-un nou grup al unui rpg la care v-ati facut personaj, aveti responsabiltatea sa postati aici
Ultimele subiecte
» Echoes of war
Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeLun Apr 06, 2015 10:00 am Scris de Kira

» Conditii afiliere
Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeSam Aug 03, 2013 12:13 pm Scris de Yoana

» Darkest whisper
Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:17 am Scris de Anne Marie.

» Anunţuri
Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 2:07 pm Scris de rawr.

» Regulament
Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 8:52 am Scris de rawr.

» Drowned in Passion
Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeMar Iun 11, 2013 3:52 am Scris de lyula

» Cass house
Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 1:54 am Scris de Mitch Mercury

» riley house
Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 11:42 am Scris de rawr.

» Purple house
Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:27 pm Scris de Kryptonite

» Heath`s house
Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 4:49 am Scris de Kryptonite

» Ari's Apartament
Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:25 am Scris de Kryptonite

» Leigh Allen house
Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:24 am Scris de Kryptonite

» Mercury house
Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:23 am Scris de Kryptonite

» Hotelul
Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 5:22 am Scris de Kryptonite

» riley house
Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeDum Iun 06, 2010 7:04 am Scris de Flory

iubiriadolescentine


❥ RPG FORUMS
dip.
❥ NON-RPG FORUMS

❥ FACEBOOK & OTHER PAGES
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Ashtray house

In jos 
+7
Rocsy
Lu.lu
Ryan Hayes
Moriarty
Miss Lilith
curse of me
beBE
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 1:32 am

Qu'est que tu dis???
* il privea inmarmurita* tu chiar ma crezi... proasta??
o tigara o fumai de fata cu mine si nu trebuia sa vii aici ca sa o fumezi
* il privi ciudat*....
Mon Dieu! Henry mi-ai spus ca nu mai faci dintr-astea....* ofta si pleca din balcon....se duse in bucatarie si isi mai puse o cana de cafea mare asezandu-se la masa cu privirea impietrita si sobind din cana*


Ultima editare efectuata de catre MissV. in Joi Iul 09, 2009 3:15 am, editata de 1 ori
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 1:36 am

^ stinse jonintul si il puse pe marginea scaunului..se duse dupa ea in bucatarie... se aseza la masa langa ea^
pai..da intr-un fel nu mai fac din alea^ se incrunta^ fara cocaina...extasy...hasis...metanfetamina...si multe altele..aia era marijuana...da cea mai mare dependenta...am zis k nu imi mai bag in vene nu ca nu fumez...crezi ca eu nu as vrea sa nu mai depind de prostiile alea?
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 1:40 am

* clatina din cap oftand* of Henry....* se juca cu cana in maini*
nu stiu ce sa zic Henry... asta e o moarte sigura :|...
nu vreau sa ac pe Doamne Doctor dar...e atata de periculos pentru organism * lua o gura de aer si il privi*.. nu imi place asta deloc... oricat de..usoara ar fi pe langa celelalte...
dar tu decizi... in fond e viata ta * isi pleca privirea si mai sorbi din cafea*


Ultima editare efectuata de catre MissV. in Joi Iul 09, 2009 3:16 am, editata de 1 ori
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 1:41 am

incerc sa renunt la ele....dar nu pot...^ se intoarse spre ea si o privi in ochii...^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 1:44 am

* nu se uita la el* imi imaginez...* ofta din nou*..dar nu e deloc bine...
stiu ceva depsre ele ca doar vreau sa dau la medicina dar..
pur si simplu iti scrteaza viata cu cativa ani buni!..esti tanar acum si poate nu iti dai seama...
si.....* facu o pauza*.. chiar daca pate n-o sa ne mai intelegem bine mai incolo in viitorul indepartat ..sau poate ceva se va intampla... nu vreau sa te pierd ..asa de repede..* isi ridica privirea la el incet*


Ultima editare efectuata de catre MissV. in Joi Iul 09, 2009 3:17 am, editata de 1 ori
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 1:47 am

^ ii zambi^ nu scapi tu asa de usor de mine...^ isi puse o mana in jurul umerilor ei tragando spre el^daca nu fac pana la 25 de ani cancer la plamani ma mir...miracol
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 1:50 am

* schita un zambe dar il sterse rapid de ep fata* nu glumi cu asta Henry....
* isi lasa capul pe umarul lui* nu stiu ce sa mai zic...
te rog ai grija... si incerca sa imputinezi idn ele sau stiu eu??..* se ridica si il privi in ochi*
nu pot sa opresc asta in locul tau...dar ar trebui sa ia vointa mai mult in tine Henry * se aorpie de chipul lui si il prinse intr-o sarutare lunga*
* se desprinde de el si ii spuse* tu tot o sa ma omori mai repede pe mine decat pe tine insuti * chicoti*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 1:54 am

^ ranji^ poate...^ se apropie incet de buzele ei..o mana era pe gatul ei...ii simtea rasuflarea calda pe fata^ si cum preferi sa mori?^ sopti el...incepu sa o pupe pe obraz...apoi se indrepta spre ureche de unde o musca incet...continua sa o sarute pe gat..^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 2:00 am

* inchise ochii dadu-si capul pe spate chicotind* hmm ce zici daca iti spun ca nu vreau sa mor???
* aceasi fiorii ii trecura din nou prin tot corpul .. isi pusese mainile pe gatul lui apoi isi inclina capul ajungand la buzele lui... il musca de buza si incepuse sa il sarute*
ce leu masochist esti tu...dar te vindec eu n-ai grija * spuse printre sarutari si mutandu-si mana pe pieptul lui*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 2:01 am

^ o saruta in continuare...isi intinse mana dupa un cutit..rupse sarutul si il puse ei la gat ranjind^ ce zici de o crima pasionala?
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

Ashtray house - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 2:02 am

^Isi drese vocea. Unde erau Nath si Henry?^
- N... Nath?
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 2:04 am

* nu riposta deloc*
* ramase intepenita privindu-l zambind* deci chiar esti criminal....*se uita ciudat la cutitul din mana lui* aha deci eu nu scap de tine dar scapi tu de mine huh??
* il privi* ti-ar placea sa ma ucizi din pasiune???


Ultima editare efectuata de catre MissV. in Joi Iul 09, 2009 2:11 am, editata de 2 ori
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 2:06 am

si inca cum....^ apsa incet cutitul apoi il puse incet pe masa si incepu a o sarute in locul unde erau cu catvea momente in urma lama cutitul..^ nu ti-ar placea sa fiu criminal?
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

Ashtray house - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 2:06 am

^Se saturase. Se ridica de la masa si il vazu pe Henry cu cutitul la gatul lui Nath, care radea.^
- Aaa... Ai nevoie de ajutor? ^Chicoti.^ - Sau chiar te omoara...?
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 2:11 am

* tresari cand auzi vocea lui Aerin* .. mda...sunt* inghiti greu* sunt aici.. vin *ii arunca o privire lui Henry .. il saruta jucandu-se ca parul lui*
dragule... * ii sopti la ureche* nu cred ca mi-ar placea sa fi criminal in sensul asta * chicoti* Doamne ce am spus??
* se dezlipi de el si se indrepta spre Aerin* imi pare rau * rosise putin*.... deci te-ai sturat?? totul e in regula??
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 2:12 am

wops...aerin am uitat ca esti..aici...^se uita la nath^ esti salvata...dar mai tarziu...nu mai are cine sa te salveze^ chicoti^ oricum eu trebuie sa plec acuma...
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 2:13 am

* se intoarse fulgerandu-l cu privirea* iti dau eu tie mai tarziu criminalule * zambi misterioasa*
unde pleci??
* ii spuse rapid lui Aerin* stai putin...* sis e intoarse spre Henry*


Ultima editare efectuata de catre MissV. in Joi Iul 09, 2009 2:15 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

Ashtray house - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 2:14 am

^Clipi dezorientata.^
- Da, mi-a placut mersi... Um... Nath, ai de gand sa-mi povestesti si mie ce se intampla aici?
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 2:16 am

doua minute Aerin..vreau sa ma asigur ca nu merge sa ucida pe nimeni
* chicoti asteptand raspunsul lui*

n-ai grija c ate tin eu minte mai incolo * ii spuse lui Henry*
Sus In jos
Abby
best friends
best friends
Abby


Gemeni feminin POSTURI : 527

Ashtray house - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 2:17 am

- Nath, daca... Intrerup ceva pot pleca... ^Facu o fata schimonosita, apoi se indrepta spre ea.^
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 2:18 am

ma duc la gagici...^ incepu sa rada^ trebuie sa ma duc defapt pana la lucru..nu stiu ce probleme au aparut^ isi dadu ochii peste cap^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 2:20 am

* rase* bine..ai grija de tine ...ne vedem spre seara * se duse la el si il saruta privindu-l in ochi* ne vedem Henrrrry * accentua "r-ul" *

* se intoarse spre Aerin* stai linistita mai.... nu intrerupi nimic... hai sa ne asezam doar n-o sa stam in picioare * il privi pe Henry fugitiv si se aseza pe canapea cu Aerin*
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 2:24 am

^ isi lua geaca din cuier pe el...apoi veni la nath si incepu sa o sarute..^ o sa pregatesc cutitele diseara^ii sopti la ureche^
Sus In jos
Moriarty
pretty little liar
pretty little liar
Moriarty


Rac feminin POSTURI : 1940

Ashtray house - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 2:26 am

* se ridica spre el si il saruta lung apoi se desparti de el* nu sunt pregatita sa mor inca * chicoti* nu acum....
pana vii tu o sa le ascund pe toate
*se intinse si il mai saruta o data*
sa ai o zi buna, dragule!
Sus In jos
curse of me
biggest fan
biggest fan
curse of me


Fecioara feminin POSTURI : 1211

Ashtray house - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 2:29 am

mersi la fel^ se indeparta si ii trase cu ochiul...^ atunci ascunde si drujba din dulapul meu ...si toporul...pa aerin^ iesi din casa^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ashtray house - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ashtray house   Ashtray house - Pagina 20 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ashtray house
Sus 
Pagina 20 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» ^Ashtray's house^
» Ashtray house
» Kat's house
» Koningen House
» Purple House

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IUBIRI ADOLESCENTINE :: Arhiva case-
Mergi direct la: